NO 01.09.2018. PAREDZĒTAS IZMAIŅAS MARŠRUTOS
- 6270 Cēsis – Liepa:
- reisos iekļauta pieturvieta “Liepa” uz Rūpnīcas ielas;
- grozīts reisa atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.16.40 (iepriekš plkst.16.30) un atiešanas laiki pieturvietās;
- 6245 Cēsis – Zaube:
- grozīts atiešanas laiks no Zaubes uz plkst.08.00 (iepriekš plkst.07.50); no Cēsu AO uz plkst.14.30 (iepriekš plkst.14.20) un atiešanas laiki pieturvietās;
- 5083 Zaube – Bērzs – Griķīši – Zaube:
- grozīts atiešanas laiks no Zaubes uz plkst.07.20; 15.55 (iepriekš plkst.07.05; 15.50) un atiešanas laiki pieturvietās;
- 6491 Cēsis – Lielstraupe – Straupe – Cēsis:
- skolas dienās grozīts reisa atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.06.55 (iepriekš plkst.06.50), izslēgta pieturvieta “Silēni” un reisā grozīti atiešanas laiki pieturvietās;
- 5605 Cēsis – Daibe – Stalbe:
- grozīti reisa atiešanas laiks no Stalbes uz plkst.06.40 (iepriekš plkst.06.30), izslēgta pieturvieta “Kuņņi”;
- reisā no Stalbes plkst.15.30 grozīti atiešanas laiki pieturvietās, izslēgta pieturvieta “Kuņņi”;
- 5209 Nītaure – Sērmūkši:
- reisā no Ģerķēniem plkst.07.10 iekļauta pieturvieta “Niedras”;
- 5610 Nītaure – Ķēči – More – Nītaure:
- grozīts atiešanas laiks no Nītaures uz plkst.15.30 (iepriekš plkst.15.40), reisā iekļauta pieturvieta “Niedras” un grozīti atiešanas laiki pieturvietās;
- 6276 Līgatne – Ratnieki:
- grozīts reisa atiešanas laiks no Ratniekiem uz plkst.16.15 (iepriekš plkst.15.35) un atiešanas laiki pieturvietās, reisu turpmāk paredzot no pirmdienas līdz piektdienai;
- otrdienās grozīts reisa atiešanas laiks no Līgatnes uz plkst.15.50 (iepriekš plkst.15.15), reisu paredzot skolēnu brīvdienās;
- otrdienās grozīts reisa atiešanas laiks no Ratniekiem uz plkst.16.15 (iepriekš.plkst.15.36), reisu paredzot skolēnu brīvdienās;
- grozīts reisa atiešanas laiks no Līgatnes uz plkst.15.50 (iepriekš plkst.15.15), reisu turpmāk paredzot no pirmdienas līdz piektdienai un no Gaujasmalas plkst.15.30;
- 6244 Līgatne – Gaujasmala:
- slēgts reiss mācību laikā no Gaujasmalas plkst.14.55 uz Līgatni;
- slēgts reiss darba dienās no Līgatnes plkst.15.55 uz Gaujasmalu (no Gaujasmalas plkst.16.12 uz Līgatnes staciju);
- atklāts reiss darba dienās no Līgatnes plkst.16.45 uz Gaujasmalu (no Gaujasmalas plkst.17.02 uz Līgatnes staciju);
- skolu mācību dienās atklāts jauns maršruts Nr.5275 Cēsis – Meijermuiža – Ģikši – Cēsis (sk.tabulu)
07.20 |
Cēsu AO |
16.40 |
07.25 |
Bērzaine |
16.35 |
07.29 |
Meijermuiža |
16.31 |
07.32 |
Līvi (ciemats) |
16.28 |
07.38 |
Āraiši |
16.22 |
07.40 |
Drabeši |
16.20 |
07.46 |
Amata |
16.14 |
07.50 |
Rencēni |
16.10 |
07.53 |
Ģikši |
16.07 |
08.03 |
Spāre |
15.57 |
08.08 |
Melturi |
15.52 |
08.14 |
Drabeši |
15.46 |
08.16 |
Āraiši |
15.44 |
08.22 |
Līvi (ciemats) |
15.38 |
08.30 |
Cēsu AO |
15.30 |