Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis,Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv

Sakarā ar Gaismas ielas remontu no 26.03.2019. autobusu pieturvieta “Arodskola” tiek pārcelta uz Aizkraukles autoostu.

Autobusi  virzienā uz Koknesi brauks no Aizkraukles autoostas pa Lāčplēša, Baznīcas ielu; virzienā no Kokneses uz Aizkraukles autoostu pa Jaunceltnes, Lāčplēša, Spīdolas ielu.

 

AS CATA
22.03.2019.

Ar 2019.gada 1.aprīli paredzētas izmaiņas maršrutos:

Nr.7144 Valmiera – Cēsis:

  • grozīts reisa atiešanas laiks no Cēsu AO uz 15.10 (šobrīd plkst.15.30) un atiešanas laiki pieturvietās;

Cēsu AO

15:10

Podragi

15:18

Leokādijas

15:24

Lode

15:30

Kainaži

15:34

Silmači

15:37

Līči

15:41

Dumbrāji

15:46

Valmieras AO

15:50

Izpildes dienas

1234567

Nr.7774 Cēsis – Valmiera – Ainaži:

  • darba dienās grozīts reisa atiešanas laiks no Ainažiem uz 05.50 (šobrīd plkst.06.50) un atiešanas laiki pieturvietās;
  • grozīts reisa atiešanas laiks no Cēsu AO uz 16.40 (šobrīd plkst.14.40) un atiešanas laiki pieturvietās.

Ainaži

05:50

 

Cēsu AO

16:40

Jostiņas

05:55

 

Podragi

16:48

Mērnieki

06:00

 

Leokādijas

16:54

Mērnieku skola

06:02

 

Lode

16:59

Apses

06:06

 

Kainaži

17:03

Rozēni

06:10

 

Silmači

17:06

Mačkalni

06:13

 

Līči

17:10

Staicele

06:20

 

Dumbrāji

17:14

Vīķi

06:30

 

Valmieras AO

17:20

Staicele

06:40

 

Pankas

17:29

Karogi

06:45

 

Ķoniņi

17:33

Ungurpils

06:52

 

Krūzes

17:36

Aloja

07:00

 

Īgums

17:40

Sunīši

07:04

 

Briedes

17:44

Urga

07:08

 

Matīši

17:50

Vilzēni

07:13

 

Baloži

17:53

Blanka

07:15

 

Blanka

17:58

Baloži

07:20

 

Vilzēni

18:00

Matīši

07:23

 

Urga

18:04

Briedes

07:28

 

Sunīši

18:09

Īgums

07:32

 

Aloja

18:15

Krūzes

07:36

 

Ungurpils

18:22

Ķoniņi

07:39

 

Karogi

18:29

Pankas

07:43

 

Staicele

18:35

Valmieras AO

07:51/08:10

 

Mačkalni

18:41

Dumbrāji

08:15

 

Rozēni

18:44

Līči

08:20

 

Apses

18:48

Silmači

08:24

 

Mērnieku skola

18:53

Kainaži

08:27

 

Mērnieki

18:55

Lode

08:31

 

Jostiņas

18:59

Leokādijas

08:36

 

Ainaži

19.05

Podragi

08:42

 

  Izpildes dienas:

1234567

Cēsu AO

 08:50      

 Izpildes dienas:

12345--

     

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

AS CATA
15.03.2019.

No 2019.gada 4. marta paredzētas izmaiņas reģionālās nozīmes maršrutos:

Nr.5613 Cēsis – Līvi:

  • darba dienās reisā no Līviem plkst.08.15 iekļauta pieturvieta “Agra” plkst. 08.20;
  • svētdienās slēgti reisi no Cēsu AO plkst.12.30 (c.Agru), no Līviem plkst. 12.45 (c.Agru);

Nr.6287 Cēsis – Skujene – Kaive:

  • sestdienās grozīts reisa atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.13.10 (šobrīd plkst. 13.15);
  • svētdienās grozīts reisa atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.13.10 (šobrīd plkst. 13.15), reisā iekļaujot pieturvietu “Līvi (ciemats)”.

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

 
AS CATA
25.02.2019.

No 01.03.2019. paredzētas izmaiņas reģionālās nozīmes maršrutos:

  • 7514 Rīga - Ainaži iekļauta pieturvieta “Medzābaki”; reisā no Ainažiem plkst.13.00 grozīti atiešanas laiki (līdz 5 min. agrāk) pieturvietās posmā no Saulkrastiem līdz Rīgas SAO;
  • 7516 Rīga – Saulkrasti – Limbaži iekļauta pieturvieta “Medzābaki”;
  • 7179 Rīga – Kursīši – Saulkrasti iekļauta pieturvieta “Medzābaki”;
  • 6992 Rīga – Mālpils izslēgta pieturvieta “Berģi” un iekļauta pieturvieta “Autoserviss”;
  • 6251 Rīga – Ropaži – Allaži – Sigulda reisos no Siguldas AO plkst.06.35; no Rīgas SAO plkst.17.10 izslēgta pieturvieta “Berģi” un iekļauta pieturvieta “Autoserviss”;
  • 7748 Rīga – Nītaure – Zaube izslēgta pieturvieta “Berģi”;
  • 7769 Alūksne – Liepa – Cēsis izslēgta pieturvieta “Tūja” un iekļauta pieturvieta “Tūjas pagrieziens”.

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

AS CATA
19.02.2019.

Ar 01.02.2019. maršrutā Nr.6125 Aizkraukles AO – Aizkraukles pagasts darba dienās reisā no Aizkraukles pagasta plkst.07.40 uz Aizkraukles vidusskolu tiek izslēgta pieturvieta “Aizkraukles AO” un iekļauta pieturvieta “Mēness iela” (plkst.07.50).

 

AS CATA
23.01.2019.

Ar 2019.gada 21.janvāri paredzētas izmaiņas maršrutos:

 Nr.5275 Cēsis – Meijermuiža – Ģikši – Cēsis:

  • grozīts reisa atiešanas laiks no Cēsu AO uz 07.10 (šobrīd plkst.07.20), attiecīgi grozīti atiešanas laiki arī pieturvietās;
  • reisā no Cēsu AO 15.30 grozīti atiešanas laiki pieturvietās:

Cēsu AO

07.10

 

Cēsu AO

15.30

Bērzaine

07.15

 

Līvi (ciemats)

15.38

Meijermuiža

07.20

 

Āraiši

15.45

Līvi (ciemats)

07.24

 

Drabeši

15.48

Āraiši

07.31

 

Melturi

15.54

Drabeši

07.34

 

Spāre

16.00

Amata

07.40

 

Ģikši

16.10

Rencēni

07.45

 

Rencēni

16.15

Ģikši

07.50

 

Amata

16.20

Spāre

08.00

 

Drabeši

16.26

Melturi

08.06

 

Āraiši

16.29

Drabeši

08.12

 

Līvi (ciemats)

16.36

Āraiši

08.15

 

Meijermuiža

16.40

Līvi (ciemats)

08.22

 

Bērzaine

16.45

Cēsu AO

08.30

 

Cēsu AO

16.50

Nr.6244 Līgatne – Gaujasmala grozīts reisa atiešanas laiks no Līgatnes uz plkst.10.25 (šobrīd plkst.10.35), attiecīgi grozīti atiešanas laiki arī pieturvietās:

Līgatne

10.25

Fabrika

10.35

Gaujasmala

10.44

Fabrika

10.49

Skaļupe

10.57

Fabrika

11.04

Līgatne

11.14

Līgatnes stacija

11.16

Nr.6656 Limbaži – Oltūži – Salacgrīva  grozīts reisa atiešanas laiks no Limbažu AO uz plkst. 10.45 (šobrīd plkst. 10.55) un atiešanas laiki pieturvietās:

Limbažu AO

10.45

Teteri

10.52

Kalnāres

10.55

Mežmaļi

10.59

Tūjas pagrieziens

11.12

Oltūži

11.20

Dzeņi

11.26

Vitrupe

11.29

Lāņi

11.33

Svētciems

11.37

Salacgrīva

11.45

 


Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām 
informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

AS CATA
14.01.2019.

No 2019. gada 18. janvāra paredzētas izmaiņas maršrutos:

Nr.7732 Rīga – Skujene – Jaunpiebalga piektdienās:

  • slēgts reiss Jaunpiebalga – Skujene - Rīga plkst.06.00;
  • atklāts jauns reiss Vecpiebalga – Skujene – Rīga plkst.07.30 (Skujenē plkst.08.20; Nītaurē plkst.08.49);

Nr.7734 Rīga – Bērzkrogs – Ineši:

  • piektdienās slēgts reiss Ineši – Bērzkrogs - Rīga plkst.07.10;

Nr.7730 Rīga - Cēsis:

  • piektdienās atklāts jauns reiss Cēsis - Rīga plkst.09.30;

Nr.7179 Rīga – Kursīši – Saulkrasti reisā no Saulkrastu stacijas plkst.06.30 grozīti atiešanas laiki pieturvietās “Baltezers” uz plkst.07.58 (šobrīd plkst.07.55), “Baltezera sanatorija” uz plkst.08.02 (šobrīd plkst.07.59) un pienākšanas laiks Rīgas SAO uz plkst.08.50 (šobrīd plkst.08.30).

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām
informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

 

AS CATA 
07.01.2019.

AS "CATA" informē, ka maršrutā Nr.7799 Daugavpils – Cēsis paredzētās izmaiņas ar 07.01.2019. tiek atceltas un maršruta Nr.7799 Daugavpils – Cēsis reisu autobusi kursēs pēc šobrīd spēkā esošajiem sarakstiem, t.i. no Cēsu AO plkst. 06.00 un no Daugavpils AO plkst.13.15.

 

AS CATA
03.01.2019.
No 2019.gada 1.janvāra
izmaiņas reģionālās nozīmes maršrutos:

Nr.6138 Aizkraukle – Sērene – Aizkraukle reisos iekļautas jaunas pieturvietas “Ozoliņi”, “Radzes” Sērenē un grozīti atiešanas laiki pieturvietās:

Aizkraukles stacija

07.52

--

--

--

--

Mēness iela

07.56

09.05

09.55

12.35

16.25

Mākslas skola

07.58

09.07

09.57

12.37

16.27

Ziedi

08.03

09.12

10.02

12.42

16.32

HES pagrieziens

08.04

09.13

10.03

12.43

16.33

Sērene

08.06

09.15

10.05

12.45

16.35

Līčupes

08.07

09.16

10.06

12.46

16.36

Ainavas

08.09

09.18

10.08

12.48

16.38

Ozoliņi

08.11

09.20

10.10

12.50

16.40

Radzes

08.12

09.21

10.11

12.51

16.41

Sērene

08.13

09.22

10.12

12.52

16.42

HES pagrieziens

08.15

09.24

10.14

12.54

16.44

Ziedi

08.16

09.25

10.15

12.55

16.45

Mākslas skola

08.21

09.30

10.20

13.00

16.50

Mēness iela

08.24

09.33

10.23

13.03

16.53

Nr.6101 Aizkraukle – Skrīveri mācību laikā slēgti reisi no Aizkraukles AO plkst.07.28, no Skrīveru izmēģinājumu stacijas plkst.08.10, to vietā atklājot jaunus reisus un iekļaujot jaunu pieturvietu “Lobe”:

Aizkraukles AO

07.15

Lobe

07.45

Aizkraukles pagrieziens

07.20

Veckrape

07.51

Aizpuri

07.24

Krape

07.53

Skrīveru institūts

07.28

Skrīveru izmēģinājumu saimniecība

08.10

Skrīveru pagrieziens

07.31

Skrīveru stacija

08.12

Skrīveru stacija

07.35

Skrīveru institūts

08.15

Skrīveru izmēģinājumu saimniecība

07.37

Aizpuri

08.19

Lobe

07.45

Aizkraukles pagrieziens

08.23

   

Aizkraukles AO

08.30

AS CATA
18.12.2018.

No 2019.gada 7.janvāra maršrutā Nr. 6635 Cēsis - Vecpiebalga - Jaunpiebalga tiek grozīts reisa atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.16.00 (šobrīd plkst.15.20), paredzot iebraucienu pieturvietā "Dzērbene" (sk.tabulu).

Pieturvieta Atiet
Cēsu AO 16:00
Priekuļi 16:09
Pinderes 16:14
Veselava 16:19
Bērzkrogs 16:21
Rabākas 16:26
Dzērbenes pienotava 16:31
Bānūžu pagrieziens 16:38
Dzērbene 16:45
Taurene 16:50
Brežģis 16:57
Silakrogs 17:04
Vecpiebalgas vidusskola 17:09
Vecpiebalga 17:11
Veļķi 17:17
Emīla Dārziņa muzejs 17:22
Zariņi 17:25
Abrupe 17:30
Jaunpiebalgas vidusskola 17:35
Jaunpiebalga 17:40
Izpildes dienas: 1234---

 

AS CATA
20.12.2018.
  • Maršrutā Nr.6635 Cēsis  - Jaunpiebalga reiss no Jaunpiebalgas plkst.06.00 uz Cēsīm paredzēts arī piektdienās.
  • Maršrutā Nr.6645 Sigulda – Institūts – Jūdaži reisos no Siguldas AO plkst.06.55; 15.10 iekļauta pieturvieta “1.pamatskola”.
 
Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām
informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!
 
AS CATA
20.11.2018.

No 20.11.2018. paredzētas izmaiņas maršrutos

Nr.6248 Cēsis – Ieriķi – Amata – Ģikši:

  • reiss no Cēsu AO uz Ģikšiem paredzēts plkst.15.10 (šobrīd plkst.15.00), nodrošinot pasažieru pārsēšanās iespējas pieturvietā “Melturi” no maršruta Rīga – Cēsis autobusa;

Nr.6244 Līgatne – Gaujasmala:

  • darba dienās slēgts reisi no Līgatnes plkst.16.45 uz Gaujasmalu; no Gaujasmalas plkst.17.02 uz Līgatnes staciju;

Nr.5084 Cēsis – Līgatne:

  • sestdienās reiss no Līgatnes paredzēts plkst.08.33 (šobrīd plkst.08.35) un pēc darba dienu saraksta;

Nr.6276 Līgatne – Ratnieki:

  • reiss no Gaujasmalas uz Ratniekiem paredzēts plkst.15.55 (šobrīd plkst.15.30);
  • reiss no Ratniekiem uz Līgatni paredzēts plkst.16.40 (šobrīd plkst.16.15);

Nr.6638 Rauna – Lisa:

  • reiss no Lisas krejotavas paredzēts plkst.07.30 (šobrīd plkst.07.05);

Nr.5597 Rauna – Drūģi - Rauna:

  • reiss no Raunas paredzēts plkst.07.50 (šobrīd plkst.07.30);

Nr.6256 Cēsis - Rauna - Rozes:

  • reiss no Raunas paredzēts plkst.08.15 (šobrīd plkst.08.10), nemainot pienākšanas laiku Priekuļos.

 

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām
informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

 

AS CATA
13.11.2018.

No 12.11.2018. maršruta Nr.6128 Aizkraukle – Kurmene reisā no Aizkraukles AO plkst. 15.25 grozīti atiešanas laiki starp pieturvietām, nodrošinot pasažieru pārsēšanās iespējas pieturvietā “Valle” (sk.tabulu):

Aizkraukles AO

15.25

Sērene

15.33

Jaunjelgava

15.45

Zizāni

15.53

Taurkalne

16.01

Reizēni

16.11

Strauti

16.22

Valle

16.28

Valle

16.38

Mežmuiža

16.47

Sietiņi

16.52

Kurmene

17.00

Reisi paredzēti:

01.09.-31.05.

01.06.-31.08.

 

12345- -

  -2- 45- -

 
AS CATA
01.11.2018.

No 15.10.2018.

maršrutā Nr.6643 Limbaži – Ozolmuiža:

  • slēgts reiss no Limbažu AO 15.15, paredzot jaunu reisu no Limbažu AO plkst. 15.30;
  • reiss no Ozolmuižas paredzēts 16.35 (iepriekš plkst. 16.10).

Limbažu AO

15.30

Ozolmuiža

16.35

Umurgas skola

15.39

Buiva

16.42

Katvaru skola

15.45

Ozoli

16.50

Tiegaži

15.55

Puri

16.55

Spurģi

16.01

Pociems

17.02

Pociems

16.08

Spurģi

17.07

Puri

16.15

Tiegaži

17.12

Ozoli

16.21

Silkalni

17.19

Mauriņi

16.25

Limbažu AO

17.25

Ozolmuiža

16.30

   

Reisi paredzēti skolu mācību dienās.

AS CATA
09.10.2018.

NO 25.09.2018. IZMAIŅAS MARŠRUTOS

Nr.5597 Rauna – Drūģi – Rauna:

  • reisos izslēgta pieturvieta “Vības”;

Nr.6638 Rauna – Lisa:

  • piektdienās slēgts reiss Rauna plkst.08.15 - Rozes;
  • reiss no Raunas uz Lisas krejotavu paredzēts plkst.09.20 (iepriekš plkst.08.15);

Nr.6256 Cēsis – Rauna – Rozes:

  • atklāts jauns reiss darba dienās periodā 01.09.-31.05. Rauna plkst.08.10 – Cimza – Priekuļi,
  • reiss no Cēsu AO plkst.15.50 (izpildes dienas 123456) visu gadu paredzēts līdz Rozēm;
  • reiss no Rozēm uz Cēsu AO (izpildes dienas 123456) paredzēts plkst.16.40, no Raunas plkst.16.50 (iepriekš plkst.16.35, 16.45);
  • slēgts reiss piektdienās (skolu mācību dienās) Rozes plkst.08.50 – Rauna plkst.09.00 – Cēsu AO.

 

AS CATA

NO 01.09.2018. PAREDZĒTAS IZMAIŅAS MARŠRUTOS

  • 6270 Cēsis – Liepa:
    • reisos iekļauta pieturvieta “Liepa” uz Rūpnīcas ielas;
    • grozīts reisa atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.16.40 (iepriekš plkst.16.30) un atiešanas laiki pieturvietās;
  • 6245 Cēsis – Zaube:
    • grozīts atiešanas laiks no Zaubes uz plkst.08.00 (iepriekš plkst.07.50); no Cēsu AO uz plkst.14.30 (iepriekš plkst.14.20) un atiešanas laiki pieturvietās;
  • 5083 Zaube – Bērzs – Griķīši – Zaube:
    • grozīts atiešanas laiks no Zaubes uz plkst.07.20; 15.55 (iepriekš plkst.07.05; 15.50) un atiešanas laiki pieturvietās;
  • 6491 Cēsis – Lielstraupe – Straupe – Cēsis:
    • skolas dienās grozīts reisa atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.06.55 (iepriekš plkst.06.50), izslēgta pieturvieta “Silēni” un reisā grozīti atiešanas laiki pieturvietās;
  • 5605 Cēsis – Daibe – Stalbe:
    • grozīti reisa atiešanas laiks no Stalbes uz plkst.06.40 (iepriekš plkst.06.30), izslēgta pieturvieta “Kuņņi”;
    • reisā no Stalbes plkst.15.30 grozīti atiešanas laiki pieturvietās, izslēgta pieturvieta “Kuņņi”;
  • 5209 Nītaure – Sērmūkši:
    • reisā no Ģerķēniem plkst.07.10 iekļauta pieturvieta “Niedras”;
  • 5610 Nītaure – Ķēči – More – Nītaure:
    • grozīts atiešanas laiks no Nītaures uz plkst.15.30 (iepriekš plkst.15.40), reisā iekļauta pieturvieta “Niedras” un grozīti atiešanas laiki pieturvietās;
  • 6276 Līgatne – Ratnieki:
    • grozīts reisa atiešanas laiks no Ratniekiem uz plkst.16.15 (iepriekš plkst.15.35) un atiešanas laiki pieturvietās, reisu turpmāk paredzot no pirmdienas līdz piektdienai;
    • otrdienās grozīts reisa atiešanas laiks no Līgatnes uz plkst.15.50 (iepriekš plkst.15.15), reisu paredzot skolēnu brīvdienās;
    • otrdienās grozīts reisa atiešanas laiks no Ratniekiem uz plkst.16.15 (iepriekš.plkst.15.36), reisu paredzot skolēnu brīvdienās;
    • grozīts reisa atiešanas laiks no Līgatnes uz plkst.15.50 (iepriekš plkst.15.15), reisu turpmāk paredzot no pirmdienas līdz piektdienai un no Gaujasmalas plkst.15.30;
  • 6244 Līgatne – Gaujasmala:
    • slēgts reiss mācību laikā no Gaujasmalas plkst.14.55 uz Līgatni;
    • slēgts reiss darba dienās no Līgatnes plkst.15.55 uz Gaujasmalu (no Gaujasmalas plkst.16.12 uz Līgatnes staciju);
    • atklāts reiss darba dienās no Līgatnes plkst.16.45 uz Gaujasmalu (no Gaujasmalas plkst.17.02 uz Līgatnes staciju);
  • skolu mācību dienās atklāts jauns maršruts Nr.5275 Cēsis – Meijermuiža – Ģikši – Cēsis (sk.tabulu)

07.20

Cēsu AO

16.40

07.25

Bērzaine

16.35

07.29

Meijermuiža

16.31

07.32

Līvi (ciemats)

16.28

07.38

Āraiši

16.22

07.40

Drabeši

16.20

07.46

Amata

16.14

07.50

Rencēni

16.10

07.53

Ģikši

16.07

08.03

Spāre

15.57

08.08

Melturi

15.52

08.14

Drabeši

15.46

08.16

Āraiši

15.44

08.22

Līvi (ciemats)

15.38

08.30

Cēsu AO

15.30

AS CATA
30.09.2018.

No 01.09.2018. paredzētas izmaiņas maršrutos

Nr.5976 Aizkraukle – Koknese – Austrumi – Zvejnieki – Aizkraukle

  • skolas dienās grozīts reisa atiešanas laiks no Aizkraukles AO uz plkst.15.13 (iepriekš plkst.15.00) un atiešanas laiki pieturvietās;

Nr.5981 Aizkraukle – Ērgļi

  • reisiem no Ērgļiem plkst.10.30; 17.35; 10.45 un no Aizkraukles AO plkst.08.20; 15.40 samazināts izpildes laiks, grozīti atiešanas laiki pieturvietās un iekļauta pieturvieta “Koknese”;

Nr.6096 Aizkraukle - Irši – Aizkraukle

  • grozīts atiešanas laiks no Aizkraukles AO uz plkst.12.05 (iepriekš plkst.12.00), atiešanas laiki pieturvietās un iekļauta pieturvieta “Koknese”;
  • reisam no Aizkraukles AO plkst.06.50 samazināts izpildes laiks, grozīti atiešanas laiki pieturvietās un iekļauta pieturvieta “Koknese”

Nr.6102 Aizkraukle – Koknese – Austrumi

  • reisos no Aizkraukles AO plkst.19.20; no Austrumiem plkst.06.55; no Kokneses stacijas plkst.19.40 iekļauta pieturvieta “Koknese”;

Nr.6103 Aizkraukle – Vecbebri

  • reisos no Aizkraukles AO plkst.05.40; 11.25; 19.20 un no Vecbebriem plkst.12.00; 09.00; 18.50; 19.50 iekļauta pieturvieta “Koknese”;
  • reisam no Aizkraukles AO plkst.18.10 grozīti atiešana slaiki pieturvietās, iekļauta pieturvieta “Koknese”. Kokneses stacijā reiss saskaņot ar vilciena pienākšanas laiku;

Nr.6113 Aizkraukle – Ozoli

  • reisiem no Aizkraukles AO plkst.09.45; 17.10 un no Ozoliem plkst.10.45; 18.05 samazināts izpildes laiks un iekļauta pieturvieta “Koknese“;

Nr.6129 Aizkraukle – Daudzeva – Nereta

  • reisiem samazināts izpildes laiks un grozīti atiešanas laiki pieturvietās;

Nr.6142 Aizkraukle – Pļaviņas

  • reisos iekļauta pieturvieta “Koknese”;

Nr.6425 Aizkraukle – Irši

  • skolas dienās reisiem no Aizkraukles AO plkst.14.15, no Iršiem plkst.09.40 samazināts izpildes laiks, grozīti atiešanas laiki pieturvietās un iekļauta pieturvieta “Koknese”.

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

AS CATA
20.08.2018.

No 24.08.2018. tiek slēgti uz eksperimenta laiku paredzētie maršruta Nr.3007 Arodvidusskola – Limbažu AO – Meža iela - Ozolaine reisi.

 

AS CATA
20.08.2018.

No 23.07.2018. izmaiņas reģionālās nozīmes maršrutos:

Nr.7730 Rīga – Cēsis:

  • piektdienās slēgti reisi no Cēsu AO plkst.15.30 un no Rīgas SAO plkst.17.55;

Nr.7778 Cēsis – Limbaži - Ainaži:

  • grozīts rīta reisa atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.05.55 (iepriekš plkst.06.00), no Limbažu AO uz plkst.06.55 (iepriekš plkst. 07.05), atiešanas laiki pieturvietās un pienākšanas laiks Ainažos uz plkst.08.05 (iepriekš plkst.08.15);
  • Salacgrīvā plkst.07.55 pasažieriem no Limbažu un Vitrupes puses, kuri vēlas nokļūt Kuiķulē, Lauvās vai Ķirbižos tiks nodrošināta iespēja pārsēsties maršruta Ainaži - Lauvas - Rustuži - Limbaži autobusā;

Nr.7663 Limbaži - Rīga:

  • reisam no Limbažu AO plkst.06.40 grozīts pienākšanas laiks Rīgas SAO uz plkst.08.40 (iepriekš plkst.08.30);

Nr.7968 Rīga – Vecpiebalga - Madona:

  • piektdienās reisā no Rīgas SAO plkst.17.15 grozīti atiešanas laiki pieturvietās un pienākšanas laiks Madonas AO uz plkst.20.25 (iepriekš plkst.20.15);

Nr.7761 Madona - Cēsis:

  • reisam piektdienās grozīts atiešanas laiks no Madonas AO uz plkst.21.20 (iepriekš plkst.21.10) un atiešanas laiki pieturvietās;

Nr.7964 Rīga – Suntaži – Ērgļi:

  • reisam no Rīgas SAO plkst.18.10 samazināts reisa izpildes laiks, grozīti atiešanas laiki pieturvietās un pienākšanas laiks Ērgļos uz plkst.20.30 (iepriekš plkst.20.40).

 

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām informācijas plāksnēs pieturvietās un www.1188.lv mājas lapā!

AS CATA
11.07.2018.

Sakarā ar ceļu remontdarbiem uz autoceļa A1 Rīga (Baltezers) – Igaunijas robeža (Ainaži) 48.1-81.28 km maršrutā Nr.7514 Rīga – Ainaži iespējama autobusu kavēšanās.

Vairāk: https://lvceli.lv/

 

AS CATA
15.06.2018.

Kontakti

Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis, Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv

Izziņas

Izziņas par autobusu kustību un informāciju par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu:

Cēsu AO
64122762
29163880
   
Limbažu AO
64021045
29395243
   
Siguldas fil.
67971397
25445573
   
Saulkrastu fil.
67951551
   
Ainažu fil.
64071322
29424920
   
Aizkraukles fil. 65122635
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati Jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk! Piekrītu!