Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis,Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv

Autotransporta uzņēmums – akciju sabiedrība „CATA” ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi vietējos un starptautiskajos pasažieru pārvadājumos, aicina darbā autoatslēdznieku Cēsīs.

Darba pienākumi:

  • veikt transporta līdzekļu tehniskā stāvokļa pārbaudi un tehnisko apkopi;
  • diagnosticēt un novērst transporta līdzekļu defektus, veikt detaļu mezglu, agregātu demontāžu, montāžu, regulēšanu un atjaunošanu;

Prasības:

  • zināšanas par transporta līdzekļu uzbūves un ekspluatācijas pamatiem;
  • prasme noteikt transporta līdzekļa tehniskos defektus;
  • praktiska pieredze transporta līdzekļu remonta veikšanā;
  • vidējā izglītība vai arodizglītība;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas, vēlams vismaz vienas svešvalodas zināšanas (krievu, angļu vai vācu);
  • augsta pienākuma un atbildības sajūta, precizitāte;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • spēja strādāt komandā, pozitīva attieksme pret darbu un kolēģiem.

Mēs piedāvājam:

  • pastāvīgu darbu stabilā uzņēmumā;
  • stabilu un regulāru jūsu spējām un prasmēm atbilstošu atalgojumu;
  • sociālās garantijas un motivējošu sociālo labumu sistēmu.

Gaidīsim Jūsu CV un Motivācija vēstuli uz e-pastu vakance@cata.lv vai personīgi iesniedzot Jāņa Poruka iela 8, Cēsis, Cēsu novads.

Papildus informācija daba laikā pa telefonu 64107808

AS CATA
13.09.2017

Kontakti

Cēsis, Cēsu novads,

Izziņas

Izziņas par autobusu kustību un informāciju par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu var saņemt katru dienu zvanot:

Cēsu AO
05:30-19:00
64122762
29163880
Limbažu AO
05:00-22:00
64021045
29395243
Siguldas AO
07:00-19:00
67972106
25445573
Saulkrastu fil.
06:00-21:00
67951551
Ainažu fil.
07:00-16:00
16:00-24:00
64071322
29424920
Aizkraukles fil.
06.00-19.00
65122635