Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis,Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv

No 2016.gada 4.janvāra darba dienās lokveida reiss nodrošina cēsniekiem iespēju nokļūt uz agrajiem rīta starppilsētu reisiem autoostā. 
Autobuss kursē pa maršrutu:

CATA 05.25
Zvirbuļu iela 05.28
Bērzaine (pie Meža skolas) 05.33
Slimnīca 05.36
Lenču iela 05.38
Loka iela (pie Birzes ielas Nr.7 ēkas) 05.42
Birzes iela 05.44
Cēsu AO 05.46

 

AS CATA
20.09.2017.

Kontakti

Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis, Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv

Izziņas

Izziņas par autobusu kustību un informāciju par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu:

Cēsu AO
64122762
29163880
   
Limbažu AO
64021045
29395243
   
Siguldas AO
67972106
25445573
   
Saulkrastu fil.
67951551
   
Ainažu fil.
64071322
29424920
   
Aizkraukles fil. 65122635