Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis,Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv
  12345
Limbažu AO 07.10
Silkalni 07.15
Tiegaži 07.23
Spurģi 07.28
Pociems 07.34
Puri 07.39
Ozoli 07.45
Buiva 07.53
Ozolmuiža 08.00
Ozolmuiža 08.10
Mauriņi 08.16
Ozoli 08.22
Puri 08.27
Pociems 08.33
Katvaru skola 08.42
Silkalni 08.49
Limbažu AO 08.55
 Lietotie apzīmējumi:
12345 nedēļas dienas, kurā  paredzēts autobuss
 
  12345
Limbažu AO     14.00**   15.15*
Silkalni 14.06 15.21
Katvaru skola 14.13 15.28
Pociems 14.22 15.37
Puri 14.28 15.43
Ozoli 14.33 15.48
Mauriņi 14.39 15.54
Ozolmuiža 14.45 16.00
Ozolmuiža 14.55 16.10
Buiva 15.02 16.17
Ozoli 15.10 16.25
Puri 15.15 16.30
Pociems 15.22 16.37
Spurģi 15.27 16.42
Tiegaži 15.32 16.47
Silkalni 15.39 16.54
Limbažu AO 15.45 17.00
Lietotie apzīmējumi:
12345   nedēļas dienas, kurā  paredzēts autobuss
*          autobuss paredzēts skolas dienās

**        autobuss paredzēts skolu brīvlaikā un vasaras periodā

Kontakti

Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis, Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv

Izziņas

Izziņas par autobusu kustību un informāciju par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu var saņemt katru dienu zvanot:

Cēsu AO
05:30-19:00
64122762
29163880
Limbažu AO
05:00-22:00
64021045
29395243
Siguldas AO
07:00-19:00
67972106
25445573
Saulkrastu fil.
06:00-21:00
67951551
Ainažu fil.
07:00-16:00
16:00-24:00
64071322
29424920
Aizkraukles fil.
06.00-19.00
65122635