Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis,Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv
Izmaiņas autobusu kustībā Aizkrauklē skatīt šeit!
Izmaiņas autobusu kustībā Cēsīs skatīt šeit!
Izmaiņas autobusu kustībā Limbažos skatīt šeit!
Izmaiņas autobusu kustībā Ogrē skatīt šeit!
Izmaiņas autobusu kustībā Saulkrastos, Ainažos un Ērgļos skatīt šeit!
Izmaiņas autobusu kustībā Siguldā skatīt šeit!

Ar 2019.gada 1.novembri

maršruta Nr.5414 Līčupe – Suntaži - Ogre

reisā no Līčupes plkst.07.40 grozīti atiešanas laiki pieturās:

Līčupe

07:40

Taurupe

07:47

Lakstene

07:51

Plauži

07:54

Ķeipene

07:59

Gauriņi

08:06

Kastrāne

08:10

Ausma

08:16

Suntaži

08:22

Abze

08:24

Roņi

08:30

Piepiņi

08:36

Glāžšķūnis

08:39

Laides

08:44

Ogresgals

08:51

Kārļi

08:54

MRS

09:02

Ogres AO

09:10

 
AS CATA
21.10.2019.

Ar 2019.gada 1.novembri

maršruta Nr.7202 Gulbene - Aizkraukle:

  • reiss no Gulbenes AO paredzēts plkst.13.25 (šobrīd plkst.13.15), no Madonas AO plkst.14.50.
  • Pienākšanas laiks Aizkraukles stacijā paredzēts plkst.16.08, Aizkraukles AO plkst.16.15.

 

 Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

AS CATA
17.10.2019.
No 2019. gada 28.oktobra
paredzētas izmaiņas maršrutos:

 Nr.5456 Limbaži – Stiene – Saulkrasti darba dienās:

  • slēgts reiss no Limbažu AO plkst.15.50;
  • atklāts jauns reiss no Limbažu AO plkst.17.20;
  • slēgts reiss no Saulkrastu stacijas plkst.07.50;
  • atklāts jauns reiss no Saulkrastu stacijas plkst.06.35

Nr.5450 Saulkrasti – Skulte - Lejasozoli:

  • reisam no Saulkrastu stacijas plkst.06.50 noteikta sezonalitāte no 01.06. līdz 31.08. (šobrīd visu gadu);
  • periodā no 01.09. līdz 31.05. atklāts jauns reiss no Saulkrastu stacijas plkst.06.35 līdz Vidrižiem;
  • grozīts reisa atiešanas laiks no Lejasozoliem uz plkst.07.25 (šobrīd plkst.07.20) un noteikta sezonalitāte no 01.06. līdz 31.08. (šobrīd visu gadu);
  • periodā no 01.09. līdz 31.05. atklāts jauns reiss no Vidrižiem plkst.07.15 (no Lejasozoliem plkst.07.25);
  • periodā no 01.09. līdz 31.05. darba dienās atklāts jauns reiss no Saulkrastu stacijas uz Vidrižiem plkst.14.30;
  • periodā no 01.09. līdz 31.05. darba dienās atklāts jauns reiss no Vidrižiem plkst.15.15, iekļaujot pieturas “Jaunstrautiņi”, “Liepkalni”;

Nr.5458 Limbaži – Vidriži – Saulkrasti:

  • reisam no Saulkrastu stacijas plkst.06.40 noteikta sezonalitāte no 01.06. līdz 31.08. (šobrīd visu gadu);
  • periodā no 01.09. līdz 31.05. atklāts jauns reiss no Saulkrastu stacijas plkst.06.30, iekļaujot pieturas “Jaunstrautiņi”, “Liepkalni”.

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

AS CATA
18.10.2019.
No 2019. gada 28. septembra
paredzētas izmaiņas maršrutos:

 Nr.6274 Cēsis – Priekuļi - Cēsis:

  • reiss no Maija parka uz Priekuļiem paredzēts plkst.06.25 (šobrīd plkst.06.33);
  • reiss no Priekuļiem uz Bērzaini paredzēts plkst.06.44 (šobrīd plkst.06.54), iekļaujot pieturu “Cēsu AO” plkst.07.00;
  • reiss no Cēsu AO uz Priekuļiem paredzēts plkst.21.25 (šobrīd plkst.21.20);

Nr.6253 Cēsis - Rāmuļi:

  • iekļauta pietura “Rāmuļu skola”, izslēdzot pieturu “Rāmuļi”;

Nr.7769 Alūksne – Liepa – Cēsis:

  • iekļautas pieturas “Dzeņi” un “Zīlītes”.

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā! 

 AS CATA
18.10.2019.

Pamatojoties uz pasažieru pieprasījumu maršruta Nr.3016 Ogres autoosta – Smiltāju kapi reisi svētdienās no Ogres autoostas plkst.09.45 un no Smiltāju kapiem plkst.11.00 paredzēti līdz 2019.gada 27.oktobrim.

 

AS CATA
30.09.2019.

Ar 2019. gada 30. septembri

maršrutā Nr. 5019 Saulkrasti – Pabaži – Dārziņi – Saulkrasti

  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Saulkrastu stacijas uz plkst. 06.45 (iepriekš plkst.06.35) un atiešanas laiki pieturās. Pienākšanas laiks Saulkrastu stacijā paredzēts plkst.07.40;
  • reisā no Saulkrastu stacijas plkst.15.45 grozīti atiešanas laiki pieturās. Pienākšanas laiks Saulkrastu stacijā paredzēts plkst.16.35.

 

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv!

AS CATA
23.09.2019.

No 2019. gada 9. septembra

paredzētas izmaiņas maršrutos:

Nr.7788 Rīga – Ogre:

  • darba dienās slēgti reisi no MRS plkst.07.30; 13.30 un no Rīgas SAO plkst. 08.45; 15.15

Nr.3015 Ogres AO – Mālkalnes prospekts – MRS:

  • skolas dienās slēgts reiss no MRS plkst.07.32

Nr.6091 Jaunogre – Ogres stacija – Dārziņi - Jaunogre:

  • darba dienās slēgti reisi no Ogres stacijas plkst.22.15 un no D/s “Dārziņi” plkst. 22.30

 

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

AS CATA
02.09.2019.
No 2019. gada 9.septembra

maršrutā Nr.6135 Aizkraukles AO – Aizkraukles stacija 

grozīts autobusa atiešanas laiks no Aizkraukles AO uz plkst.16.45 (iepriekš plkst.17.00).

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

AS CATA
04.09.2019.
Ar 01.09.2019. paredzētas izmaiņas maršrutos
(precizēts 29.08.2019.)

Nr.7774 Cēsis – Valmiera – Ainaži reisi no Cēsu AO paredzēti:

  • darba dienās plkst.15.45 (iepriekš plkst.16.40) un autobuss uz Valmieru kursēs caur Priekuļiem, Liepu, Mārsnēniem, Mūrmuižu;
  • sestdienās, svētdienās plkst.16.40 (bez izmaiņām);

Nr.7147 Cēsis – Vecpiebalga – Ērgļi reisi no Ērgļiem paredzēti:

  • darba dienās plkst.06.50 (iepriekš plkst.06.55) un atiešanas laiki pieturvietās;
  • sestdienās, svētdienās plkst.07.05 (iepriekš plkst.07.10) un atiešanas laiki pieturvietās;

Nr.7749 Cēsis - Rēzekne:

  • grozīts reisa atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.07.00 (iepriekš plkst.07.10), reisā iekļauta pietura “Dzērbene” (plkst.07.39) un posmā no Cēsu AO līdz Dzērbenei grozīti atiešanas laiki pieturās;

Nr.7177 Madona – Cēsis - Saulkrasti:

  • iekļauta pietura “Rīgas iela” (Cesvainē);

Nr.7769 Alūksne - Liepa – Cēsis:

  • darba dienās reisā no Alūksnes AO plkst.13.35 posmā no Alūksnes līdz Smiltenei grozīti atiešanas laiki pieturās;

Nr.6274 Cēsis – Priekuļi – Cēsis:

  • visos reisos izslēgta pietura “Cēsu alus”;

Nr.6269 Cēsis – Mārsnēni skolu mācību dienās atklāti jauni reisi:

  • no Cēsu AO plkst.07.10;
  • no Mārsnēniem plkst.08.00 (caur Priekuļiem);

Nr.6280 Cēsis – Straupe:

  • reisā no Cēsu AO plkst.14.35 un reisā no Stalbes plkst.15.50 izslēgta pietura “Stalbe”, iekļaujot pieturu “Stalbes centrs” (pie skolas).

 Informējam, ka ar 01.09.2019. Cēsu AO mainīta autobusu atiešanas platformu numerācija, nemainot to izvietojumu.


Nr.3117 Sigulda – Saltavots – Pelītes – Sigulda:

  • grozīts autobusa atiešanas laiks no plkst.Siguldas AO uz 15.30 (iepriekš plkst.15.10);

Nr.5087 Sigulda – Jūdaži – More:

  • mācību laikā grozīts autobusa atiešanas laiks no Siguldas AO uz plkst.05.40; 07.14 (iepriekš plkst.05.50; 07.18);
  • mācību laikā grozīts autobusa atiešanas laiks no Mores uz plkst.08.30 (iepriekš plkst.08.25);
  • skolēnu brīvdienās grozīts autobusa atiešanas laiks no Eglaines uz plkst.08.25 (iepriekš plkst.08.20);

Nr.6876 Sigulda – Allaži – Mālpils mācību laikā grozīti autobusu atiešanas laiki:

  • no Siguldas AO uz plkst.15.30 (iepriekš plkst.15.20);
  • no Mālpils uz plkst.16.25 (iepriekš plkst.16.15);

Nr.5607 Sigulda – Nurmiži grozīti autobusu atiešanas laiki:

  • no Nurmižiem uz plkst.16.00 (iepriekš plkst.15.30);
  • no Siguldas AO uz plkst.15.30 (iepriekš plkst.15.00).

Nr.7630 Rīga – Madona - Gulbene:

  • slēgts reiss no Gulbenes AO plkst.13.30 (no Madonas AO plkst.15.05; no Aizkraukles AO plkst.16.45);

Nr.7202 Aizkraukle – Gulbene:

  • atklāts reiss no Gulbenes AO plkst.13.15 (no Madonas AO plkst.14.50), pienākšanas laiks Aizkraukles stacijā plkst.16.13, Aizkraukles AO plkst.16.25;

Nr.7197 Rīga – Aizkraukle:

  • slēgts reiss no Rīgas SAO plkst.19.45.

Nr.6117 Ogre – Ķegums – Birzgale – Lāčplēša stacija:

  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Ogres AO uz Birzgali uz plkst.05.45 (iepriekš plkst.06.00) un atiešanas laiki pieturās;
  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Birzgales uz plkst.06.30 (iepriekš plkst.06.45) un atiešanas laiki pieturās. Reisos iekļauta pietura “Pionieru iela”;

Nr.6118 Ogre – Lielvārde – Rembate – Ogre:

  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Ogres AO uz plkst.17.00 (iepriekš plkst.16.00) un mainīta reisa izpildes shēma.

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

AS CATA
26.08.2019.

14. augustā uzsākta valsts galvenā autoceļa A2 un Pulkveža Brieža ielas krustojuma pārbūve, iekļaujot ceļa posmu no Saules ielas līdz Ventas ielai. Sakarā ar remontdarbiem slēgta sabiedrisko autobusu pietura „Šokolāde” A2 un Pulkveža Brieža ielas krustojumā un pietura „Gaismas iela” virzienā uz A2 šoseju.

Remontdarbu laikā pasažieri aicināti izmantot pieturu „Allažu pagrieziens” A2 šosejā pie tirdzniecības centra „Šokolāde” un pieturu „Raibais suns” A2 šosejā pie Gāles ielas.

Tāpat būvdarbu laikā pārbūves teritorijā un tās tuvumā uzstādīti brīdinājuma plakāti un ceļa zīmes par būvdarbu veikšanu un ierobežojumiem ceļu satiksmē, kas saglabāsies līdz pārbūves darbu beigām. Transportlīdzekļu vadītāji aicināti aplūkot satiksmes organizācijas shēmu un izvēlēties piemērotāko remontdarbu zonas apbraucamo ceļu.

Jau ziņots, ka valsts galvenā autoceļa A2 un Pulkveža Brieža ielas krustojuma un pieguļošo ielu pārbūve notiek četrās kārtās. Projekta 1. kārtā tiek izbūvēta Mazās Saules iela un attīstīta tai blakus esošā teritorija, ko veic SIA „Tirdzniecības nams A2” uz apbūves tiesību līguma pamata. 2. kārtā tiks pārbūvēts posms no Saules ielas līdz Ventas ielai, paredzot divu braukšanas joslu vietā izbūvēt trīs, vienlaikus ielu malās izbūvējot gājēju un velo ceļus. Valsts galvenā autoceļa A2 un Pulkveža Brieža ielas krustojuma pārbūves kopējās izmaksas ir vairāk nekā 530 tūkstoši eiro, un būvdarbus veiks iepirkuma konkursā uzvarējusī AS „A.C.B”. Saskaņā ar līgumu darbi jāpaveic šī gada būvniecības sezonas laikā. 3. pārbūves kārtā plānots izbūvēt jaunu rotācijas apli Ventas ielas un Allažu ceļa krustojumā, savukārt 4. kārtā – plānots veikt Saules un Priežu ielas pārbūvi.

 

Raksts no Siguldas novada mājas lapas ww.sigulda.lv
16.08.2019

Sakarā ar būvdarbiem uz autoceļa A2 Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža (posmos Garkalne - Sēnīte; Rīdzene - Bērzkrogs) iespējama autobusu kavēšanās gan maršrutu galapunktos, gan starppieturās.

Lūgums pasažieriem būt saprotošiem un iecietīgiem!

AS CATA
16.05.2019.

Ar 01.08.2019. paredzētas izmaiņas maršrutos:

 Nr.7202 Aizkraukle – Gulbene;

Nr.7491 Rīga – Jaunjelgava - Aizkraukle;

Nr.6101 Aizkraukle – Skrīveri.

(Papildus informāciju skatīt šeit)!

 

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām

informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

22.07.2019.

No 2019. gada 15.jūlija
maršrutā Nr.3005 Cēsu AO - Cīrulīši - Cēsu AO grozīti autobusu atiešanas laiki
no Cēsu AO uz plkst.11.20; 13.20 (iepriekš plkst.11.30; 13.30), no Cīrulīšiem uz plkst.11.36; 13.36 (iepriekš plkst.11.44; 13.44) un atiešanas laiki pārējās šo reisu pieturās (sk.tabulu).
 

Cēsu AO

11.20

13.20

Maija parks

11.22

13.22

Meža kapi

11.27

13.27

Slimnīca

11.30

13.30

Bērzaine

11.33

13.33

Cīrulīši

11.36

13.36

Bērzaine

11.41

13.41

Slimnīca

11.44

13.44

Meža kapi

11.48

13.48

Maija parks

11.52

13.52

Cēsu AO

11.55

13.55

Izpildes dienas

123456-

123456-

 

AS CATA
05.07.2019.
Ar 2019. gada 1.jūliju
paredzētas izmaiņas maršrutos:

Nr.7177 Madona – Cēsis - Saulkrasti:

  • grozīts reisa atiešanas laiks no Saulkrastu stacijas uz plkst.06.30 (šobrīd plkst.06.25) un atiešanas laiki pieturās; atiešanas laiks no Siguldas AO paredzēts plkst.07.50 (šobrīd plkst.07.48);
  • reisā no Madonas AO plkst.13.10 grozīti atiešanas laiki pieturās; atiešanas laiks no Cēsu AO paredzēts plkst.16.30 (šobrīd plkst.15.50), no Siguldas AO plkst.17.20 (šobrīd plkst.17.15);

Nr.7764 Aizkraukle – Cēsis:

  • reisā no Cēsu AO plkst.08.00 grozīti atiešanas laiki pieturās; pienākšanas laiks Aizkraukles AO paredzēts plkst.10.15 (šobrīd plkst.10.30);
  • grozīts reisa atiešanas laiks no Aizkraukles AO uz plkst.13.50 (šobrīd plkst.13.45) un atiešanas laiki pieturās; pienākšanas laiks Cēsu AO paredzēts plkst.16.05 (šobrīd plkst.16.20);

Nr.7769 Alūksne - Liepa – Cēsis:

  • darba dienās reisā no Alūksnes AO plkst.13.35 posmā no Alūksnes līdz Smiltenei grozīti atiešanas laiki pieturās;

Nr.7516 Rīga – Saulkrasti - Limbaži:

  • reisā no Rīgas SAO plkst.14.00 posmā no Tūjas līdz Limbažu AO grozīti atiešanas laiki pieturās; pienākšanas laiks Limbažu AO paredzēts plkst.16.15 (šobrīd plkst.16.20)

Nr.7964 Rīga – Suntaži – Ērgļi:

  • grozīts reisa atiešanas laiks no Ērgļiem uz plkst.04.50 (šobrīd plkst.04.40) un atiešanas laiki pieturās, nemainot pienākšanas laiku Rīgas SAO;
  • grozīts reisa atiešanas laiks no Ērgļiem uz plkst.05.20 (šobrīd plkst.05.15) un atiešanas laiki pieturās, nemainot pienākšanas laiku Rīgas SAO;
  • reisos no Ērgļiem plkst.14.40; 17.10 grozīti atiešanas laiki pieturās; pienākšanas laiks Rīgas SAO attiecīgi paredzēts plkst.17.00; 19.25;
  • reisos no Rīgas SAO plkst.08.10; 10.40; 13.40; 15.00; 20.30 grozīti atiešanas laiki pieturās; pienākšanas laiks Ērgļos attiecīgi paredzēts plkst.10.25; 12.50; 15.40; 17.15; 22.40;

Nr.5450 Saulkrasti – Skulte – Lejasozoli:

  • darba dienās grozīts reisa atiešanas laiks no Saulkrastu stacijas uz plkst.13.23 (šobrīd plkst.13.20) un atiešanas laiki pieturās;
  • grozīts reisa atiešanas laiks no Saulkrastu stacijas uz plkst.15.50 (šobrīd plkst.15.45) un atiešanas laiki pieturās;
  • grozīts reisa atiešanas laiks no Lejasozoliem uz plkst.13.51 (šobrīd plkst.13.53) un atiešanas laiki pieturās;

Nr.5452 Saulkrasti – Skulte – Mandegas:

  • sestdienās un svētdienās grozīts reisa atiešanas laiks no Saulkrastu stacijas uz plkst.13.23 (šobrīd plkst.13.20) un atiešanas laiki pieturās;
  • sestdienās un svētdienās grozīts reisa atiešanas laiks no Mandegām uz plkst.13.58 (šobrīd plkst.14.00) un atiešanas laiki pieturās;

Nr.5455 Limbaži – Tūja – Saulkrasti:

  • reisā no Limbažu AO plkst.17.40 posmā no Skultes līdz Saulkrastu stacijai grozīti atiešanas laiki pieturās.

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

AS CATA
14.06.2019.

AS “CATA” informē, ka “Vienotā braukšanas biļete” (vilciena biļete + autobusa biļete) ir derīga visos turp/ atpakaļ Kokneses virziena reģionālās nozīmes maršrutos braucieniem Aizkraukles autoosta/ Mēness iela - Aizkraukles stacija un Aizkraukles stacija – Aizkraukles autoosta/ Mēness iela, izņemot maršrutu Nr.7198  Jēkabpils – Aizkraukle (no Aizkraukles AO plkst.07:30; no Aizkraukles stacijas plkst.10.11).

 

AS CATA
14.06.2019.
Ar 2019.gada 17.jūniju
paredzētas izmaiņas maršrutos:

Nr.7630 Rīga – Madona - Gulbene:

  • reisā no Gulbenes AO plkst.13.30 iekļauta pietura “Veckalsnava” (plkst.15.28);

Nr.7202 Aizkraukle - Gulbene:

  • reisā no Aizkraukles AO plkst.09.20 iekļauta pietura “Veckalsnava” (plkst.10.32);

Nr.7491 Rīga – Jaunjelgava – Aizkraukle:

  • grozīti atiešanas laiki pieturvietās, nemainot atiešanas un pienākšanas laikus (sk.autobusu kustības sarakstu).

-2345--

------7

 

-2345--

------7

06.15

 14.50

Aizkraukles AO

16.35

19.10

06.22

14.57

Sērene

16.28

19.03

06.28

15.03

Krieviņi

16.23

18.58

06.32

15.07

Jaunjelgava

16.19

18.54

06.38

15.13

Zizāni

---

---

---

---

Bauskas pagrieziens

16.13

18.48

06.43

15.17

Alstiķe

16.08

18.43

06.46

15.21

Daugavieši

16.03

18.38

06.51

15.26

Avotiņi

15.58

18.33

06.53

15.28

Krusta krogs

15.56

18.31

06.59

15.34

Latgaļi

15.50

18.25

07.02

15.37

Ķeguma HES

15.47

18.22

07.06

15.41

Tome

15.43

18.18

07.09

15.44

Skujas

15.40

18.15

07.13

15.48

Bekuciems

15.36

18.11

07.17

15.52

Līdakas

15.31

18.06

07.22

15.57

Daugmale

15.26

18.01

07.25

16.00

Bramberģe

15.23

17.58

07.27

16.02

Dzintari

15.22

17.57

07.29

16.04

Bērzmente

15.20

17.55

07.32

16.07

Klaņģu kalns

15.17

17.52

---

---

Ķekava

15.13

17.48

08.00

16.35

Rīgas SAO

14.50

17.25

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

 

AS CATA
03.06.2019.

Ar 2019.gada 17.jūniju

reģionālās nozīmes maršrutā
 Nr.6252 Cēsis – Kosa – Skujene

skolēnu brīvdienās un vasaras periodā (01.06.-31.08.) darba dienās grozīti autobusa atiešanas laiki no Cēsu AO uz plkst. 05.40 (šobrīd plkst. 06.00) un no Sērmūkšiem uz plkst. 06.40 (šobrīd plkst. 07.02).

05.40

Cēsu AO

07.42

05.51

Āraiši

07.30

05.54

Drabeši

07.27

05.59

Amata

07.20

06.06

Ģikši

07.13

06.13

Kalnareinas

07.05

06.20

Kosa veikals

06.57

06.25

Kosa

06.52

06.29

Skujene

06.48

06.35

Sērmūkši

06.40

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

AS CATA
03.06.2019.

Ar 01.06.2019.

paredzētas izmaiņas maršrutos:

 

Nr.6270 Cēsis – Liepa:

  • darba dienās slēgti reisi no Cēsu AO plkst.16.40; no Liepas skolas plkst.17.05.

Nr.3005 Cēsu AO – Cīrulīši – Cēsu AO:

  • reisos grozīti atiešanas laiki pieturvietās; iebraukšana Cīrulīšos paredzēta pa Cīrulīšu ielu, izbraukšana - pa Kovārņu, Līgatnes, Pētera ielām;
  • darba dienās reisi no Cēsu AO plkst.08.30; 09.30 un no Cīrulīšiem plkst.10.42; 12.42 paredzēti caur slimnīcu un pa Raiņa, Zvirbuļu, Rīgas ielām, lai to apkārtnes iedzīvotāji varētu nokļūt uz slimnīcu un atpakaļ (no pieturas “Zirņu iela” plkst.08.33; 09.33, no slimnīcas plkst.10.51; 12.51);
  • sestdienās slēgti reisi no Cēsu AO plkst.14.30; no Cīrulīšiem plkst.14.45;
  • iebrauciens pieturā “Birzes iela” paredzēts tikai darba dienās reisā no Cēsu AO plkst.07.30 uz Cīrulīšiem (c.Katrīnkalnu), pārējos reisos pietura “Birzes iela” izslēgta;
  • Autobusu kustības laikus maršrutā Nr.3005 Cēsu AO - Cīrulīši - Cēsu AO skatīt šeit!

Nr.3010 CATA – Slimnīca – Cīrulīši – CATA:

Jaunie autobusu kustības saraksti pieejami
AS “CATA” mājas lapā www.cata.lv; Cēsu autoostā un informācijas plāksnēs pieturās!
 
 AS CATA
23.05.2019.

Sakarā ar ielas izbūves darbiem no 29.04.2019. tiek slēgta satiksme Palmu un Eduarda Veidenbauma ielās. Maršruta Nr.6274 Cēsis - Priekuļi autobuss neiebrauks un pasažieri netiks apkalpoti pieturā „Cēsu alus”.

 

AS "CATA"
25.04.2019.

Kontakti

Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis, Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv

Izziņas

Izziņas par autobusu kustību un informāciju par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu:

Cēsu AO
64122762
29163880
   
Limbažu AO
64021045
29395243
   
Siguldas fil.
25445573
   
Saulkrastu fil.
67951551
   
Ainažu fil.
29424920
   
Aizkraukles fil. 65122635
   
Ogres fil. 29121621
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati Jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk! Piekrītu!