Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis,Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv

No 30.10.2017. paredzētas izmaiņas maršrutos:

 

 Nr.3005 Cēsu AO – Cīrulīši:

  • Darba dienās slēgti reisi no Cēsu AO 07.50, no Cīrulīšiem plkst.08.10;

Nr.6253 Cēsis - Rāmuļi:

  • Reisā no Cēsu AO 15.55 iekļauta pieturvieta “Bērzaine”.

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

 

AS CATA
20.10.2017.

No 30.10.2017. paredzētas izmaiņas maršruta Nr.5087 Sigulda - Jūdaži - More - Eglaine skolas dienu reisos (sk.tab.)

Siguldas AO 05.50
Sigulda 05.54
Institūts 05.59
Jūdaži 06.07
Jūdažu veikals 06.08
Kārtūži 06.18
Akenstaka 06.27
More 06.31
Vīciepi 06.37
Eglaine 06.43
Ķigari 06.48
Līgatne 06.57
Ozoli 07.09
1.pamatskola 07.14
Ģimnāzija 07.16
Siguldas AO 07.18
Bailtais flīģelis 07.22
Šokolāde 07.26
Gaismas iela  07.29
1.pamatskola 07.35
Institūts 07.34
Jūdaži 07.42
Jūdažu veikals 07.43
Plinkas 07.46
Kārtūži 07.57
More 08.06
Eglaine 08.11
More 08.16
Siguldas AO 15.25
Ģimnāzija 15.28
1.pamatskola 15.31
Institūts 15.33
Ozoli 15.37
Līgatne 15.45
Ķigari 15.54
Eglaine 16.00
Vīciepi 16.07
More 16.13
Eglaine 16.19
More 16.25
Kārtūži 16.35
Plinkas 16.46
Jūdažu veikals 16.50
Jūdaži 16.51
Institūts 17.00
1.pamatskola 17.02
Ģimnāzija 17.05
Siguldas AO 17.08
Šokolāde 17.12
Gaismas iela 17.15
1.pamatskola 17.18
Institūts 17.20
Ozoli 17.24
Līgatne 17.32
Ķigari 17.41
Eglaine 17.47
Vīciepi  17.54
More 18.00
More 14.00
Akenstaka 14.04
Kārtūži 14.10
Jūdažu veikals 14.18
Jūdaži 14.20
Institūts 14.25
1.pamatskola 14.28
Ģimnāzija 14.30
Siguldas AO 14.33
Šokolāde 14.40
Gaismas iela 14.42
1.pamatskola 14.44
Institūts 14.48
Jūdaži 14.57
Jūdažu veikals 15.00
Kārtūži 15.08
Akenstaka 15.14
More 15.18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.10.2017.
AS CATA
No 06.11.2017.
paredzētas izmaiņas maršrutos: 

 Nr.6669 Limbaži – Aloja – Staicele:

  • Reiss no Limbažu AO 14.20 pagarināts līdz Staicelei;
  • Slēgts reiss no Vīķiem 15.40;
  • Slēgts reiss no Staiceles 16.35.

Nr.7663 Rīga – Limbaži:

  • Reisam no Rīgas SAO 16.40 grozītas izpildes dienas. Turpmāk reiss paredzēts svētdienās;
  • Slēgti reisi no Limbažu AO 07.45; 18.10.

Nr.7661 Rīga – Limbaži – Ainaži:

  • Grozīts reisa atiešanas laiks no Ainažiem uz 05.55 (iepriekš plkst.06.00), no Limbažu AO plkst.07.50 un grozīti atiešanas laiki pieturvietās;
  • Atklāts jauns reiss no Staiceles 16.35 uz Rīgu, no Limbažu AO plkst.18.00. Reiss paredzēts katru dienu.

Nr.6273 Cēsis - Jāņmuiža:

  • Darba dienās slēgti reisi no Cēsu AO 07.00, no Jāņmuižas plkst.07.15;

Nr.6266 Cēsis – Lisa – Rauna - Cēsis:

  • Rīta reisā iekļauta pieturvieta “Jāņmuiža” 07.27. Pienāk Cēsu AO plkst.07.40. Reiss paredzēts no pirmdienas līdz sestdienai;

Nr.6282 Cēsis – Dzērbenes stacija:

  • Darba dienās slēgti reisi no Cēsu AO 06.45, no Dzērbenes stacijas plkst.07.45;

Nr.7147 Cēsis – Vecpiebalga - Ērgļi:

  • Darba dienās reiss no Ērgļiem paredzēts 06.55 (iepriekš plkst.07.10), grozīti atiešanas laiki pieturvietās, reisā iekļautas pieturvietas “Dzērbenes stacija” plkst.07.56 un “Dzērbene” plkst.08.00. Cēsu AO pienāk plkst.08.45;

Nr.7736 Rīga – Rauna – Smiltene – Alūksne:

  • Reisā no Alūksnes AO 09.50 pieturvietā “Auškāpi” grozīts atiešanas laiks uz plkst.11.59 (iepriekšplkst.12.04);

Nr.7731 Rīga – Āraiši - Cēsis:

  • Reisam no Rīgas SAO 09.00 pieturvietā “Institūts” grozīts atiešanas laiks uz plkst.10.13 (iepriekš plkst.10.11);

Nr.7664 Rīga – Vecpiebalga - Cesvaine:

  • Svētdienās reisā no Cesvaines 15.00 iekļauta pieturvieta “Sēnīte”;

Nr.6249 Cēsis - Spāre:

  • Piektdienās grozīti atiešanas laiki no Cēsu AO plkst.12.10, no Spāres plkst.12.40 (iepriekš plkst.12.20, 12.50).
Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām
informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

 

AS CATA
17.10.2017.

No 23.10.2017. ziemas periodā paredzētas izmaiņas maršruta Nr.7769 Alūksne - Liepa - Cēsis reisā no Alūksnes AO plkst.14.00, paredzot iebraucienu Apē un grozot autobusa atiešanas laikus pieturvietās.

Nr.7769 Alūksne-Liepa-Cēsis
Nr.p.k. Pieturvieta Pienāk Atiet
1 Alūksnes AO   14:00
2 Tūja   14:08
3 Strautiņi   14:13
4 Zeltiņi   14:23
5 Ilzenes pagrieziens   14:30
6 Jaunzemi   14:33
7 Mežslokas   14:40
8 Ādams   14:49
9 Trapene   14:59
10 Līzespasts   15:07
11 Dārzciems   15:15
12 Gaujiena   15:25
13 Dārzciems   15:31
14 Līzespasts   15:37
15 Noteskrogs   15:43
16 Ape   15:53
17 Noteskrogs   15:59
18 Līzespasts   16:09
19 Dārzciems   16:15
20 Gaujiena   16:21
21 Vireši   16:27
22 Vidaga   16:35
23 Tilderi   16:40
24 Grundzāle   16:45
25 Mēru pagrieziens   16:54
26 Mežciems   17:00
27 Smiltenes pagrieziens   17:04
28 Smiltenes AO 17:12 17:30
29 Paliepas   17:37
30 Blome   17:41
31 Garoziņa   17:45
32 Lisa   17:52
33 Mārsnēni   17:58
34 Starti   18:05
35 Veidenbauma muzejs   18:08
36 Liepa   18:13
37 Leokādijas   18:18
38 Podragi   18:23
39 Cēsu AO 18:30  
  1 2 3 4 5 - - 
01.09. - 31.05.

 

AS CATA
13.10.2017.
Skolēnu brīvdienās
no 2017.gada 23. līdz 27.oktobrim
atcelti reisi
skolēnu specifiskajos maršrutos.

 

AS CATA
10.10.2017.

No 09.10.2017. maršruta Nr.6274 Cēsis – Priekuļi vakara reisam grozīts atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.21.20 (iepriekš plkst.21.15).

 

AS CATA
03.10.2017.

No 2017.gada 2.oktobra

slēgti maršruta Nr.5619 Sigulda – Gauja – Sigulda reisi no Siguldas AO plkst.06.45 un no Gaujas plkst.07.05, tos apvienojot ar maršruta Nr.5612 Rīga – Ragana – Sigulda rīta reisu: 

 

Siguldas AO

06.50

Silciems

06.59

Gauja

07.04

Sēnīte

07.08

Internātskola

07.12

Sunīši

07.15

Krimuldas dome

07.20

Ragana

07.22

Putniņi

07.26

Krimulda

07.31

Turaida

07.36

Siguldas AO

07.45

 

123456

 
 AS CATA
22.09.2017.

Izmaiņas autobusu kustībā no 01.10.2017.

(precizēts 25.09.2017.)

  • Uz eksperimenta laiku no 01.10.2017. līdz 31.01.2018. piektdienās maršruta Nr.7200 Rīga – Valle – Kurmene reiss no Rīgas SAO 12.45 kursēs līdz Skaistkalnei un no Skaistkalnes plkst.15.35 uz Kurmeni;
  • Maršrutā Nr.5000 Pilskalne – Dūžāni – Baloži reisi skolas dienās kursēs no Sproģiem 07.23 uz Pilskalni un no Pilskalnes plkst.17.07 līdz Sproģiem (izslēdzot pieturvietas Baloži, Krustakrogs, Dūžāni, Jēči, Gricgale, Skruģi);
  • Maršrutā Nr.5251 Ērberģe – Pilskalne grozīts reisa atiešanas laiks no Pilskalnes uz 07.50 (iepriekš plkst.07.30). Pienākšanas laiks Mazzalves pamatskolā plkst.08.35.
Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām
informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

 

AS CATA
25.09.2017.

No 2016.gada 4.janvāra darba dienās lokveida reiss nodrošina cēsniekiem iespēju nokļūt uz agrajiem rīta starppilsētu reisiem autoostā. 
Autobuss kursē pa maršrutu:

CATA 05.25
Zvirbuļu iela 05.28
Bērzaine (pie Meža skolas) 05.33
Slimnīca 05.36
Lenču iela 05.38
Loka iela (pie Birzes ielas Nr.7 ēkas) 05.42
Birzes iela 05.44
Cēsu AO 05.46

 

AS CATA 
20.09.2017.

No 11.09.2017.

grozīts reģionālās nozīmes maršruta Nr.7770 Cēsis – Alūksne atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.06.05 (iepriekš plkst.05.50) un atiešanas laiki pieturvietās.

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām
informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!
AS CATA
07.09.2017.

Sakarā ar remontdarbiem uz autoceļa P30 Cēsis– Vecpiebalga – Madona no 04.09.2017. maršrutu Nr.6274 Cēsis – Priekuļi (13) un Nr.5601 Kalnmuiža – Cēsis – Priekuļi (11) autobusi virzienā no Cēsīm uz Priekuļiem kursēs pa maršrutu: Cēsis, Jāņa Poruka iela, autoceļš P20 Valmiera – Cēsis – Drabeši, Priekuļi, Raunas iela, Selekcijas iela, turpinās pa maršrutu.

Pieturvieta “Vīņaudi” pārcelta uz autoceļa P20 Valmiera – Cēsis – Drabeši, pieturvieta “Selekcija” pārcelta uz Raunas ielas.

Pasažieri netiks apkalpoti pieturvietās: “Brunīši” un “Selekcijas pagrieziens”.

 

AS “CATA”
01.09.2017.

Sakarā ar remontdarbiem uz autoceļiem P30 Cēsis – Vecpiebalga – Madona un P20 Valmiera – Cēsis -Drabeši iespējama autobusu kavēšanās.

 
AS CATA
01.09.2017.
  • Maršruta 6250 Cēsis – Lenči – Kūdums – Cēsis reisā no Cēsu AO plkst.15.50 skolas dienās iekļauta pieturvieta “Strīķi”;
  • Maršrutā 5069 Skujene – Kaive – Skujene skolas dienās reisos no Skujenes plks.6.05; 15.30 iekļauta pieturvieta “Zviedri”;
  • Maršrutā 5610 Nītaure – Ķēči – More – Nītaure skolas dienās iekļautas jaunas pieturvietas un grozīti atiešanas laiki starp pieturvietām (sk.tabulu):
Nītaure
06.55
Nītaure
16.00
Zosuļi
07.01
Vīciepi
16.06
Dzirnaviņas
07.05
More
16.12
Ķēči
07.10
Akenstaka
16.16
Dzirnaviņas
07.15
Peļņi
16.22
Zosuļi
07.19
Dzintari
16.26
Nītaure
07.25
Salmiņi
16.33
Vīciepi
07.31
Ķīvītes
16.36
Ķīvītes
07.40
Vīciepi
16.45
Salmiņi
07.43
Nītaure
16.51
Dzintari
07.50
Zosuļi
16.57
Peļņi
07.54
Dzirnaviņas
17.01
Akenstaka
08.00
Ķēči
17.06
More
08.04
Dzirnaviņas
17.11
Vīciepi
08.10
Zosuļi
17.15
Nītaure
08.16
Nītaure
17.21
  • Slēgts maršruts Nr.5075 Drusti – Milakšas – Gatarta – Drusti;
  • Maršrutā 5074 Drusti – Auļukalns – Skripsti – Drusti skolas dienās slēgti reisi no Drustiem plkst.07.40; 14.10 un atklāti jauni reisi no Drustiem plkst.07.15; 15.00, iekļaujot jaunas pieturvietas (sk.tabulu):
Drusti
07.15
15.00
Gatarta
07.21
---
Avotkalni
07.28
---
Gatarta
07.32
---
Drusti
07.36
---
Auļukalns
07.45
---
Skripsti
07.51
15.05
Krūmiņi
07.53
15.07
Skripsti
07.55
15.09
Auļukalns
---
15.15
Drusti
08.00
15.24
  • Maršrutā 5608 Jaunpiebalga – Drusti skolas dienās:
    • Grozīts reisa atiešanas laiks no Drustiem uz 15.25 (iepriekš plkst.15.35), iekļauta pieturvieta “Avotkalni”;
    • Reisā no Drustiem 08.05 iekļauta pieturvieta “Gatartas pansionāts” plkst.08.15;
    • Reisā no Jaunpiebalgas vidusskolas 16.10 iekļauta pieturvieta “Gatartas pansionāts” plkst.16.29.
 
AS “CATA”
28.08.2017.
  1. Maršrutā Nr.7197 Rīga – Aizkraukle grozīts reisa atiešanas laiks no Rīgas SAO uz plkst.19.45 (iepriekš plkst.21.10), pienākšanas laiks Aizkraukles AO plkst.21.20;
  2. slēgti maršruti:
    • Nr.6426 Irši – Vilkāres (reisi no Iršiem plkst.15.48, no Vilkārēm plkst.15.56);
    • Nr.6424 Irši  - Silajāņi (reisi no Iršiem plkst.07.42, 15.32, no Silajāņiem plkst.07.50, 15.40);
    • Nr.5249 Aizkraukle – Aizkraukles pagasts – Skrīveri (reisi no Aizkraukles plkst.18.30, no Skrīveru stacijas plkst.19.10);
  3. maršrutā Nr.6101 Aizkraukle – Skrīveri darba dienās atklāti jauni reisi no Aizkraukles AO plkst.18.30, no Skrīveru stacijas plkst.19.10;
  4. maršrutā Nr.6096 Aizkraukle – Irši – Aizkraukle reisam no Aizkraukles plkst.12.00 grozīti izpildes laiki starp pieturvietām, nemainot pienākšanas laiku Aizkraukles AO plkst.14.10;
  5. maršrutā Nr.6103 Aizkraukle – Vecbebri:
    • Grozīts reisa atiešanas laiks no Vecbebriem uz plkst.18.50 (iepriekš plkst.18.41);
    • Reisam no Aizkraukles AO plkst.18.10 grozīti izpildes laiki starp pieturvietām un pienākšanas laiks Vecbebros uz plkst.18.46 (iepriekš plkst.18.40).
Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām
informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!
 
 AS CATA
22.09.2017.
  • maršruta Nr.6255 Rīga – Sigulda reisos no Rīgas SAO plkst.17.20; 18.20; 19.20; 20.15 iebraukšana Siguldas AO paredzēta pa Pulkveža Brieža, Nītaures, Krišjāņa Barona, Pils ielām;
  • maršrutā Nr.3109 Sigulda – Institūts slēgti reisi no Siguldas AO plkst.18.10, no Institūta plkst.18.27.

AS CATA
27.07.2017.

Nr.7730 Rīga – Cēsis un Nr.7731 Rīga – Āraiši – Cēsis izmaiņas skatīt šeit;

 

Nr.7147 Cēsis – Vecpiebalga – Ērgļi:

  • mainīts atiešanas laiks no Ērgļiem uz plkst.07.10 (iepriekš plkst.07.00; 07.15) un pienākšanas laiks Cēsu AO uz plkst.08.45 (12345) (iepriekš plkst.09.05), grozīti atiešanas laiki pieturvietās, iekļauta pieturvieta “Vecpiebalgas vidusskola”;
  • reisā no Cēsu AO plkst.17.25 grozīti atiešanas laiki pieturvietās un iekļauta pieturvieta “Vecpiebalgas vidusskola”;

Nr.7749 Rēzekne – Cēsis:

  • mainīts atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.07.10 (iepriekš plkst.07.00), pienākšanas laiks Rēzeknē  plkst.11.02, grozīti atiešanas laiki pieturvietās, iekļauta pieturvieta “Vecpiebalgas vidusskola”;
  • reisam no Rēzeknes plkst.17.20 samazināts reisa izpildes laiks, mainīts pienākšanas laiks Cēsu AO uz plkst.21.00 (iepriekš plkst.21.20), grozīti atiešanas laiki pieturvietās, iekļauta pieturvieta “Vecpiebalgas vidusskola”;

Nr.7799 Daugavpils – Cēsis:

  • mainīts atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.06.00 (iepriekš plkst.05.50), pienākšanas laiks Daugavpils AO uz plkst.10.45 (iepriekš plkst.10.50), iekļauta pieturvieta “Vecpiebalgas vidusskola”, grozīti atiešanas laiki pieturvietās;
  • mainīts atiešanas laiks no Daugavpils AO uz plkst.13.15 (iepriekš plkst.13.05), pienākšanas laiks Cēsu AO uz plkst.18.05, iekļauta pieturvieta “Vecpiebalgas vidusskola”, grozīti atiešanas laiki pieturvietās;

Nr.7734 Rīga – Bērzkrogs – Ineši:

  • pirmdienās reisos no Inešiem plkst.05.40 un no Rīgas plkst.17.25 grozīti atiešanas laiki pieturvietās, iekļautas pieturvietas “Garkalne”, “Silciems”, “Vecpiebalgas vidusskola”;
  • piektdienās reisam no Inešiem plkst.07.10 samazināts reisa izpildes laiks, mainīts pienākšanas laiks Rīgas SAO uz plkst.09.45 (iepriekš plkst.09.55), iekļautas pieturvietas “Vecpiebalgas vidusskola”, “Ozoli”, “Silciems”, “Garkalne”, grozīti atiešanas laiki pieturvietās;

Nr.7732 Rīga – Skujene – Jaunpiebalga:

  • piektdienās mainīts atiešanas laiks no Jaunpiebalgas uz plkst.06.00 (iepriekš plkst.05.50), grozīti atiešanas laiki pieturvietās, iekļauta pieturvieta “Vecpiebalgas vidusskola”;
  • piektdienās reisam no Rīgas SAO plkst.15.10 samazināts reisa izpildes laiks, mainīts pienākšanas laiks Jaunpiebalgā uz plkst.19.06 (iepriekš plkst.19.15), grozīti atiešanas laiki pieturvietās, iekļauta pieturvieta “Vecpiebalgas vidusskola”;
  • svētdienās reisam no Jaunpiebalgas plkst.15.30 samazināts reisa izpildes laiks, mainīts pienākšanas laiks Rīgas SAO uz plkst.18.55 (iepriekš plkst.19.10), grozīti atiešanas laiki pieturvietās;

Nr.7624 Rīga – Jaunpiebalga

  • mainīts atiešanas laiks no Jaunpiebalgas uz plkst.04.45 (iepriekš plkst.04.35), grozīti atiešanas laiki pieturvietās, iekļauta pieturvieta “Silciems”;
  • reisam no Rīgas SAO plkst.15.45 samazināts reisa izpildes laiks, grozīti atiešanas laiki pieturvietās, mainīts pienākšanas laiks Jaunpiebalgā uz plkst.18.50 (iepriekš plkst.19.15), iekļauta pieturvieta “Silciems”;
  • svētdienās reisiem no Jaunpiebalgas plkst.15.00 un no Rīgas SAO plkst.20.05 samazināts reisa izpildes laiks, grozīti atiešanas laiki pieturvietās, mainīts pienākšanas laiks Rīgas SAO uz plkst.17.55 (iepriekš plkst.18.10), pienākšanas laiks Jaunpiebalgā uz plkst.22.50 (iepriekš plkst.23.00), iekļauta pieturvieta “Silciems”;

Nr.7664 Rīga – Vecpiebalga – Cesvaine:

  • piektdienās reisam no Rīgas SAO plkst.17.25 samazināts reisa izpildes laiks, mainīts pienākšanas laiks Cesvainē uz plkst.20.30 (iepriekš plkst.20.40), grozīti atiešanas laiki pieturvietās, iekļautas pieturvietas “Garkalne”, “Silciems”, “Vecpiebalgas vidusskola”;
  • svētdienās reisam no Cesvaines plkst.15.00 samazināts reisa izpildes laiks, mainīts pienākšanas laiks Rīgas SAO uz plkst.18.05 (iepriekš plkst.18.15), iekļautas pieturvietas “Silciems”, “Vecpiebalgas vidusskola”, izslēgtas pieturvietas “Gauja”, “Sēnīte”, “Vangaži”;

Nr.7662 Rīga – Cēsis – Madona:

  • sestdienās mainīts atiešanas laiks no Rīgas SAO uz plkst.09.30 (iepriekš plkst.09.40), no Cēsu AO uz plkst.11.30 (iepriekš plkst.11.40), pienākšanas laiks Madonas AO uz plkst.13.15 (iepriekš plkst.13.25), iekļautas pieturvietas “Garkalne”, “Gauja”, “Silciems”, “Melturi”, “Mūrnieki”, “Vecpiebalgas vidusskola”;
  • piektdienās un svētdienās mainīts atiešanas laiks no Rīgas SAO uz plkst.13.00 (iepriekš plkst.13.20), no Cēsu AO uz plkst.15.00 (iepriekš plkst.15.20), pienākšanas laiks Madonas AO uz plkst.16.40 (iepriekš plkst.17.00), iekļautas pieturvietas “Garkalne”, “Gauja”, “Silciems”, “Melturi”, “Mūrnieki”, “Vecpiebalgas vidusskola”;
  • svētdienās reisā no Madonas AO plkst.18.00 iekļautas pieturvietas “Mūrnieki”, “Melturi”, “Ozoli”, “Silciems”, “Vecpiebalgas vidusskola”, izslēgtas pieturvietas “Sēnīte”, “Vangaži” un grozīti atiešanas laiki pieturvietās;

Nr.7761 Cēsis – Madona:

  • svētdienās mainīts atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.12.15 (iepriekš plkst.11.40), pienākšanas laiks Madonas AO plkst.13.45, iekļauta pieturvieta “Vecpiebalgas vidusskola”;
  • sestdienās mainīts atiešanas laiks no Madonas AO uz plkst.14.15 (iepriekš plkst.14.50), pienākšanas laiks Cēsu AO plkst.15.45, iekļauta pieturvieta “Vecpiebalgas vidusskola”;
  • piektdienās mainīts atiešanas laiks no Madonas AO uz plkst.21.10 (iepriekš plkst.21.20), pienākšanas laiks Cēsu AO plkst.22.40, iekļauta pieturvieta “Vecpiebalgas vidusskola”;

Nr.7968 Rīga – Vecpiebalga – Madona reisos svētdienās no Madonas AO plkst.14.45 un piektdienās no Rīgas SAO plkst.17.15 samazināts reisa izpildes laiks, grozīti atiešanas laiki pieturvietās, izslēgtas pieturvietas “Sēnīte”, “Vangaži”, iekļautas pieturvietas “Vecpiebalgas vidusskola”, “Silciems”;

Nr.7736 Rīga – Rauna – Smiltene – Alūksne reisam no Alūksnes AO plkst.09.50 grozīti atiešanas laiki pieturvietās,  izslēgtas pieturvietas “Melturi”, “Ozoli”, “Gauja”, “Sēnīte”, “Vangaži”, “Garkalne”, iekļauta pieturvieta “Silciems”;

Nr.7177 Madona – Cēsis – Saulkrasti reisos iekļauta pieturvieta  “Vecpiebalgas vidusskola”.

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām

informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

AS CATA
27.07.2017.

No 2017.gada 1.augusta

reģionālās nozīmes maršrutā Nr.6280 Cēsis – Straupe reisos plkst.12.20 no Straupes

(sestdienās, svētdienās un skolēnu brīvdienās)

iekļauta pieturvieta “Raiskums” (plkst.12.46).

AS CATA
24.07.2017.

No 2017.gada 3.jūlija maršrutā Nr.3116 Saulkrasti – Cinīši – Saulkrasti

grozīti autobusu atiešanas laiki:

  • no Cinīšiem uz Saulkrastiem plkst. 09.35; 16.307 (iepriekš plkst. 09.40; 16.35);
  • no Dārziņiem uz Saulkrastiem plkst. 09.42; 16.377 (iepriekš plkst. 09.47; 16.42).

AS CATA
29.06.2017

  • iekļauta pieturvieta “Jaunzemi”, izslēdzot pieturvietu “Čonkas”;
  • reiss piektdienās no Alūksnes AO uz Cēsīm paredzēts 17.20 (iepriekš plkst. 17.05).
AS CATA
05.05.2017.
  • 6321 Allažmuiža - Sigulda reiss no Allažmuižas plkst. 19.25 paredzēts līdz pieturvietai “Sigulda” (neiebraucot Siguldas AO);
  • 5621 Sigulda - Inciems slēgti reisi no Siguldas AO plkst. 18.50 uz Inciemu un no Inciema plkst. 19.10 uz Siguldas AO.
  • 6320 Salacgrīva – Korģene reisi no Salacgrīvas plkst. 12.00 uz Korģeni un no Korģenes plkst. 12.23 uz Salacgrīvu paredzēti tikai ceturtdienās.
  • 5451 Saulkrasti – Kursīši reisi iekļauti reģionālās starppilsētu nozīmes maršruta Nr.7179 Rīga – Kursīši – Saulkrasti reisos; rīta reiss no pieturvietas “Kursīši 2” uz Rīgu paredzēts plkst. 06.55 (iepriekš plkst.07.00).
AS CATA
20.04.2017.

Kontakti

Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis, Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv

Izziņas

Izziņas par autobusu kustību un informāciju par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu var saņemt katru dienu zvanot:

Cēsu AO
05:30-19:00
64122762
29163880
Limbažu AO
05:00-22:00
64021045
29395243
Siguldas AO
07:00-19:00
67972106
25445573
Saulkrastu fil.
06:00-21:00
67951551
Ainažu fil.
07:00-16:00
16:00-24:00
64071322
29424920
Aizkraukles fil.
06.00-19.00
65122635