Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis,Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv

PASAŽIERU IEVĒRĪBAI!

No 01.09.2017. izmaiņas autobusu kustībā

  1. Maršrutā Nr.7197 Rīga – Aizkraukle grozīts reisa atiešanas laiks no Rīgas SAO uz plkst.19.45 (iepriekš plkst.21.10), pienākšanas laiks Aizkraukles AO plkst.21.20;
  2. slēgti maršruti:
    • Nr.6426 Irši – Vilkāres (reisi no Iršiem plkst.15.48, no Vilkārēm plkst.15.56);
    • Nr.6424 Irši  - Silajāņi (reisi no Iršiem plkst.07.42, 15.32, no Silajāņiem plkst.07.50, 15.40);
    • Nr.5249 Aizkraukle – Aizkraukles pagasts – Skrīveri (reisi no Aizkraukles plkst.18.30, no Skrīveru stacijas plkst.19.10);
  3. maršrutā Nr.6101 Aizkraukle – Skrīveri darba dienās atklāti jauni reisi no Aizkraukles AO plkst.18.30, no Skrīveru stacijas plkst.19.10;
  4. maršrutā Nr.6096 Aizkraukle – Irši – Aizkraukle reisam no Aizkraukles plkst.12.00 grozīti izpildes laiki starp pieturvietām, nemainot pienākšanas laiku Aizkraukles AO plkst.14.10;
  5. maršrutā Nr.6103 Aizkraukle – Vecbebri:
    • Grozīts reisa atiešanas laiks no Vecbebriem uz plkst.18.50 (iepriekš plkst.18.41);
    • Reisam no Aizkraukles AO plkst.18.10 grozīti izpildes laiki starp pieturvietām un pienākšanas laiks Vecbebros uz plkst.18.46 (iepriekš plkst.18.40).
Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām
informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!
 
 AS CATA
22.09.2017.

PASAŽIERU IEVĒRĪBAI!

2017.gada 26.augustā
sakarā ar Amatas novada sporta un atpūtas svētkiem Līvos
  • maršruta 5613 Cēsis – Līvi autobusi kursēs līdz Drabešu sākumskolai;
  • maršruta Nr.6285 Cēsis – Krustkalni autobusi Līvos kursēs pa Zvārtas un Putru ielām.
AS CATA
22.08.2017.

PASAŽIERU IEVĒRĪBAI!

No 07.08.2017. izmaiņas autobusu kustībā

  • maršruta Nr.6255 Rīga – Sigulda reisos no Rīgas SAO plkst.17.20; 18.20; 19.20; 20.15 iebraukšana Siguldas AO paredzēta pa Pulkveža Brieža, Nītaures, Krišjāņa Barona, Pils ielām;
  • maršrutā Nr.3109 Sigulda – Institūts slēgti reisi no Siguldas AO plkst.18.10, no Institūta plkst.18.27.

AS CATA
27.07.2017.

No 07.08.2017.
izmaiņas reģionālās nozīmes maršrutos

 

Nr.7730 Rīga – Cēsis un Nr.7731 Rīga – Āraiši – Cēsis izmaiņas skatīt šeit;

Nr.7147 Cēsis – Vecpiebalga – Ērgļi:

  • mainīts atiešanas laiks no Ērgļiem uz plkst.07.10 (iepriekš plkst.07.00; 07.15) un pienākšanas laiks Cēsu AO uz plkst.08.45 (12345) (iepriekš plkst.09.05), grozīti atiešanas laiki pieturvietās, iekļauta pieturvieta “Vecpiebalgas vidusskola”;
  • reisā no Cēsu AO plkst.17.25 grozīti atiešanas laiki pieturvietās un iekļauta pieturvieta “Vecpiebalgas vidusskola”;

Nr.7749 Rēzekne – Cēsis:

  • mainīts atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.07.10 (iepriekš plkst.07.00), pienākšanas laiks Rēzeknē  plkst.11.02, grozīti atiešanas laiki pieturvietās, iekļauta pieturvieta “Vecpiebalgas vidusskola”;
  • reisam no Rēzeknes plkst.17.20 samazināts reisa izpildes laiks, mainīts pienākšanas laiks Cēsu AO uz plkst.21.00 (iepriekš plkst.21.20), grozīti atiešanas laiki pieturvietās, iekļauta pieturvieta “Vecpiebalgas vidusskola”;

Nr.7799 Daugavpils – Cēsis:

  • mainīts atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.06.00 (iepriekš plkst.05.50), pienākšanas laiks Daugavpils AO uz plkst.10.45 (iepriekš plkst.10.50), iekļauta pieturvieta “Vecpiebalgas vidusskola”, grozīti atiešanas laiki pieturvietās;
  • mainīts atiešanas laiks no Daugavpils AO uz plkst.13.15 (iepriekš plkst.13.05), pienākšanas laiks Cēsu AO uz plkst.18.05, iekļauta pieturvieta “Vecpiebalgas vidusskola”, grozīti atiešanas laiki pieturvietās;

Nr.7734 Rīga – Bērzkrogs – Ineši:

  • pirmdienās reisos no Inešiem plkst.05.40 un no Rīgas plkst.17.25 grozīti atiešanas laiki pieturvietās, iekļautas pieturvietas “Garkalne”, “Silciems”, “Vecpiebalgas vidusskola”;
  • piektdienās reisam no Inešiem plkst.07.10 samazināts reisa izpildes laiks, mainīts pienākšanas laiks Rīgas SAO uz plkst.09.45 (iepriekš plkst.09.55), iekļautas pieturvietas “Vecpiebalgas vidusskola”, “Ozoli”, “Silciems”, “Garkalne”, grozīti atiešanas laiki pieturvietās;

Nr.7732 Rīga – Skujene – Jaunpiebalga:

  • piektdienās mainīts atiešanas laiks no Jaunpiebalgas uz plkst.06.00 (iepriekš plkst.05.50), grozīti atiešanas laiki pieturvietās, iekļauta pieturvieta “Vecpiebalgas vidusskola”;
  • piektdienās reisam no Rīgas SAO plkst.15.10 samazināts reisa izpildes laiks, mainīts pienākšanas laiks Jaunpiebalgā uz plkst.19.06 (iepriekš plkst.19.15), grozīti atiešanas laiki pieturvietās, iekļauta pieturvieta “Vecpiebalgas vidusskola”;
  • svētdienās reisam no Jaunpiebalgas plkst.15.30 samazināts reisa izpildes laiks, mainīts pienākšanas laiks Rīgas SAO uz plkst.18.55 (iepriekš plkst.19.10), grozīti atiešanas laiki pieturvietās;

Nr.7624 Rīga – Jaunpiebalga

  • mainīts atiešanas laiks no Jaunpiebalgas uz plkst.04.45 (iepriekš plkst.04.35), grozīti atiešanas laiki pieturvietās, iekļauta pieturvieta “Silciems”;
  • reisam no Rīgas SAO plkst.15.45 samazināts reisa izpildes laiks, grozīti atiešanas laiki pieturvietās, mainīts pienākšanas laiks Jaunpiebalgā uz plkst.18.50 (iepriekš plkst.19.15), iekļauta pieturvieta “Silciems”;
  • svētdienās reisiem no Jaunpiebalgas plkst.15.00 un no Rīgas SAO plkst.20.05 samazināts reisa izpildes laiks, grozīti atiešanas laiki pieturvietās, mainīts pienākšanas laiks Rīgas SAO uz plkst.17.55 (iepriekš plkst.18.10), pienākšanas laiks Jaunpiebalgā uz plkst.22.50 (iepriekš plkst.23.00), iekļauta pieturvieta “Silciems”;

Nr.7664 Rīga – Vecpiebalga – Cesvaine:

  • piektdienās reisam no Rīgas SAO plkst.17.25 samazināts reisa izpildes laiks, mainīts pienākšanas laiks Cesvainē uz plkst.20.30 (iepriekš plkst.20.40), grozīti atiešanas laiki pieturvietās, iekļautas pieturvietas “Garkalne”, “Silciems”, “Vecpiebalgas vidusskola”;
  • svētdienās reisam no Cesvaines plkst.15.00 samazināts reisa izpildes laiks, mainīts pienākšanas laiks Rīgas SAO uz plkst.18.05 (iepriekš plkst.18.15), iekļautas pieturvietas “Silciems”, “Vecpiebalgas vidusskola”, izslēgtas pieturvietas “Gauja”, “Sēnīte”, “Vangaži”;

Nr.7662 Rīga – Cēsis – Madona:

  • sestdienās mainīts atiešanas laiks no Rīgas SAO uz plkst.09.30 (iepriekš plkst.09.40), no Cēsu AO uz plkst.11.30 (iepriekš plkst.11.40), pienākšanas laiks Madonas AO uz plkst.13.15 (iepriekš plkst.13.25), iekļautas pieturvietas “Garkalne”, “Gauja”, “Silciems”, “Melturi”, “Mūrnieki”, “Vecpiebalgas vidusskola”;
  • piektdienās un svētdienās mainīts atiešanas laiks no Rīgas SAO uz plkst.13.00 (iepriekš plkst.13.20), no Cēsu AO uz plkst.15.00 (iepriekš plkst.15.20), pienākšanas laiks Madonas AO uz plkst.16.40 (iepriekš plkst.17.00), iekļautas pieturvietas “Garkalne”, “Gauja”, “Silciems”, “Melturi”, “Mūrnieki”, “Vecpiebalgas vidusskola”;
  • svētdienās reisā no Madonas AO plkst.18.00 iekļautas pieturvietas “Mūrnieki”, “Melturi”, “Ozoli”, “Silciems”, “Vecpiebalgas vidusskola”, izslēgtas pieturvietas “Sēnīte”, “Vangaži” un grozīti atiešanas laiki pieturvietās;

Nr.7761 Cēsis – Madona:

  • svētdienās mainīts atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.12.15 (iepriekš plkst.11.40), pienākšanas laiks Madonas AO plkst.13.45, iekļauta pieturvieta “Vecpiebalgas vidusskola”;
  • sestdienās mainīts atiešanas laiks no Madonas AO uz plkst.14.15 (iepriekš plkst.14.50), pienākšanas laiks Cēsu AO plkst.15.45, iekļauta pieturvieta “Vecpiebalgas vidusskola”;
  • piektdienās mainīts atiešanas laiks no Madonas AO uz plkst.21.10 (iepriekš plkst.21.20), pienākšanas laiks Cēsu AO plkst.22.40, iekļauta pieturvieta “Vecpiebalgas vidusskola”;

Nr.7968 Rīga – Vecpiebalga – Madona reisos svētdienās no Madonas AO plkst.14.45 un piektdienās no Rīgas SAO plkst.17.15 samazināts reisa izpildes laiks, grozīti atiešanas laiki pieturvietās, izslēgtas pieturvietas “Sēnīte”, “Vangaži”, iekļautas pieturvietas “Vecpiebalgas vidusskola”, “Silciems”;

Nr.7736 Rīga – Rauna – Smiltene – Alūksne reisam no Alūksnes AO plkst.09.50 grozīti atiešanas laiki pieturvietās,  izslēgtas pieturvietas “Melturi”, “Ozoli”, “Gauja”, “Sēnīte”, “Vangaži”, “Garkalne”, iekļauta pieturvieta “Silciems”;

Nr.7177 Madona – Cēsis – Saulkrasti reisos iekļauta pieturvieta  “Vecpiebalgas vidusskola”.

 

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām

informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

 

AS CATA
27.07.2017.

PASAŽIERU IEVĒRĪBAI!

No 2017.gada 1.augusta

reģionālās nozīmes maršrutā Nr.6280 Cēsis – Straupe reisos plkst.12.20 no Straupes

(sestdienās, svētdienās un skolēnu brīvdienās)

iekļauta pieturvieta “Raiskums” (plkst.12.46).

 

AS CATA
24.07.2017.

 PASAŽIERU IEVĒRĪBAI

No 2017.gada 3.jūlija

maršrutā Nr.3116 Saulkrasti – Cinīši – Saulkrasti

grozīti autobusu atiešanas laiki:

  • no Cinīšiem uz Saulkrastiem plkst. 09.35; 16.307 (iepriekš plkst. 09.40; 16.35);
  • no Dārziņiem uz Saulkrastiem plkst. 09.42; 16.377 (iepriekš plkst. 09.47; 16.42).

 

 

AS CATA
29.06.2017

PASAŽIERU IEVĒRĪBAI! 

No 2017.gada 12.jūnija līdz 12.septembrim

maršruta Nr.6320 Salacgrīva – Korģene reisi

no Salacgrīvas plkst.12.00; no Korģenes plkst.12.23

paredzēti otrdienās un ceturtdienās.

 

AS CATA
06.06.2017.

PASAŽIERU IEVĒRĪBAI

No 2017.gada 15.maija

paredzētas izmaiņas reģionālās nozīmes maršrutā Nr.7769 Alūksne – Liepa - Cēsis:

  • iekļauta pieturvieta “Jaunzemi”, izslēdzot pieturvietu “Čonkas”;
  • reiss piektdienās no Alūksnes AO uz Cēsīm paredzēts 17.20 (iepriekš plkst. 17.05).

 

AS CATA
05.05.2017.
No 2017.gada 1.maija
paredzētas izmaiņas reģionālās nozīmes maršrutos:
  • 6321 Allažmuiža - Sigulda reiss no Allažmuižas plkst. 19.25 paredzēts līdz pieturvietai “Sigulda” (neiebraucot Siguldas AO);
  • 5621 Sigulda - Inciems slēgti reisi no Siguldas AO plkst. 18.50 uz Inciemu un no Inciema plkst. 19.10 uz Siguldas AO.
  • 6320 Salacgrīva – Korģene reisi no Salacgrīvas plkst. 12.00 uz Korģeni un no Korģenes plkst. 12.23 uz Salacgrīvu paredzēti tikai ceturtdienās.
  • 5451 Saulkrasti – Kursīši reisi iekļauti reģionālās starppilsētu nozīmes maršruta Nr.7179 Rīga – Kursīši – Saulkrasti reisos; rīta reiss no pieturvietas “Kursīši 2” uz Rīgu paredzēts plkst. 06.55 (iepriekš plkst.07.00).

 

 

AS CATA
20.04.2017.

PASAŽIERU IEVĒRĪBAI!

No 2017.gada 20.marta

paredzētas izmaiņas reģionālās vietējās nozīmes maršrutu Nr.6276 Līgatne – Ratnieki un Nr.6244 Līgatne – Gaujasmala rīta reisos:

  • reiss no Līgatnes uz Ratniekiem paredzēts 06.50 (iepriekš plkst.06.40); no Ratniekiem plkst.07.10 (iepriekš plkst.07.00);
  • reiss no Līgatnes uz Gaujasmalu paredzēts 07.30 (iepriekš plkst.07.22); no Gaujasmalas uz Līgatni plkst.07.50 (iepriekš plkst.07.42); Līgatnē pienāk plkst.08.08.

 

AS CATA
10.03.2017.

PASAŽIERU IEVĒRĪBAI!

No 2017.gada 1.marta
reģionālās nozīmes maršruta Nr.3113
Sigulda – Kaķīškalns – Institūts – Sigulda
reisos tiek iekļauta
pieturvieta “GNP” (uz Raiņa ielas).
 
AS CATA
20.02.2017.
No 2017.gada 13.februāra
paredzētas izmaiņas reģionālās nozīmes maršrutā
Nr.7514 Rīga - Ainaži:
  • reisos 09.50 no Rīgas SAO un plkst.14.20 no Ainažiem grozīti atiešanas laiki pieturvietās;
  • reiss no Ainažiem paredzēts 05.15 (iepriekš plkst.05.10), izslēdzot pieturvietu “Tūja”;
  • reiss no Ainažiem paredzēts 06.05 (iepriekš plkst.06.15), iekļaujot pieturvietu “Tūja” plkst.06.53.
Precīzus autobusu atiešanas laikus pieturvietās
 lūdzam skatīt
pieturvietās izvietotajās informācijas plāksnēs.
 
 
 

AS "CATA"

07.02.2017.

No 2017.gada 13.februāra
paredzētas izmaiņas reģionālās nozīmes maršrutā Nr.6119
Aizkraukles stacija – Jaunjelgava:
  • grozīti reisu izpildes laiki no Aizkraukles stacijas 20.15 (iepriekš plkst.20.25) un no Jaunjelgavas plkst.19.25; 20.45 (iepriekš plkst.19.35; 20.55);
  • reiss plkst.18.55 no Aizkraukles stacijas tiks veikts  pa maršrutu: Aizkraukles stacija - Mēness iela – Mākslas skola - Sērene – Jaunjelgava.

 

 

AS "CATA"
03.02.2017.

No 2017.gada 13.februāra paredzētas izmaiņas maršrutos:

  • 6255 Sigulda - Rīga rīta reiss no Siguldas AO pārcelts 10 minūtes agrāk, t.i. plkst.07.30 un paredzēts caur pieturvietu “Institūts” apkalpojot pasažierus arī pieturvietās uz Pils ielas, “Ģimnāzija” un “1.pamatskola” (sk.tabulu):

Siguldas AO

 07.30

Institūts

07.40

Gauja

 07.54

Vangaži

08.04

Teika

08.29

Rīgas SAO

08.55

  • 5612 Rīga – Ragana – Sigulda reisam no Rīgas MTS plkst.17.40 darba dienās grozīti atiešanas laiki pieturvietās (sk.tabulu):

Rīgas MTS

17.40

Teika

18.04

Jugla

18.15

Vangaži

18.32

Sēnīte

18.39

Internātskola

18.43

Sunīši

18.46

Krimuldas novada dome

18.50

Ragana

18.52

Putniņi

18.57

Krimulda

19.01

Turaida

19.05

Siguldas AO

19.10

 
 
AS "CATA"
01.02.2017.

PASAŽIERU IEVĒRĪBAI!

Uz eksperimenta laiku no 2017.gada 16.janvāra līdz 2017.gada 30.aprīlim maršrutos:

  • 6135 Aizkraukles AO – Aizkraukles stacija:
  • reiss no Aizkraukles AO pārcelts agrāk uz plkst.17.40 (iepriekš plkst.17.45);
  • atklāts jauns reiss no Aizkraukles AO plkst.17.55 (katru dienu);
  • 6124 Aizkraukles stacija – Aizkraukles AO atklāts jauns reiss plkst.17.55 no Aizkraukles stacijas (katru dienu) uz Aizkraukles AO.

No 2017.gada 16.janvāra apvienoti reģionālās vietējās nozīmes maršrutu Nr.6102 Aizkraukle – Koknese – Austrumi un Nr.5976 Austrumi - Zvejnieki – Aizkraukle reisi, grozot atiešanas laikus pieturvietās (sk.tabulu):

 

01.09.-31.05. (skolas dienās)

Nr.5976  Aizkraukle - Koknese - Austrumi - Zvejnieki

Aizkraukles AO

15.00

Aizkraukles stacija

15.05

Kaplava

15.09

Rožlejas

15.15

Kokneses vsk.

15.20/ 15.29

Austrumi

15.37

Pērses tilts

15.44

Zvejnieki

15.46

Spriņģi

15.48

Auliciems

15.54

Lipši

15.56

Kaplava

15.58

Aizkraukles stacija

16.02

Aizkraukles AO

16.07

 
 
AS CATA
06.01.2017.

Ar 2017.gada 1.janvāri reģionālās starppilsētu nozīmes maršrutā Nr.7491 Rīga – Jaunjelgava – Aizkraukle:

  1. reisos no Aizkraukles plkst.06.152345; 14.507 noteikta iebraukšana Rīgā caur Rīgas HES un grozīti reisu izpildes laiki starp pieturvietām;
  2. reisos no Rīgas SAO plkst.14.502345; 17.257 noteikta izbraukšana no Rīgas pa Dienvidu tiltu, iekļauta pieturvieta “Ķekava” un grozīti reisu izpildes laiki starp pieturvietām.

 

AS CATA
22.12.2016

No 2016.gada 1.decembra

paredzētas izmaiņas maršrutos:

 

  • 5981 Aizkraukle – Ērgļi reiss no Aizkraukles AO paredzēts plkst.08.20 (iepriekš plkst.08.15), reisā grozīti atiešanas laiki pieturvietās;
  • 6132 Aizkraukle – Sunākste reisiem no Aizkraukles AO plkst.15.45 un no Sunākstes plkst.17.00 grozīti atiešanas laiki pieturvietās;
  • 6133 Aizkraukle – Zilkalne reisiem no Aizkraukles AO plkst.07.10 un no Zilkalnes plkst.08.19 grozīti atiešanas laiki pieturvietās;
  • 6424 Irši – Siljāņi paredzēti reisu atiešanas laiki no Iršiem plkst.07.42; 15.32 (iepriekš plkst.07.51; 15.35) un no Siljāņiem plkst.07.50, 15.40 (iepriekš plkst.08.01; 15.45);
  • 6426 Irši – Vilkāres paredzēti atiešanas laiki no Iršiem plkst.15.48 (iepriekš plkst.15.56) un no Vilkārēm plkst.15.56 (iepriekš plkst.16.10).

 

 

 AS CATA
22.11.2016.

No 2016.gada 1.decembra

paredzētas izmaiņas maršrutos:

 

  • 3005 Cēsu AO – Cīrulīši slēgti reisi no Cēsu AO plkst.08.00 un no Cīrulīšiem plkst.08.15, to vietā darba dienās periodā no 01.09. līdz 31.05. atklājot jaunus reisus:

 

Cēsu AO

07.50

 

Cīrulīši

08.10

Birzes iela

07.53

 

Poliklīnika

08.16

Maija parks

07.56

 

Birzes iela

08.22

Poliklīnika

08.00

 

Cēsu AO

08.25

Cīrulīši

08.05

 

 

 

 

  • 7001 Valmiera – Cēsis – Sigulda slēgti reisi no Siguldas AO plkst.21.15; Cēsu AO plkst.22.00 un no Valmieras AO plkst.22.35;
  • 7144 Valmiera – Cēsis atklāti jauni reisi (katru dienu):

 

Cēsu AO

22.35

 

Valmieras AO

23.15

Lode

22.51

 

Lode

23.34

Valmieras AO

23.10

 

Cēsu AO

23.50

 

 

 AS CATA
21.11.2016.

NO 01.09.2016. IZMAIŅAS REĢIONĀLĀS NOZĪMES MARŠRUTOS

 

  1. 7769 Alūksne – Cēsis – Liepa ziemas periodā darba dienās no Cēsu AO paredzēts plkst.06.25, no Alūksnes plkst.14.00;
  2. 6280 Cēsis -Straupe skolas dienās reiss no Stalbes uz Cēsīm (c.Ozoliem) paredzēts plkst.15.50 (iepriekš plkst.15.10);
  3. 6250 Cēsis – Lenči – Kūdums – Cēsis reiss no Cēsu AO paredzēts plkst.15.50 (iepriekš plkst.15.10);
  4. 5066 Salacgrīva – Ainaži - Staicele skolas dienās paredzēti reisi no Ainažiem plkst.07.05 (iepriekš plkst.07.15), no Staiceles plkst.07.45 (iepriekš 07.55);
  5. 5069 Skujene – Kaive – Skujene grozīti atiešanas laiki pieturvietās;
  6. 6252 Cēsis - Kosa – Skujene grozīti atiešanas laiki no Cēsu AO plkst.06.30; 14.00 (iepriekš plkst.06.25, 14.10) un atiešanas laiki pieturvietās, iekļauta pieturvieta Skujenes skola;
  7. 6287 Cēsis – Skujene – Kaive grozīti atiešanas laiki pieturvietās;
  8. Skolas dienās atklāts jauns maršruts Nr.5209 Nītaure – Sērmūkši: no Nītaures plkst.06.45; 15.35, no Sērmūkšiem plkst.07.30, 16.20;
  9. 6253 Cēsis – Rāmuļi paredzēti reisi:
    • no Cēsu AO uz Rāmuļiem plkst.06:55 (sk.d.); 07:50 (12345 sk.br.); 07:50 (6); 08:20 (sk.d); 14.30 (sk.d.); 14.30 (6); 15:55 (sk.d); 16:00 (7); 17:10 (12345); 17:55 (2 sk.d.);
    • no Rāmuļiem uz Cēsīm plkst.08:20 (6); 08:20 (sk.br); 15:15 (6); 16:45 (7); 17:45 (12345);
    • no Rāmuļu skolas uz Cēsīm: plkst.07:35 (sk.d.); 09:00 (sk.d.); 15:05 (sk.d.); 17:05 (sk.d.); 18:30 (2 sk.d.);
    • no Rīdzenes ciema uz Cēsīm plkst.07:49 (sk.d.); 08:40 (sk.br.); 08:40 (6); 15:22 (sk.d.); 17:22(sk.d.); 18:43 (2sk.d.);
    • no Cēsu AO uz Rīdzenes ciemu plkst.06.55 (sk.d.); 14.30 (sk.d.); 14.30 (6); 16.00 (7); 10 (sk.d.); 18.05 (2 sk.d.).
    • Sīkāku informāciju skatīt šeit
  10. Maršruta Nr.6876 Sigulda – Allaži – Mālpils reisā plkst.07.10 no Siguldas AO iekļauta pieturvieta “Ancīši”;

  11. Maršruta Nr.5624 Allažmuiža – Stīveri skolas dienās paredzēts reiss:

     

    Allažmuiža 15.30
    Skola 15.40
    Bērziņi 15.45
    Līvu ciems 15.51
    Anšpēteri 15.57
    Tautas nams 16.00
    Pullēni 16.05
    Stīveri 16.15
    Ancīši 16.21
    Sigulda 16.26
    Siguldas AO 16.30
    Sigulda 16.34
    Ancīši 16.39
    Stīveri 16.45

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām informācijas plāksnēs pieturvietās!

Kontakti

Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis, Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv

Izziņas

Izziņas par autobusu kustību un informāciju par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu var saņemt katru dienu zvanot:

Cēsu AO
05:30-19:00
64122762
29163880
Limbažu AO
05:00-22:00
64021045
29395243
Siguldas AO
07:00-19:00
67972106
25445573
Saulkrastu fil.
06:00-21:00
67951551
Ainažu fil.
07:00-16:00
16:00-24:00
64071322
29424920
Aizkraukles fil.
06.00-19.00
65122635