Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis,Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv

No 2016.gada 4.janvāra darba dienās lokveida reiss nodrošina cēsniekiem iespēju nokļūt uz agrajiem rīta starppilsētu reisiem autoostā. 
Autobuss kursē pa maršrutu:

CATA 05.25
Zvirbuļu iela 05.28
Bērzaine (pie Meža skolas) 05.33
Slimnīca 05.36
Lenču iela 05.38
Loka iela (pie Birzes ielas Nr.7 ēkas) 05.42
Birzes iela 05.44
Cēsu AO 05.46

 

AS CATA 
20.09.2017.

Kontakti

Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis, Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv

Izziņas

Izziņas par autobusu kustību un informāciju par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu var saņemt katru dienu zvanot:

Cēsu AO
05:30-19:00
64122762
29163880
Limbažu AO
05:00-22:00
64021045
29395243
Siguldas AO
07:00-19:00
67972106
25445573
Saulkrastu fil.
06:00-21:00
67951551
Ainažu fil.
07:00-16:00
16:00-24:00
64071322
29424920
Aizkraukles fil.
06.00-19.00
65122635