Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis,Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv
Informējam, ka no 21.04.2018. maršrutu Nr.7200 Rīga - Kurmene un Nr.6128 Aizkraukle – Kurmene autobusi kursēs pa autobusu kustības sarakstos paredzēto maršrutu.

 

AS CATA
20.04.2018.

Izmaiņas autobusu kustībā no 29.04.2018. līdz 04.05.2018. sakarā ar svētku brīvdienām skatīt šeit!

No 22.04.2018. paredzētas izmaiņas maršrutos:

  • Nr.7145 Valmiera – Limbaži: svētdienās atklāti reisi no Limbažu AO plkst. 08.00 un no Valmieras AO plkst. 10.40;
  • Nr.7663 Rīga – Limbaži: svētdienās slēgti reisi no Limbažu AO plkst. 18.20 un no Rīgas SAO plkst. 20.30.
 
AS CATA
12.04.2018.

 

AIZKRAUKLES filiāles autobusi 21.04.2018. kursēs pēc pirmdienas grafika, papildus paredzot: 

  • Aizkraukle – Cēsis plkst. 13.45

ĒRGĻU filiāles autobusi 21.04.2018. kursēs:

  • reisi uz/no Rīgas paredzēti pēc sestdienas grafika;
  • reiss Ērgļi - Cēsis paredzēts plkst. 06:55;
  • reisi Ērgļi – Aizkraukle paredzēti plkst. 10.30; 17.35.

AINAŽU, CĒSU, LIMBAŽU, SAULKRASTU, SIGULDAS filiālēs 

20.04.2018. atcelti reisi:

  • Cēsis – Alūksne plkst. 12.35 (no Alūksnes plkst. 17.20)
  • Cēsis – Rīga plkst. 10.30; 15.30
  • Rīga – Cēsis plkst. 12.30; 17.55
  • Limbaži – Rīga plkst. 14.50; 17.10
  • Rīga – Limbaži plkst. 17.45; 19.40

21.04.2018. autobusi kursēs pēc ceturtdienas grafika, 

papildus paredzot:

  • Cēsis – Aizkraukle plkst. 08.00 (no Aizkraukles plkst. 13.45)
  • Cēsis – Alūksne plkst. 12.35 (no Alūksnes plkst. 17.20)
  • Cēsis – Rīga plkst. 20.00
  • Madona – Cēsis plkst. 14.15
  • Rīga plkst. 09.30 – Cēsis plkst. 11.30 – Madona
  • Rīga – Cēsis plkst. 22.20
  • Ainaži - Saulkrasti - Rīga plkst. 18.20
  • Rīga - Saulkrasti - Ainaži plkst. 21.55
  • Rīga - Saulkrasti - Kursīši plkst. 09.15
  • Kursīši - Saulkrastu stacija plkst. 10.45
  • Rīga – Inčukalns - Sigulda plkst.22.40 (atceļot: Rīga – Inčukalns - Sigulda plkst.22.15)

neparedzot:

  • Cēsis – Drusti plkst. 13.05          
  • Cēsis - Nītaure plkst. 14.30
  • Jaunpiebalga – Drusti – Cēsis plkst. 08.50
  • Nītaure - Cēsis plkst. 09.00
  • Rīga – Cēsis plkst. 09.30

22.04.2018. atcelti reisi:

  • Limbaži – Rīga plkst. 17.10; 18.20
  • Rīga – Limbaži plkst. 19.40; 20.30
AS CATA
03.04.2018.

No 2018.gada 9.aprīļa paredzētas izmaiņas maršrutos:

  • 7664 Rīga – Vecpiebalga – Cesvaine svētdienās slēgts reiss no Cesvaines plkst. 15.00 uz Rīgu;
  • 7730 Rīga – Cēsis svētdienās slēgts reiss no Rīgas SAO plkst. 19.15 uz Cēsīm;
  • 6260 Cēsis - Mežmaļi – Rauna piektdienās slēgti reisi no Cēsu AO plkst.15.10 uz Bērzkrogu; no Bērzkroga plkst.15.50;
  • 6273 Cēsis – Jāņmuiža piektdienās slēgti reisi no Cēsu AO plkst.13.00; no Jāņmuižas plkst.13.15;
  • 6274 Cēsis – Priekuļi svētdienās slēgti reisi no Cēsu AO plkst.15.00; no Priekuļiem plkst.15.15;
  • 6280 Cēsis - Straupe skolas dienās slēgti reisi no Cēsu AO plkst.07.10; no Straupes plkst.07.55;
  • 6491 Cēsis – Lielstraupe – Straupe reiss skolas dienās no Cēsu AO plkst.06.50 pārkārtots caur Raiskumu un grozīti atiešanas laiki pieturvietās:

Cēsu AO

06:50

Gauja

06:58

Raiskums

07:04

Auciems

07:09

Unguri

07:14

Stalbe

07:20

Plācis

07:24

Straupe

07:28

Strautiņi

07:31

Brasla

07:36

Lielstraupe

07:41

Silēni

07:47

Lielstraupe

07:53

Vārnkalni

07:56

Priežkalni

07:59

Straupe

08:03

Straupes skola

08:06

Plācis

08:10

Stalbe

08:14

Unguri

08:20

Auciems

08:25

Raiskums

08:30

Gauja

08:36

Cēsu AO

08:45

  • 6659 Limbaži – Ārciems – Pāle – Limbaži skolas dienās paredzēti reisi (atceļot šobrīd esošos):

 

Limbažu AO

07.45

14.55

Silkalni

07.50

15.00

Tiegaži

07.55

15.05

Āstere

---

15.17

Ārciems

08.11

15.29

Pāle

08.25

15.43

Ārciems

08.39

15.57

Āstere

08.51

---

Spurģi

08.59

16.09

Tiegaži

09.03

16.13

Silkalni

09.08

16.18

Limbažu AO

09.13

16.23

 

AS CATA
28.03.2018.
No 2018.gada 1.aprīļa
izmaiņas reģionālās nozīmes maršrutos:

Nr.7807 Valmiera – Saulkrasti:

  • sestdienās un svētdienās slēgts reiss no Saulkrastu stacijas plkst.06.35; no Limbažu AO plkst.08.00;

Nr.7145 Valmiera – Limbaži:

  • sestdienās atklāts jauns reiss no Limbažu AO plkst.08.00 uz Valmieru;
  • svētdienās slēgts reiss no Valmieras AO plkst.10.40 uz Limbažiem;

Nr.3007 Ozolaine – Limbažu AO – Arodvidusskola:

  • piektdienās slēgti reisi no Limbažu AO plkst.12.00; no Arodvidusskolas plkst.12.10;

Nr.5452 Saulkrasti – Skulte – Mandegas:

  • sestdienās un svētdienās slēgti reisi no Saulkrastu stacijas plkst.17.00; no Mandegām plkst.17.30;

Nr.5457 Limbaži – Liepupe – Saulkrasti:

  • sestdienās slēgts reiss no Limbažu AO plkst.07.50;

Nr.5458 Limbaži – Vidriži – Saulkrasti:

  • sestdienās slēgts reiss no Saulkrastu stacijas plkst.06.40;

Nr.5455 Limbaži – Tūja – Saulkrasti:

  • sestdienās un svētdienās slēgts reiss no Limbažu AO plkst.05.10;
  • svētdienās slēgti reisi no Limbažu AO plkst.17.40; no Saulkrastu stacijas plkst.10.30;

Nr.6656 Limbaži – Oltūži – Salacgrīva:

  • sestdienās slēgti reisi no Limbažu AO plkst.10.55; no Salacgrīvas plkst.12.45;

Nr.6134 Aizkraukle – Jaunjelgava:

  • Sestdienās slēgti reisi no Aizkraukles AO plkst.06.00; no Jaunjelgavas plkst.06.20.
 
Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām
informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!
 
AS CATA
19.03.2018.

Darba dienās uz eksperimenta laiku no 01.03.2018. līdz 30.05.2018. tiek atklāts jauns maršruts Nr. 5274 Cēsis – Krīvi – Veismaņi – Cēsis

 

Cēsu AO

07.05

17.30

Līvu pamatskola

07.15

17.40

Veismaņi

07.24

17.49

Līvu pamatskola

07.35

18.05

Cēsu AO

07.45

18.15

 

Atgādinām, ka AS “CATA” apkalpotajos reģionālās nozīmes maršrutos iespējams iegādāties dažādu kategoriju elektroniskās abonementa kartes, kas, ņemot vērā piešķirto atlaidi no 10 – 20%, ir īpaši izdevīgas pasažieriem, kuru pārvietošanās vajadzības ir regulāras. 

AS CATA
23.02.2018.
No 2018.gada 1.marta
izmaiņas reģionālās nozīmes maršrutos:

Nr.7145 Valmiera – Limbaži:

  • darba dienās reiss no Limbažu AO uz Valmieru paredzēts plkst.06.50 (iepriekš plkst.07.00);

Nr.7776 Cēsis – Limbaži:

  • darba dienās periodā no 01.09. līdz 31.05. reiss no Cēsu AO uz Limbažiem paredzēts plkst.07.50 (iepriekš plkst.08.50). Reisā iekļauta pieturvieta “Umurgas skola”;
  • sestdienās, svētdienās un darba dienās periodā no 01.06. līdz 31.08. reiss no Cēsu AO uz Limbažiem paredzēts plkst.08.50;

Nr.6684 Limbaži – Viļķene – Salacgrīva:

  • reiss no Limbažu AO skolas dienās paredzēts plkst.06.10 (iepriekš plkst.06.20);sestdienās, svētdienās un skolu brīvdienās plkst.06.20;
  • reiss no Limbažu AO plkst.15.05 skolas dienās pagarināts caur Svētciemu;
  • reiss no Salacgrīvas skolas dienās paredzēts plkst.07.30 (iepriekš plkst.07.50) un pagarināts caur Svētciemu;
  • reisos grozīti atiešanas laiki pieturvietās;

Nr.6659 Limbaži – Ārciems – Pāle – Limbaži:

  • reisi no Limbažu AO paredzēti plkst.07.45 (iepriekš plkst.07.20) un plkst.14.50 (iepriekš plkst.14.20). Reisos izslēgtas pieturvietas “Būdele”, “Rūjas” un grozīti atiešanas laiki pieturvietās;

Nr.3115 Saulkrasti – Inčupe:

  • darba dienās slēgti reisi no Saulkrastu stacijas plkst.10.30; 14.25; no Inčupes plkst.10.45; 14.40.

Nr.6125 Aizkraukles AO – Aizkraukles pagasts:

  • reisā no Aizkraukles pagasta plkst.07.40 darba dienās periodā no 01.09.-31.05. iekļauta pieturvieta “Aizkraukles vidusskola”.

 

 

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām
informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

 

AS CATA
19.02.2018.
No 2018.gada 26.februāra maršrutā Nr.6255 Rīga - Sigulda
reiss no Siguldas AO uz Rīgu paredzēts
plkst.07.25 (iepriekš plkst.07.30)
AS CATA
14.02.2018.

No 2018.gada 1.februāra maršrutā Nr.7200 Rīga – Valle – Kurmene piektdienās reiss no Rīgas SAO plkst.12.45  kursēs līdz Skaistkalnei (no Kurmenes plkst.14.15, no Skaistkalnes plkst.15.35).

 
Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām
informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!
 
AS CATA
22.01.2018.

No 2018.gada 1.februāra maršrutā Nr.6267 Cēsis – Rauna – Bērzkrogs - Cēsis grozīts reisa atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.18.30 (iepriekš plkst.18.05).

 

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām
informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

 

AS CATA
22.01.2018.

No 2018.gada 29.janvāra maršrutā Nr.7179 Rīga – Kursīši - Saulkrasti grozīts reisa atiešanas laiks no Rīgas SAO uz plkst.18.20 (iepriekš plkst.18.40).

 

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām

informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

 

AS CATA
18.01.2018.

Informējam, ka no 17.01.2018. maršruta Nr.5981 Aizkraukle – Ērgļi autobusi atsāk kustību pa sarakstos noteikto maršrutu.

 

AS CATA
17.01.2018.
No 15.01.2018.
paredzētas izmaiņas maršrutos:

 Nr. 6273 Cēsis – Jāņmuiža:

  • grozīti reisu atiešanas laiki no Cēsu AO uz plkst.19.40 (iepriekš plkst.19.30) un no Jāņmuižas uz plkst.19.55 (iepriekš plkst.19.45);

 Nr. 5074  Drusti – Auļukalns – Skripsti – Drusti:

  • grozīts reisa atiešanas laiks no Drustiem uz plkst.14.10 (iepriekš plkst.15.00).

 

AS CATA
08.01.2018.

Sakarā ar plūdiem autoceļa P79 Koknese – Ērgļi 34.9 km, maršruta Nr.5981 Aizkraukle – Ērgļi autobusi kursēs pa apbraucamo ceļu, izslēdzot pieturvietu “Ķikuti”.

Iespējama autobusu kavēšanās.

AS CATA
03.01.2017.

No 18.12.2017. izmaiņas reģionālās nozīmes maršrutos:

 

Nr.7144 Valmiera – Cēsis:

  • reisi no Cēsu AO plkst.08.00, no Valmieras AO plkst.13.35 paredzēti Valmierā gar Vidzemes slimnīcu;
  • grozīts reisa atiešanas laiks no Valmieras AO uz plkst.09.00 (iepriekš plkst.08.55);

Nr.7145 Valmiera – Limbaži:

  • reisos no Valmieras AO plkst.08.55; 10.40; 19.15, no Limbažu AO plkst.15.50 samazināts reisa izpildes laiks un grozīti atiešanas laiki pieturvietās;
  • grozīts reisa atiešanas laiks no Limbažu AO uz plkst.07.00 (iepriekš plkst.06.50);
  • grozīts reisa atiešanas laiks no Valmieras AO uz plkst.17.30 (iepriekš plkst.17.35);

Nr.7774 Cēsis – Valmiera – Ainaži:

  • reisos no Ainažiem plkst.06.50 (darba dienās) un plkst.07.10 (brīvdienās) grozīti atiešanas laiki pieturvietās. Atiešanas laiks no Alojas plkst.08.00, pienākšanas laiks Valmieras AO plkst.08.51;

Nr.7807 Valmiera – Saulkrasti:

  • grozīts reisu atiešanas laiks no Saulkrastu stacijas uz plkst.06.35; 17.00 (iepriekš plkst.06.30; 16.40);
  • grozīts reisa atiešanas laiks no Limbažu AO uz plkst.18.10 (iepriekš plkst.18.00).

 

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām
informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!
AS CATA
12.12.2017.

No 10.12.2017.

paredzētas izmaiņas maršrutos:

Nr.6135 Aizkraukles AO–Aizkraukles stacija–Aizkraukles AO:

  • mainīts atiešanas laiks no Aizkraukles stacijas no plkst. 23.55 uz plkst. 23.58;

Nr.6134 Aizkraukle - Jaunjelgava:

  • reisos no Jaunjelgavas plkst. 07.55; 09.55; 12.00; 14.30 mainīti atiešanas laiki pieturvietās “Totēni”, “Ainavas”, “Līčupes”, “Sērene” un “HES pagrieziens”, nemainot pienākšanas laiku Aizkraukles AO.
Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām
informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!
 
AS CATA
04.12.2017.

No 21.11.2017. paredzētas izmaiņas maršrutos:

 

Nr.7770 Cēsis - Alūksne:

  • Grozīts reisa atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.05.55 (šobrīd plkst.06.05);

Nr.7663 Rīga – Limbaži:

  • Grozīts reisa atiešanas laiks no Rīgas SAO uz plkst.21.00 (šobrīd plkst. 20.40);

Nr.7661 Rīga – Limbaži – Ainaži:

  • Grozīts reisa atiešanas laiks no Staiceles uz plkst.17.00 (šobrīd plkst. 16.35), no Limbažu AO plkst.18.25.

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām

informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

 

AS CATA
13.11.2017.
No 06.11.2017.
paredzētas izmaiņas maršrutos: 

 Nr.6669 Limbaži – Aloja – Staicele:

  • Reiss no Limbažu AO 14.20 pagarināts līdz Staicelei;
  • Slēgts reiss no Vīķiem 15.40;
  • Slēgts reiss no Staiceles 16.35.

Nr.7663 Rīga – Limbaži:

  • Reisam no Rīgas SAO 16.40 grozītas izpildes dienas. Turpmāk reiss paredzēts svētdienās;
  • Slēgti reisi no Limbažu AO 07.45; 18.10.

Nr.7661 Rīga – Limbaži – Ainaži:

  • Grozīts reisa atiešanas laiks no Ainažiem uz 05.55 (iepriekš plkst.06.00), no Limbažu AO plkst.07.50 un grozīti atiešanas laiki pieturvietās;
  • Atklāts jauns reiss no Staiceles 16.35 uz Rīgu, no Limbažu AO plkst.18.00. Reiss paredzēts katru dienu.

Nr.6273 Cēsis - Jāņmuiža:

  • Darba dienās slēgti reisi no Cēsu AO 07.00, no Jāņmuižas plkst.07.15;

Nr.6266 Cēsis – Lisa – Rauna - Cēsis:

  • Rīta reisā iekļauta pieturvieta “Jāņmuiža” 07.27. Pienāk Cēsu AO plkst.07.40. Reiss paredzēts no pirmdienas līdz sestdienai;

Nr.6282 Cēsis – Dzērbenes stacija:

  • Darba dienās slēgti reisi no Cēsu AO 06.45, no Dzērbenes stacijas plkst.07.45;

Nr.7147 Cēsis – Vecpiebalga - Ērgļi:

  • Darba dienās reiss no Ērgļiem paredzēts 06.55 (iepriekš plkst.07.10), grozīti atiešanas laiki pieturvietās, reisā iekļautas pieturvietas “Dzērbenes stacija” plkst.07.56 un “Dzērbene” plkst.08.00. Cēsu AO pienāk plkst.08.45;

Nr.7736 Rīga – Rauna – Smiltene – Alūksne:

  • Reisā no Alūksnes AO 09.50 pieturvietā “Auškāpi” grozīts atiešanas laiks uz plkst.11.59 (iepriekšplkst.12.04);

Nr.7731 Rīga – Āraiši - Cēsis:

  • Reisam no Rīgas SAO 09.00 pieturvietā “Institūts” grozīts atiešanas laiks uz plkst.10.13 (iepriekš plkst.10.11);

Nr.7664 Rīga – Vecpiebalga - Cesvaine:

  • Svētdienās reisā no Cesvaines 15.00 iekļauta pieturvieta “Sēnīte”;

Nr.6249 Cēsis - Spāre:

  • Piektdienās grozīti atiešanas laiki no Cēsu AO plkst.12.10, no Spāres plkst.12.40 (iepriekš plkst.12.20, 12.50).
Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām
informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

 

AS CATA
17.10.2017.

No 30.10.2017. paredzētas izmaiņas maršrutos:

 

 Nr.3005 Cēsu AO – Cīrulīši:

  • Darba dienās slēgti reisi no Cēsu AO 07.50, no Cīrulīšiem plkst.08.10;

Nr.6253 Cēsis - Rāmuļi:

  • Reisā no Cēsu AO 15.55 iekļauta pieturvieta “Bērzaine”.

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

 

AS CATA
20.10.2017.

Kontakti

Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis, Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv

Izziņas

Izziņas par autobusu kustību un informāciju par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu:

Cēsu AO
64122762
29163880
   
Limbažu AO
64021045
29395243
   
Siguldas AO
67972106
25445573
   
Saulkrastu fil.
67951551
   
Ainažu fil.
64071322
29424920
   
Aizkraukles fil. 65122635