Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis,Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv

AUTOBUSU KUSTĪBA NO 10.05.2021. 

  • Ainažu un Siguldas filiāles autobusi kursēs pēc skolu mācību laika sarakstiem. 
  • Cēsu filiāles autobusi kursēs pēc skolu mācību laika sarakstiem,
  • neparedzot:

          Cēsis – Stalbe plkst.14.35; Stalbe - Cēsis plkst.15.50 (12345)

          Cēsis – Rāmuļu skola plkst.17.55 (2); Rāmuļu skola – Cēsis plkst.18.30 (2)

  • maršruta Nr.6241 Cēsis – Vecpiebalga – Kaudzīši reisā no Cēsu AO plkst.13.25 izslēgta pietura “Cirsti”
  • maršruta Nr.6250 Cēsis – Lenči – Kūdums – Cēsis reiss no Cēsu AO paredzēts plkst.15.50 un izslēgta pietura “Strīķi”
  • maršrutos Nr.6244 Līgatne – Gaujasmala un Nr.6276 Līgatne – Ratnieki autobusi kursēs pēc skolēnu brīvdienu saraksta
  • Raunas novadā atcelti mācību laikā paredzētie reisi, t.sk. maršruta Nr.6256 Cēsis – Rauna – Rozes reisi no Raunas uz Priekuļiem plkst.08.20 (12345) un reiss no Cēsu AO plkst.13.15 (5). Reiss no Cēsu AO plkst.11.05 kursēs līdz Rozēm (no Rozēm plkst.12.10)
  • Aizkraukles filiāles autobusi kursēs pēc skolēnu brīvdienu sarakstiem, papildus paredzot Neretas novada maršrutus, kas paredzēti pēc skolu mācību laika sarakstiem
  • Ogres, Saulkrastu un Limbažu filiāles autobusi kursēs pēc skolēnu brīvdienu sarakstiem,
  • papildus paredzot: Limbaži – Straupe – Lēdurga – Cēsis plkst.07.00 un Cēsis – Straupe – Lēdurga – Cēsis plkst.13.05

AS “CATA”

06.05.2021.

No 17.05.2021. reģionālās nozīmes maršrutā Nr.6135 Aizkraukles AO–Aizkraukles stacija–Aizkraukles AO atklāti jauni reisi no Aizkraukles AO plkst.06.30 un no Aizkraukles stacijas plkst.06.45.

 

AS "CATA"

29.04.2021.

No 01.05.2021. atjaunoti reisi: 

 Nr.5613 Cēsis – Līvi:

  • no Cēsu AO plkst.09.00 (123456)  
  • no Līviem plkst.09.15 (123456)

 Nr.6267 Cēsis – Rauna - Bērzkrogs – Cēsis:

  • no Cēsu AO plkst.18.30 (7)
  • no Raunas plkst.18.59 (7)

No 01.05.2021. līdz 31.05.2021. atcelti reisi:

 Nr.6273 Cēsis – Jāņmuiža:

  • no Cēsu AO plkst.19.45 (7)
  • no Jāņmuižas plkst.20.00 (7)

 Nr.6284 Cēsis - Auciems – Raiskums – Cēsis:

  • no Cēsu AO plkst.20.25 (7)
  • no Auciema plkst.20.42 (7)

 Nr.6274 Cēsis – Priekuļi:

  • no Cēsu AO plkst.21.25 (7)
  • no Priekuļiem plkst.21.40 (7)

 Nr.7663 Rīga - Limbaži:

  • no Limbažu AO plkst.17.10 (5)
  • no Rīgas SAO plkst. 19.40 (5)

 Nr.5607 Sigulda – Nurmiži:

  • no Siguldas AO plkst.15.30 (7)
  • no Nurmižiem plkst.15.55 (7)

 Nr.6125 Aizkraukles AO – Aizkraukles pagasts:

  • no Aizkraukles AO plkst.07.30, 17.10 (67)
  • no Aizkraukles pagasta plkst.07.40, 17.20 (67)

 Nr.6102 Aizkraukle – Koknese – Austrumi:

  • no Aizkraukles AO plkst.19.20 (6)
  • no Kokneses stacijas plkst.19.40 (6)

 Nr.3002 Stadions - SIA Ogres Autobuss - Stadions:

  • no Stadiona plkst.17.35; 20.55 (67)
  • no SIA "Ogres autobuss" plkst.17.55 (67)

 Nr.3108 Saulkrasti - Mežvidi (no 24.05.2021.):

  • no Saulkrastu stacijas plkst.17.15 (12345)
  • no Mežvidiem plkst.17.35 (12345)

AS “CATA” 27.04.2021.

No 26.04.2021. paredzētas izmaiņas reģionālās nozīmes maršrutos:

Nr.5084 Līgatne - Cēsis:

  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Līgatnes uz plkst.05.50 (iepriekš plkst.05.55) un atiešanas laiki pieturās. Līgatnes stacijā pienākšanas laiks paredzēts plkst.06.40 un atiešanas laiks uz Cēsīm plkst.06.45;

Nr.6244 Līgatne - Gaujasmala:

  • grozīts autobusu atiešanas laiks no Līgatnes uz plkst.05.50 (iepriekš plkst.05.55) un atiešanas laiki pieturās. Pienākšanas laiks Līgatnes stacijā paredzēts plkst.06.40;
  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Līgatnes stacijas uz  plkst.12.05 (iepriekš plkst.11.56) un atiešanas laiki pieturās.

 

 Pirms brauciena lūdzam pārbaudīt aktuālo kustības sarakstu www.1188.lv!

 

AS "CATA"

20.04.2021.

No 19.04.2021. paredzētas izmaiņas reģionālās nozīmes maršrutos:

Nr.3112 Sigulda – Turaida - Krimulda:

  • atklāti jauni reisi no Siguldas AO plkst.19.25 un no Krimuldas plkst.19.40 ar izpildes dienām “katru dienu”;

Nr.5612 Sigulda – Ragana - Sēnīte:

  • darba dienās grozīts autobusa atiešanas laiks no Siguldas AO uz plkst.18.30 (iepriekš plkst.18.10).

 

  • Autobusu satiksme tiek pārtraukta pa Pils ielu posmā no Ausekļa ielas līdz Raiņa ielai, to no Siguldas autoostas novirzot pa Raiņa ielu.

 

AS "CATA"

14.04.2021.

AS "CATA" informē, ka no 13.04.2021. Siguldas autoostas kases pagaidu darba laiks ir darba dienās no plkst.08.00 līdz plkst.18.00 (pārtraukums no plkst.12.00 līdz plkst.13.00).

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

 

AS "CATA"

13.04.2021.

No 19.04.2021. reģionālās nozīmes maršrutā Nr.5981 Aizkraukle – Ērgļi grozīti autobusa atiešanas laiki:

  • no Aizkraukles AO uz PLKST.08.30 (iepriekš plkst.08.20);
  • no Ērgļiem uz PLKST.17.23 (iepriekš plkst.17.35).

 

 

AS "CATA"

09.04.2021.

No 28.03.2021. paredzētas izmaiņas reģionālās nozīmes maršrutos:

 Nr.6135 Aizkraukles AO - Aizkraukles stacija - Aizkraukles AO:

  • grozīti autobusu atiešanas laiki no Aizkraukles AO un Aizkraukles stacijas. Aktuālo autobusu kustības sarakstu skatīt www.1188.lv;

Nr.6119 Aizkraukles stacija – Jaunjelgava:

  • grozīts autobusu atiešanas laiki no Aizkraukles AO uz plkst.06.15, 18.45, 20.10 (iepriekš plkst.06.35, 18.54, 20.14) un atiešanas laiki pieturās;
  • grozīts autobusu atiešanas laiks no Jaunjelgavas uz plkst.19.40, 20.55 (šobrīd plkst.19.25, 20.45) un atiešanas laiki pieturās;

Nr.6142 Aizkraukle – Pļaviņas:

  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Pļaviņām uz plkst.14.40 (iepriekš plkst.14.35) un atiešanas laiki pieturās. No Aizkraukles stacijas autobusa atiešanas laiks paredzēts plkst.15.21.

Pirms brauciena lūdzam pārbaudīt aktuālo kustības sarakstu www.1188.lv!

AS "CATA"

24.03.2021.

No 28.03.2021. paredzētas izmaiņas reģionālās nozīmes maršrutos:

Nr.6118 Ogre – Lielvārde – Rembate - Ogre:

  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Lielvārdes centra uz plkst.07.40 (iepriekš plkst.07.35) un atiešanas laiki pieturās posmā Lielvārdes centrs – Ogres AO;

Nr.6067 Ogre – Madliena - Pāvulēni:

  • grozīts autobusu atiešanas laiks no Ogres AO uz  plkst.12.05 (iepriekš plkst.12.00) un atiešanas laiki pieturās.

Pirms brauciena lūdzam pārbaudīt aktuālo kustības sarakstu www.1188.lv!

 

AS "CATA"

23.03.2021.

Ogrē tiks uzsākta rotācijas apļa Rīgas ielas un Kalna prospekta krustojumā izbūve, līdz ar to no 5.oktobra būs slēgta satiksme Kalna prospektā posmā no Skolas ielas līdz šosejai A6 Rīga-Daugavpils.

Maršrutu autobusi rotācijas apļa izbūves laikā kursēs pa apbraucamo ceļu. 

Iespējama autobusu kavēšanās!

01.10.2020.

No 14.12.2020. paredzētas izmaiņas maršrutos:

Nr.3113 Sigulda – Kaķīškalns – Institūts – Sigulda:

  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Siguldas AO uz plkst.07.05 (iepriekš plkst.07.15) un atiešanas laiki pieturās. Atiešanas laiks no Siguldas AO uz Kaķīškalnu un Laurenčiem paredzēts plkst.07.50 (iepriekš plkst.08.00);

Nr.6251 Sigulda – Allaži – Ropaži - Rīga:

  • reisos no Siguldas AO plkst.07.20; 13.10 grozīti autobusu atiešanas laiki pieturās “Mazkangari” uz plkst.07.50; 13.40, “Plānupe” uz plkst.07.55; 13.45, “Tumšupe” uz plkst.08.01; 13.51;

Nr.5607 Sigulda – Nurmiži:

  • reisos no Siguldas AO plkst.09.10; 12.10 grozīti atiešanas laiki pieturās. Atiešanas laiks no Ķipariem paredzēts plkst.09.38; 12.38 (iepriekš plkst.09.45;12.45);

Nr.6876 Sigulda – Allaži – Mālpils:

  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Siguldas AO uz plkst.17.25 (iepriekš plkst.17.15) un atiešanas laiks pieturās;

Nr.5591 Mālpils - Sigulda:

  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Mālpils uz plkst.18.20 (iepriekš plkst.18.10);

Nr.3117 Sigulda – Saltavots – Pelītes – Sigulda:

  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Siguldas AO uz plkst.07.15 (iepriekš plkst.07.00) un atiešanas laiki pieturās;
  • reisā no Siguldas AO plkst.15.30 grozīti atiešanas laiki pieturās;

Nr.5612 Rīga – Ragana – Sigulda un Nr.6261 Sigulda – Inciems – Ragana – Sigulda netiks veikta reisu izpilde pa Pils ielu.

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām www.1188.lv mājas lapā!

AS "CATA" 07.12.2020.

No 07.12.2020. paredzētas izmaiņas maršrutos:

Nr.5251 Ērberģe – Pilskalnepēcpusdienās autobusa atiešanas laiks no Mazzalves pamatskolas paredzēts:

  • pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās, piektdienās plkst.13.00;
  • trešdienās plkst.16.20;

Nr.5000 Pilskalne – Sproģi: pēcpusdienās autobusa atiešanas laiks no Pilskalnes paredzēts:

  • pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās, piektdienās  plkst.13.47;
  • trešdienās plkst.17.07.

 AS "CATA"

03.12.2020.

No 01.12.2020. maršruta Nr.6105 Aizkraukle – Vecbebri reisā no Ozoliem plkst.08.23 skolu mācību dienās paredzēts iebrauciens pieturā “Tupiešēni” (plkst.08.35).

AS "CATA"

20.11.2020.

No 16.11.2020. paredzētas izmaiņas Ogres reģionālās nozīmes maršrutos:

Nr.5238 Ogre – Ciemupe - Ogre:

  • grozīti autobusa atiešanas laiki no Ogres AO uz plkst.07.30; 16.30 (iepriekš plkst.07.40; 16.35) un atiešanas laiki pieturās. Autobusa atiešanas laiks no pieturas “Ciemupe” paredzēts plkst.07.38; 16.38;

 Nr.6117 Birzgale - Ķegums - Ogre:

  • grozīti autobusa atiešanas laiki no Birzgales uz plkst.06.20 (iepriekš plkst.06.30) un atiešanas laiki pieturās. Autobusa atiešanas laiks no pieturas “Ķeguma HES” paredzēts plkst.06.48.

 

Informācija par autobusu kustību 29 121 621

10.11.2020.

No 12.10.2020. paredzētas izmaiņas maršrutos:

Nr.6067 Ogre - Madliena - Pāvulēni:

  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Ogres AO uz plkst.12.00 (iepriekš plkst.12.35) un atiešanas laiki pieturās;

Nr.6110 Ogre – Ogresgals:

  • grozīti autobusu atiešanas laiki no Ogres AO uz plkst.14.20 (iepriekš plkst.14.15) un no Ogresgala uz plkst.14.45 (iepriekš plkst.14.35);

Nr.6126 Ogre – Ogresgals – Lēdmane – Madliena – Ķeipene:

  • reisā no Ogres AO plkst.09.30 posmā Glāžšķūnis – Ķeipene grozīti atiešanas laiki pieturās.

 Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām www.1188.lv mājas lapā!

Informācija par autobusu kustību: 29 121 621

No 01.10.2020. paredzētas izmaiņas maršrutos:

 Nr.3016 Ogres autoosta – Smiltāju kapi:

  • svētdienās reisi no Ogres AO plkst.09.45; no Smiltāju kapiem plkst.11.00 paredzēti līdz 25.10.2020.

Nr.5216 Madliena – Rudiņi – Zādzene – Madliena:

  • mācību dienās grozīts autobusa atiešanas laiks no Madlienas uz plkst.15.37 (šobrīd plkst.17.15)

Nr.5217 Madliena – Vērene – Madliena:

  • mācību dienās grozīts autobusa atiešanas laiks no Madlienas uz plkst.15.00 (šobrīd plkst.16.10)

Nr.5226 Madliena – Suces – Madliena:

  • mācību dienās grozīts autobusa atiešanas laiks no Madlienas uz plkst.16.15 (šobrīd plkst.16.47)

Nr.6139 Ogre – Suntaži – Laubere – Madliena – Meņģele:

  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Ogres AO uz plkst.13.10 (šobrīd plkst.12.45). Atiešanas laiks no Madlienas paredzēts plkst.14.20

Nr.3002 (2) AS Ogre - Ogres stacija - SIA Ogres autobuss - AS Ogre: 

  • reisos no SIA “Ogres autobuss” plkst.07.25; 16.40 izslēgta pietura “Ogres būvplastmasa” un grozīti atiešanas laiki pieturās (sk.sarakstu):

 

SIA “Ogres autobuss” 07.25 16.40
Mārīte 07.30 --
Karjera iela 07.33 16.43
Vidzemes iela 07.35 16.45
Ogres stacija 07.41 16.52
Stadions 07.45 16.56
A/S “Ogre” 07.50 17.00
Izpildes dienas 12345-- 12345--

 

Informācija par autobusu kustību un sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu: 29 121 621

24.09.2020

No 28.09.2020. maršrutā Nr.6645 Sigulda – Institūts – Jūdaži grozīts autobusa atiešanas laiks no Siguldas AO uz plkst.15.20 (šobrīd plkst.15.10) un atiešanas laiki pieturās (sk.sarakstu):

Siguldas AO
15:20
Ģimnāzija
15:22
Barona iela
15:25
1. pamatskola
15:30
Institūts
15:35
Jūdaži
15:43
Jūdažu veikals
15:45
Plinkas
15:49
Mednieki
15:53
Ozoli
15:58
Institūts
16:01
Siguldas AO
16:05
Izpildes dienas
12345— (mācību laikā)

 22.09.2020.

 

No 14.09.2020. paredzētas izmaiņas maršrutos:

Nr.6279 Cēsis – Drusti – Zosēni - Jaunpiebalga:

  •  grozīts autobusa atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.13.55 (iepriekš plkst.13.35). Atiešanas laiks no Raunas paredzēts plkst.14.30;
  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Jaunpiebalgas uz plkst.06.55 (iepriekš plkst.07.00). Atiešanas laiks no Drustiem paredzēts plkst.07.43; no Raunas plkst.08.15;

Nr.6256 Rauna - Priekuļi:

  •  darba dienās grozīts autobusa atiešanas laiks no Raunas uz plkst.08.20 (iepriekš plkst.08.15);

 Nr.6278 Cēsis – Drusti - Jaunpiebalga:

  • ceturtdienās grozīts autobusa atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.13.45 (iepriekš plkst.14.00);

Nr.6491 Cēsis – Lielstraupe – Straupe – Cēsis:

  • reisā no Cēsu AO plkst.15.20 iekļauta pietura “Rajēni” un grozīti autobusa atiešanas laiki pieturās;
  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.06.50 (iepriekš plkst.06.55), iekļauta pietura “Rajēni” un grozīti atiešanas laiki pieturās.

 

10.09.2020.

No 14.09.2020. paredzētas izmaiņas maršrutos:

 Nr.7771 Cēsis – Smiltene – Liepa - Cēsis:

  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.12.25 (šobrīd plkst.12.20) un atiešanas laiki pieturās;

Nr.7624 Jaunpiebalga - Rīga:

  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Jaunpiebalgas vidusskolas uz plkst.04.40 (šobrīd plkst.04.45), atiešanas laiki pieturās un reisā iekļauta pietura “Taurene” plkst.05.34;
  • svētdienās reisā no Jaunpiebalgas plkst.15.00 iekļauta pietura “Taurene” plkst.15.49 un grozīti atiešanas laiki pieturās;

Nr.7730 Rīga - Cēsis:

  • reisā no Rīgas SAO plkst.10.00 iekļautas pieturas “Garkalne”, “Vangaži”, “Sēnīte”, “Gauja” un grozīti atiešanas laiki pieturās;

Nr.7731 Rīga – Āraiši - Cēsis:

  • reisos iekļauta pietura “Indrāni”;

Nr.7748 Zaube – Nītaure - Rīga:

  • reisā no Zaubes plkst.06.13 grozīti atiešanas laiki pieturās posmā no Tumšupes līdz Teikai.

 

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām informācijas plāksnēs pieturās un www.1188.lv mājas lapā!

07.09.2020.

Kontakti

Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis, Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv

Izziņas

Izziņas par autobusu kustību un informāciju par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu:

Cēsu AO
64122762
29163880
   
Limbažu AO
64021045
29395243
   
Siguldas fil.
25445573
   
Saulkrastu fil.
67951551
   
Ainažu fil.
29424920
   
Aizkraukles fil. 65122635
   
Ogres fil. 29121621
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati Jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk! Piekrītu!