Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis,Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv

No 20.11.2018. paredzētas izmaiņas maršrutos

Nr.6248 Cēsis – Ieriķi – Amata – Ģikši:

  • reiss no Cēsu AO uz Ģikšiem paredzēts plkst.15.10 (šobrīd plkst.15.00), nodrošinot pasažieru pārsēšanās iespējas pieturvietā “Melturi” no maršruta Rīga – Cēsis autobusa;

Nr.6244 Līgatne – Gaujasmala:

  • darba dienās slēgts reisi no Līgatnes plkst.16.45 uz Gaujasmalu; no Gaujasmalas plkst.17.02 uz Līgatnes staciju;

Nr.5084 Cēsis – Līgatne:

  • sestdienās reiss no Līgatnes paredzēts plkst.08.33 (šobrīd plkst.08.35) un pēc darba dienu saraksta;

Nr.6276 Līgatne – Ratnieki:

  • reiss no Gaujasmalas uz Ratniekiem paredzēts plkst.15.55 (šobrīd plkst.15.30);
  • reiss no Ratniekiem uz Līgatni paredzēts plkst.16.40 (šobrīd plkst.16.15);

Nr.6638 Rauna – Lisa:

  • reiss no Lisas krejotavas paredzēts plkst.07.30 (šobrīd plkst.07.05);

Nr.5597 Rauna – Drūģi - Rauna:

  • reiss no Raunas paredzēts plkst.07.50 (šobrīd plkst.07.30);

Nr.6256 Cēsis - Rauna - Rozes:

  • reiss no Raunas paredzēts plkst.08.15 (šobrīd plkst.08.10), nemainot pienākšanas laiku Priekuļos.

 No 01.12.2018. maršrutā Nr.6635 Cēsis  - Jaunpiebalga reiss no Jaunpiebalgas plkst.06.00 uz Cēsīm paredzēts arī piektdienās.

 

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām
informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

 

AS CATA
13.11.2018.

IZMAIŅAS AUTOBUSU KUSTĪBĀ

18.11.2018. papildus paredzēti reisi: 

  • Cēsis – Rīga plkst. 20.00
  • Rīga – Cēsis plkst. 13.00, 22.20
  • Sigulda – Rīga plkst. 20.50
  • Rīga – Inčukalns – Sigulda plkst. 22.40
  • Jaunpiebalga – Zosēni - Drusti – Cēsis plkst. 07.00

atcelti reisi:

  • Zaube – Nītaure – Rīga plkst. 15.05
  • Rīga – Nītaure – Zaube plkst. 18.10
  • Rīga – Cēsis – Madona plkst. 13.00 
  • Jaunpiebalga – Drusti - Rīga plkst. 15.00
  • Madona – Vecpiebalga – Rīga plkst. 14.45
  • Madona – Cēsis – Rīga plkst. 18.00
  • Cēsis – Madona plkst. 12.15, 15.00
  • Rīga – Cēsis plkst. 19.00, 20.00, 20.15
  • Cēsis – Rīga plkst. 17.45
  • Aizkraukle – Jaunjelgava – Rīga plkst. 14.50
  • Rīga – Jaunjelgava – Aizkraukle plkst. 17.25
  • Aizkraukle - Ozoli plkst. 09.45 (no Ozoliem plkst. 10.45)
  • Aizkraukle – Sunākste plkst. 15.45 (no Sunākstes plkst. 17.00)
  • Aizkraukle – Vecbebri plkst. 19.20 (no Vecbebriem plkst. 19.50)
  • Aizkraukle – Nereta plkst. 18.20 (no Neretas plkst. 15.05)

19.11.2018. autobusi kursēs pēc svētdienas saraksta, papildus paredzot:

  • Sigulda – Rīga plkst. 20.50
  • Rīga – Inčukalns – Sigulda plkst. 22.15

neparedzot:

  • Cēsis – Rīga plkst. 17.45
  • Rīga – Cēsis plkst. 20.15
  • Cēsis – Aizkraukle plkst. 08.00
  • Jaunpiebalga – Skujene – Rīga plkst. 15.30
  • Rīga – Skujene – Jaunpiebalga plkst. 20.05
  • Ainaži – Saulkrasti – Rīga plkst. 18.20
  • Rīga – Saulkrasti – Ainaži plkst. 21.55

20.11.2018. papildus paredzēti reisi:

  • Ineši – Bērzkrogs – Rīga plkst. 05.40
  • Rīga-  Bērzkrogs – Ineši plkst. 17.25
AS CATA
01.11.2018.

No 12.11.2018. maršruta Nr.6128 Aizkraukle – Kurmene reisā no Aizkraukles AO plkst. 15.25 grozīti atiešanas laiki starp pieturvietām, nodrošinot pasažieru pārsēšanās iespējas pieturvietā “Valle” (sk.tabulu):

Aizkraukles AO

15.25

Sērene

15.33

Jaunjelgava

15.45

Zizāni

15.53

Taurkalne

16.01

Reizēni

16.11

Strauti

16.22

Valle

16.28

Valle

16.38

Mežmuiža

16.47

Sietiņi

16.52

Kurmene

17.00

Reisi paredzēti:

01.09.-31.05.

01.06.-31.08.

 

12345- -

  -2- 45- -

 
AS CATA
01.11.2018.

No 15.10.2018.

maršrutā Nr.6643 Limbaži – Ozolmuiža:

  • slēgts reiss no Limbažu AO 15.15, paredzot jaunu reisu no Limbažu AO plkst. 15.30;
  • reiss no Ozolmuižas paredzēts 16.35 (iepriekš plkst. 16.10).

Limbažu AO

15.30

Ozolmuiža

16.35

Umurgas skola

15.39

Buiva

16.42

Katvaru skola

15.45

Ozoli

16.50

Tiegaži

15.55

Puri

16.55

Spurģi

16.01

Pociems

17.02

Pociems

16.08

Spurģi

17.07

Puri

16.15

Tiegaži

17.12

Ozoli

16.21

Silkalni

17.19

Mauriņi

16.25

Limbažu AO

17.25

Ozolmuiža

16.30

   

Reisi paredzēti skolu mācību dienās.

AS CATA
09.10.2018.

NO 25.09.2018. IZMAIŅAS MARŠRUTOS

Nr.5597 Rauna – Drūģi – Rauna:

  • reisos izslēgta pieturvieta “Vības”;

Nr.6638 Rauna – Lisa:

  • piektdienās slēgts reiss Rauna plkst.08.15 - Rozes;
  • reiss no Raunas uz Lisas krejotavu paredzēts plkst.09.20 (iepriekš plkst.08.15);

Nr.6256 Cēsis – Rauna – Rozes:

  • atklāts jauns reiss darba dienās periodā 01.09.-31.05. Rauna plkst.08.10 – Cimza – Priekuļi,
  • reiss no Cēsu AO plkst.15.50 (izpildes dienas 123456) visu gadu paredzēts līdz Rozēm;
  • reiss no Rozēm uz Cēsu AO (izpildes dienas 123456) paredzēts plkst.16.40, no Raunas plkst.16.50 (iepriekš plkst.16.35, 16.45);
  • slēgts reiss piektdienās (skolu mācību dienās) Rozes plkst.08.50 – Rauna plkst.09.00 – Cēsu AO.

 

AS CATA

NO 01.09.2018. PAREDZĒTAS IZMAIŅAS MARŠRUTOS

  • 6270 Cēsis – Liepa:
    • reisos iekļauta pieturvieta “Liepa” uz Rūpnīcas ielas;
    • grozīts reisa atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.16.40 (iepriekš plkst.16.30) un atiešanas laiki pieturvietās;
  • 6245 Cēsis – Zaube:
    • grozīts atiešanas laiks no Zaubes uz plkst.08.00 (iepriekš plkst.07.50); no Cēsu AO uz plkst.14.30 (iepriekš plkst.14.20) un atiešanas laiki pieturvietās;
  • 5083 Zaube – Bērzs – Griķīši – Zaube:
    • grozīts atiešanas laiks no Zaubes uz plkst.07.20; 15.55 (iepriekš plkst.07.05; 15.50) un atiešanas laiki pieturvietās;
  • 6491 Cēsis – Lielstraupe – Straupe – Cēsis:
    • skolas dienās grozīts reisa atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.06.55 (iepriekš plkst.06.50), izslēgta pieturvieta “Silēni” un reisā grozīti atiešanas laiki pieturvietās;
  • 5605 Cēsis – Daibe – Stalbe:
    • grozīti reisa atiešanas laiks no Stalbes uz plkst.06.40 (iepriekš plkst.06.30), izslēgta pieturvieta “Kuņņi”;
    • reisā no Stalbes plkst.15.30 grozīti atiešanas laiki pieturvietās, izslēgta pieturvieta “Kuņņi”;
  • 5209 Nītaure – Sērmūkši:
    • reisā no Ģerķēniem plkst.07.10 iekļauta pieturvieta “Niedras”;
  • 5610 Nītaure – Ķēči – More – Nītaure:
    • grozīts atiešanas laiks no Nītaures uz plkst.15.30 (iepriekš plkst.15.40), reisā iekļauta pieturvieta “Niedras” un grozīti atiešanas laiki pieturvietās;
  • 6276 Līgatne – Ratnieki:
    • grozīts reisa atiešanas laiks no Ratniekiem uz plkst.16.15 (iepriekš plkst.15.35) un atiešanas laiki pieturvietās, reisu turpmāk paredzot no pirmdienas līdz piektdienai;
    • otrdienās grozīts reisa atiešanas laiks no Līgatnes uz plkst.15.50 (iepriekš plkst.15.15), reisu paredzot skolēnu brīvdienās;
    • otrdienās grozīts reisa atiešanas laiks no Ratniekiem uz plkst.16.15 (iepriekš.plkst.15.36), reisu paredzot skolēnu brīvdienās;
    • grozīts reisa atiešanas laiks no Līgatnes uz plkst.15.50 (iepriekš plkst.15.15), reisu turpmāk paredzot no pirmdienas līdz piektdienai un no Gaujasmalas plkst.15.30;
  • 6244 Līgatne – Gaujasmala:
    • slēgts reiss mācību laikā no Gaujasmalas plkst.14.55 uz Līgatni;
    • slēgts reiss darba dienās no Līgatnes plkst.15.55 uz Gaujasmalu (no Gaujasmalas plkst.16.12 uz Līgatnes staciju);
    • atklāts reiss darba dienās no Līgatnes plkst.16.45 uz Gaujasmalu (no Gaujasmalas plkst.17.02 uz Līgatnes staciju);
  • skolu mācību dienās atklāts jauns maršruts Nr.5275 Cēsis – Meijermuiža – Ģikši – Cēsis (sk.tabulu)

07.20

Cēsu AO

16.40

07.25

Bērzaine

16.35

07.29

Meijermuiža

16.31

07.32

Līvi (ciemats)

16.28

07.38

Āraiši

16.22

07.40

Drabeši

16.20

07.46

Amata

16.14

07.50

Rencēni

16.10

07.53

Ģikši

16.07

08.03

Spāre

15.57

08.08

Melturi

15.52

08.14

Drabeši

15.46

08.16

Āraiši

15.44

08.22

Līvi (ciemats)

15.38

08.30

Cēsu AO

15.30

AS CATA
30.09.2018.

No 01.09.2018. paredzētas izmaiņas maršrutos

Nr.5976 Aizkraukle – Koknese – Austrumi – Zvejnieki – Aizkraukle

  • skolas dienās grozīts reisa atiešanas laiks no Aizkraukles AO uz plkst.15.13 (iepriekš plkst.15.00) un atiešanas laiki pieturvietās;

Nr.5981 Aizkraukle – Ērgļi

  • reisiem no Ērgļiem plkst.10.30; 17.35; 10.45 un no Aizkraukles AO plkst.08.20; 15.40 samazināts izpildes laiks, grozīti atiešanas laiki pieturvietās un iekļauta pieturvieta “Koknese”;

Nr.6096 Aizkraukle - Irši – Aizkraukle

  • grozīts atiešanas laiks no Aizkraukles AO uz plkst.12.05 (iepriekš plkst.12.00), atiešanas laiki pieturvietās un iekļauta pieturvieta “Koknese”;
  • reisam no Aizkraukles AO plkst.06.50 samazināts izpildes laiks, grozīti atiešanas laiki pieturvietās un iekļauta pieturvieta “Koknese”

Nr.6102 Aizkraukle – Koknese – Austrumi

  • reisos no Aizkraukles AO plkst.19.20; no Austrumiem plkst.06.55; no Kokneses stacijas plkst.19.40 iekļauta pieturvieta “Koknese”;

Nr.6103 Aizkraukle – Vecbebri

  • reisos no Aizkraukles AO plkst.05.40; 11.25; 19.20 un no Vecbebriem plkst.12.00; 09.00; 18.50; 19.50 iekļauta pieturvieta “Koknese”;
  • reisam no Aizkraukles AO plkst.18.10 grozīti atiešana slaiki pieturvietās, iekļauta pieturvieta “Koknese”. Kokneses stacijā reiss saskaņot ar vilciena pienākšanas laiku;

Nr.6113 Aizkraukle – Ozoli

  • reisiem no Aizkraukles AO plkst.09.45; 17.10 un no Ozoliem plkst.10.45; 18.05 samazināts izpildes laiks un iekļauta pieturvieta “Koknese“;

Nr.6129 Aizkraukle – Daudzeva – Nereta

  • reisiem samazināts izpildes laiks un grozīti atiešanas laiki pieturvietās;

Nr.6142 Aizkraukle – Pļaviņas

  • reisos iekļauta pieturvieta “Koknese”;

Nr.6425 Aizkraukle – Irši

  • skolas dienās reisiem no Aizkraukles AO plkst.14.15, no Iršiem plkst.09.40 samazināts izpildes laiks, grozīti atiešanas laiki pieturvietās un iekļauta pieturvieta “Koknese”.

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

AS CATA
20.08.2018.

No 24.08.2018. tiek slēgti uz eksperimenta laiku paredzētie maršruta Nr.3007 Arodvidusskola – Limbažu AO – Meža iela - Ozolaine reisi.

 

AS CATA
20.08.2018.

No 01.08.2018. izmaiņas maršrutos

 Nr.6254 Cēsis – Bērzkrogs – Rīdzene – Cēsis

reisā no Cēsu AO plkst. 20.00 iekļauta pieturvieta “Rīdzenes ciems”

Nr.5079 Cēsis – Rāmuļi – Skujenes skola

pirmdienās reisos no Skujenes skolas plkst.08.10 un no Cēsu AO plkst.14.00 iekļauta pieturvieta “Rīdzenes ciems” un grozīti atiešanas laiki pieturvietās

 Nr.5084 Cēsis – Līgatne

    darba dienās rīta reisos grozīti atiešanas laiki pieturvietās (sk.tabulu):

 

Līdz 31.07.2018.

No 01.08.2018.

Cēsu AO

08.00

08.00

Mūrnieki

08.12

08.12

Melturi

08.16

08.16

Ieriķi

08.22

08.21

Blodziņi

08.27

08.26

Līgatne

08.33/ 08.35

08.31/ 08.33

Fabrika

08.45

08.42

Skaļupe

08.53

08.49

Fabrika

08.59

08.56

Gaujasmala

09.05/ 09.10

09.01

Fabrika

09.16

09.07

Līgatne

09.26/ 09.32

09.16/ 09.19

Blodziņi

09.38

09.24

Ieriķi

09.43

09.29

Melturi

09.49

09.34

Mūrnieki

09.53

09.38

Cēsu AO

10.05

09.50

 26.07.2018.

No 23.07.2018. izmaiņas reģionālās nozīmes maršrutos:

Nr.7730 Rīga – Cēsis:

  • piektdienās slēgti reisi no Cēsu AO plkst.15.30 un no Rīgas SAO plkst.17.55;

Nr.7778 Cēsis – Limbaži - Ainaži:

  • grozīts rīta reisa atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.05.55 (iepriekš plkst.06.00), no Limbažu AO uz plkst.06.55 (iepriekš plkst. 07.05), atiešanas laiki pieturvietās un pienākšanas laiks Ainažos uz plkst.08.05 (iepriekš plkst.08.15);
  • Salacgrīvā plkst.07.55 pasažieriem no Limbažu un Vitrupes puses, kuri vēlas nokļūt Kuiķulē, Lauvās vai Ķirbižos tiks nodrošināta iespēja pārsēsties maršruta Ainaži - Lauvas - Rustuži - Limbaži autobusā;

Nr.7663 Limbaži - Rīga:

  • reisam no Limbažu AO plkst.06.40 grozīts pienākšanas laiks Rīgas SAO uz plkst.08.40 (iepriekš plkst.08.30);

Nr.7968 Rīga – Vecpiebalga - Madona:

  • piektdienās reisā no Rīgas SAO plkst.17.15 grozīti atiešanas laiki pieturvietās un pienākšanas laiks Madonas AO uz plkst.20.25 (iepriekš plkst.20.15);

Nr.7761 Madona - Cēsis:

  • reisam piektdienās grozīts atiešanas laiks no Madonas AO uz plkst.21.20 (iepriekš plkst.21.10) un atiešanas laiki pieturvietās;

Nr.7964 Rīga – Suntaži – Ērgļi:

  • reisam no Rīgas SAO plkst.18.10 samazināts reisa izpildes laiks, grozīti atiešanas laiki pieturvietās un pienākšanas laiks Ērgļos uz plkst.20.30 (iepriekš plkst.20.40).

 

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

AS CATA
11.07.2018.

Sakarā ar ceļu remontdarbiem uz autoceļa A1 Rīga (Baltezers) – Igaunijas robeža (Ainaži) 48.1-81.28 km maršrutā Nr.7514 Rīga – Ainaži iespējama autobusu kavēšanās.

Vairāk: https://lvceli.lv/

 

AS CATA
15.06.2018.

No 18.06.2018. maršruta Nr.7202 Aizkraukle – Gulbene reisā plkst.09.20 no Aizkraukles AO uz Gulbeni iekļautas papildus pieturvietas “CSDD” plkst.11.14, “Sarkaņi” plkst.11.17, “Patkule” plkst.11.21, “Biksēre” plkst.11.23, “Ūbāni” plkst.11.26.

 

AS CATA
06.06.2018.

No 2018.gada 18.jūnija 

reģionālās nozīmes maršruta Nr.6269 Cēsis – Mārsnēni reisā no Lāčplēšiem plkst. 18.35 grozīti atiešanas laiki pieturvietās:

Leokādijas plkst. 19.07

Podragi plkst. 19.12

Jaunkalni plkst. 19.15

Pienākšanas laiks Cēsu AO plkst. 19.20

 

AS CATA
12.06.2018.

No 2018.gada 1.jūnija

  1. Atsāk kursēt vasaras periodā paredzēto reisu autobusi.
  2. Tiek slēgti maršrutu:
    • Nr.5274 Cēsis – Krīvi – Veismaņi uz eksperimenta laiku paredzētie reisi no Cēsu AO plkst. 07.05; 17.30;
    • Nr.5262 Jaunpiebalga – Melnbārži reisi piektdienās no Melnbāržiem plkst. 08.00, no Jaunpiebalgas plkst.15.35;
    • Nr.6288 Vecpiebalga - Jaunpiebalga reisi piektdienās no Jaunpiebalgas plkst. 08.30, no Vecpiebalgas plkst. 15.00.
AS CATA
21.05.2018.

No 22.04.2018. paredzētas izmaiņas maršrutos:

  • Nr.7145 Valmiera – Limbaži: svētdienās atklāti reisi no Limbažu AO plkst. 08.00 un no Valmieras AO plkst. 10.40;
  • Nr.7663 Rīga – Limbaži: svētdienās slēgti reisi no Limbažu AO plkst. 18.20 un no Rīgas SAO plkst. 20.30.
 
AS CATA
12.04.2018.

No 2018.gada 9.aprīļa paredzētas izmaiņas maršrutos:

  • 7664 Rīga – Vecpiebalga – Cesvaine svētdienās slēgts reiss no Cesvaines plkst. 15.00 uz Rīgu;
  • 7730 Rīga – Cēsis svētdienās slēgts reiss no Rīgas SAO plkst. 19.15 uz Cēsīm;
  • 6260 Cēsis - Mežmaļi – Rauna piektdienās slēgti reisi no Cēsu AO plkst.15.10 uz Bērzkrogu; no Bērzkroga plkst.15.50;
  • 6273 Cēsis – Jāņmuiža piektdienās slēgti reisi no Cēsu AO plkst.13.00; no Jāņmuižas plkst.13.15;
  • 6274 Cēsis – Priekuļi svētdienās slēgti reisi no Cēsu AO plkst.15.00; no Priekuļiem plkst.15.15;
  • 6280 Cēsis - Straupe skolas dienās slēgti reisi no Cēsu AO plkst.07.10; no Straupes plkst.07.55;
  • 6491 Cēsis – Lielstraupe – Straupe reiss skolas dienās no Cēsu AO plkst.06.50 pārkārtots caur Raiskumu un grozīti atiešanas laiki pieturvietās:

Cēsu AO

06:50

Gauja

06:58

Raiskums

07:04

Auciems

07:09

Unguri

07:14

Stalbe

07:20

Plācis

07:24

Straupe

07:28

Strautiņi

07:31

Brasla

07:36

Lielstraupe

07:41

Silēni

07:47

Lielstraupe

07:53

Vārnkalni

07:56

Priežkalni

07:59

Straupe

08:03

Straupes skola

08:06

Plācis

08:10

Stalbe

08:14

Unguri

08:20

Auciems

08:25

Raiskums

08:30

Gauja

08:36

Cēsu AO

08:45

  • 6659 Limbaži – Ārciems – Pāle – Limbaži skolas dienās paredzēti reisi (atceļot šobrīd esošos):

 

Limbažu AO

07.45

14.55

Silkalni

07.50

15.00

Tiegaži

07.55

15.05

Āstere

---

15.17

Ārciems

08.11

15.29

Pāle

08.25

15.43

Ārciems

08.39

15.57

Āstere

08.51

---

Spurģi

08.59

16.09

Tiegaži

09.03

16.13

Silkalni

09.08

16.18

Limbažu AO

09.13

16.23

 

AS CATA
28.03.2018.
No 2018.gada 1.aprīļa
izmaiņas reģionālās nozīmes maršrutos:

Nr.7807 Valmiera – Saulkrasti:

  • sestdienās un svētdienās slēgts reiss no Saulkrastu stacijas plkst.06.35; no Limbažu AO plkst.08.00;

Nr.7145 Valmiera – Limbaži:

  • sestdienās atklāts jauns reiss no Limbažu AO plkst.08.00 uz Valmieru;
  • svētdienās slēgts reiss no Valmieras AO plkst.10.40 uz Limbažiem;

Nr.3007 Ozolaine – Limbažu AO – Arodvidusskola:

  • piektdienās slēgti reisi no Limbažu AO plkst.12.00; no Arodvidusskolas plkst.12.10;

Nr.5452 Saulkrasti – Skulte – Mandegas:

  • sestdienās un svētdienās slēgti reisi no Saulkrastu stacijas plkst.17.00; no Mandegām plkst.17.30;

Nr.5457 Limbaži – Liepupe – Saulkrasti:

  • sestdienās slēgts reiss no Limbažu AO plkst.07.50;

Nr.5458 Limbaži – Vidriži – Saulkrasti:

  • sestdienās slēgts reiss no Saulkrastu stacijas plkst.06.40;

Nr.5455 Limbaži – Tūja – Saulkrasti:

  • sestdienās un svētdienās slēgts reiss no Limbažu AO plkst.05.10;
  • svētdienās slēgti reisi no Limbažu AO plkst.17.40; no Saulkrastu stacijas plkst.10.30;

Nr.6656 Limbaži – Oltūži – Salacgrīva:

  • sestdienās slēgti reisi no Limbažu AO plkst.10.55; no Salacgrīvas plkst.12.45;

Nr.6134 Aizkraukle – Jaunjelgava:

  • Sestdienās slēgti reisi no Aizkraukles AO plkst.06.00; no Jaunjelgavas plkst.06.20.
 
Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām
informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!
 
AS CATA
19.03.2018.

Darba dienās uz eksperimenta laiku no 01.03.2018. līdz 30.05.2018. tiek atklāts jauns maršruts Nr. 5274 Cēsis – Krīvi – Veismaņi – Cēsis

 

Cēsu AO

07.05

17.30

Līvu pamatskola

07.15

17.40

Veismaņi

07.24

17.49

Līvu pamatskola

07.35

18.05

Cēsu AO

07.45

18.15

 

Atgādinām, ka AS “CATA” apkalpotajos reģionālās nozīmes maršrutos iespējams iegādāties dažādu kategoriju elektroniskās abonementa kartes, kas, ņemot vērā piešķirto atlaidi no 10 – 20%, ir īpaši izdevīgas pasažieriem, kuru pārvietošanās vajadzības ir regulāras. 

AS CATA
23.02.2018.
No 2018.gada 1.marta
izmaiņas reģionālās nozīmes maršrutos:

Nr.7145 Valmiera – Limbaži:

  • darba dienās reiss no Limbažu AO uz Valmieru paredzēts plkst.06.50 (iepriekš plkst.07.00);

Nr.7776 Cēsis – Limbaži:

  • darba dienās periodā no 01.09. līdz 31.05. reiss no Cēsu AO uz Limbažiem paredzēts plkst.07.50 (iepriekš plkst.08.50). Reisā iekļauta pieturvieta “Umurgas skola”;
  • sestdienās, svētdienās un darba dienās periodā no 01.06. līdz 31.08. reiss no Cēsu AO uz Limbažiem paredzēts plkst.08.50;

Nr.6684 Limbaži – Viļķene – Salacgrīva:

  • reiss no Limbažu AO skolas dienās paredzēts plkst.06.10 (iepriekš plkst.06.20);sestdienās, svētdienās un skolu brīvdienās plkst.06.20;
  • reiss no Limbažu AO plkst.15.05 skolas dienās pagarināts caur Svētciemu;
  • reiss no Salacgrīvas skolas dienās paredzēts plkst.07.30 (iepriekš plkst.07.50) un pagarināts caur Svētciemu;
  • reisos grozīti atiešanas laiki pieturvietās;

Nr.6659 Limbaži – Ārciems – Pāle – Limbaži:

  • reisi no Limbažu AO paredzēti plkst.07.45 (iepriekš plkst.07.20) un plkst.14.50 (iepriekš plkst.14.20). Reisos izslēgtas pieturvietas “Būdele”, “Rūjas” un grozīti atiešanas laiki pieturvietās;

Nr.3115 Saulkrasti – Inčupe:

  • darba dienās slēgti reisi no Saulkrastu stacijas plkst.10.30; 14.25; no Inčupes plkst.10.45; 14.40.

Nr.6125 Aizkraukles AO – Aizkraukles pagasts:

  • reisā no Aizkraukles pagasta plkst.07.40 darba dienās periodā no 01.09.-31.05. iekļauta pieturvieta “Aizkraukles vidusskola”.

 

 

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām
informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

 

AS CATA
19.02.2018.
No 2018.gada 26.februāra maršrutā Nr.6255 Rīga - Sigulda
reiss no Siguldas AO uz Rīgu paredzēts
plkst.07.25 (iepriekš plkst.07.30)
AS CATA
14.02.2018.

Kontakti

Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis, Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv

Izziņas

Izziņas par autobusu kustību un informāciju par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu:

Cēsu AO
64122762
29163880
   
Limbažu AO
64021045
29395243
   
Siguldas AO
67972106
25445573
   
Saulkrastu fil.
67951551
   
Ainažu fil.
64071322
29424920
   
Aizkraukles fil. 65122635