Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis,Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv

No 07.12.2020. paredzētas izmaiņas maršrutos:

Nr.5251 Ērberģe – Pilskalnepēcpusdienās autobusa atiešanas laiks no Mazzalves pamatskolas paredzēts:

  • pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās, piektdienās plkst.13.00;
  • trešdienās plkst.16.20;

Nr.5000 Pilskalne – Sproģi: pēcpusdienās autobusa atiešanas laiks no Pilskalnes paredzēts:

  • pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās, piektdienās  plkst.13.47;
  • trešdienās plkst.17.07.

 AS "CATA"

03.12.2020.

No 01.12.2020. maršruta Nr.6105 Aizkraukle – Vecbebri reisā no Ozoliem plkst.08.23 skolu mācību dienās paredzēts iebrauciens pieturā “Tupiešēni” (plkst.08.35).

AS "CATA"

20.11.2020.

No 30.11.2020. reģionālās vietējās nozīmes maršrutā Nr.5615 Cēsis – Ērgļu klintis pēcpusdienās autobusa atiešanas laiks no Cēsu AO paredzēts:

  • darba dienās plkst.15.30 (iepriekš plkst.14.30);
  • sestdienās un svētdienās plkst.14.30.

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām informācijas plāksnēs pieturās un www.1188.lv mājas lapā!

AS "CATA" 19.11.2020.

 

Par pieturu pārcelšanu un likvidēšanu SALACGRĪVĀ būvdarbu laikā (papildināts 11.11.2020.)

           Pamatojoties uz SIA “Limbažu ceļi” vēstulēm 11.05.2020. Nr.108, 11.11.2020. Nr.396 informējam, ka saistībā ar būvdarbiem objektā “Salacgrīvas pilsētas tranzītielas – Vidzemes, Viļņu un Pērnavas ielas (izņemot tiltu pār Salacu) pārbūve” paredzētas izmaiņas sabiedriskā transporta pieturu novietojumā.

Pietura “SALACGRĪVA” 12.11.2020. plkst.10.00 tiek pārcelta no pagaidu vietas Pērnavas ielā atpakaļ uz patstāvīgo lokāciju Viļņu ielā 4 (pie DUS “CIRKLE K”).

Pietura “VIDUSSKOLA” Salacgrīvas pilsētā no 27.05.2020. plkst.09:00 pārcelta uz Pērnavas ielu, pretī ēkai Pērnavas ielā 8.

Pietura “KATOĻU BAZNĪCA” Salacgrīvas pilsētā (labā un kreisā pusē) no 01.06.2020. plkst.09:00 uz būvdarbu laiku tiek likvidēta.

11.11.2020.

No 16.11.2020. paredzētas izmaiņas Ogres reģionālās nozīmes maršrutos:

Nr.5238 Ogre – Ciemupe - Ogre:

  • grozīti autobusa atiešanas laiki no Ogres AO uz plkst.07.30; 16.30 (iepriekš plkst.07.40; 16.35) un atiešanas laiki pieturās. Autobusa atiešanas laiks no pieturas “Ciemupe” paredzēts plkst.07.38; 16.38;

 Nr.6117 Birzgale - Ķegums - Ogre:

  • grozīti autobusa atiešanas laiki no Birzgales uz plkst.06.20 (iepriekš plkst.06.30) un atiešanas laiki pieturās. Autobusa atiešanas laiks no pieturas “Ķeguma HES” paredzēts plkst.06.48.

 

Informācija par autobusu kustību 29 121 621

10.11.2020.

No 16.11.2020. paredzētas izmaiņas Aizkraukles reģionālās nozīmes maršrutos:

Nr.6103 Aizkraukle - Vecbebri:

  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Aizkraukles AO uz plkst.05.30 (iepriekš plkst.05.40) un atiešanas laiki pieturās;

Nr.6146 Vecbebri – Kokneses stacija – Kokneses vidusskola:

  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Vecbebriem uz plkst.06.00 (iepriekš plkst.06.10) un atiešanas laiki pieturās.

 

 Informācija 65 122 635

 

09.11.2020.

No 26.10.2020. paredzētas izmaiņas maršrutos:

Nr.6241 Cēsis – Vecpiebalga – Kaudzīši – Cēsis:

  • reisā no Cēsu AO plkst.13.25 grozīti atiešanas laiki pieturās un iekļautas pieturas “Vecpiebalgas vidusskola”, “Veselava”;

Nr.6491 Cēsis – Lielstraupe – Straupe – Cēsis:

  • mācību laikā reisā no Cēsu AO plkst.06.50 grozīti atiešanas laiki pieturās. Pienākšanas laiks Cēsu AO paredzēts plkst.08.50;
  • mācību laikā reisā no Cēsu AO plkst.15.20 iekļauta pietura “Stalbes centrs” plkst.15.46 un grozīti atiešanas laiki pieturās;

Nr.5069 Skujene – Kaive - Skujene:

  • mācību laikā reisā no Skujenes plkst.06.05 iekļauta pietura “Skujenes skola”, izslēdzot pieturu “Vecskujene”.

 Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām informācijas plāksnēs pieturās un www.1188.lv mājas lapā!

20.10.2020.

Ogrē tiks uzsākta rotācijas apļa Rīgas ielas un Kalna prospekta krustojumā izbūve, līdz ar to no 5.oktobra būs slēgta satiksme Kalna prospektā posmā no Skolas ielas līdz šosejai A6 Rīga-Daugavpils.

Maršrutu autobusi rotācijas apļa izbūves laikā kursēs pa apbraucamo ceļu. 

Iespējama autobusu kavēšanās!

01.10.2020.

Pamatojoties uz VSIA “Autotransporta direkcija” 21.08.2020. vēstuli Nr.6.7/1152/2020/NOS, AS “CATA” informē, ka no 01.09.2020. līdz 31.12.2020. tiek atcelti reisi maršrutos (precizēts 14.09.2020.):

 Nr.5613 Cēsis – Līvi:

  • no Cēsu AO plkst.09.00 (123456)
  • no Līviem plkst.09.15 (123456)

 Nr.6273 Cēsis – Jāņmuiža:

  • no Cēsu AO plkst.19.45 (7)
  • no Jāņmuižas plkst.20.00 (7)

Nr.6267 Cēsis – Rauna - Bērzkrogs – Cēsis:

  • no Cēsu AO plkst.18.30 (7)
  • no Raunas plkst.18.59 (7)

 Nr.6284 Cēsis - Auciems – Raiskums – Cēsis:

  • no Cēsu AO plkst.20.25 (7)
  • no Auciema plkst.20.42 (7)

Nr.6274 Cēsis – Priekuļi:

  • no Cēsu AO plkst.21.25 (7)
  • no Priekuļiem plkst.21.40 (7)

 Nr.7748 Rīga – Nītaure – Zaube:

  • no Zaubes plkst.15.05 (7)
  • no Rīgas SAO plkst.18.10 (7)

Nr.7663 Rīga - Limbaži:

  • no Limbažu AO plkst.14.50; 17.10 (5)
  • no Rīgas SAO plkst.17.45; 19.40 (5)

 Nr.3108 Saulkrasti - Ķīšupe: līdz 30.09.2020.

  • no Saulkrastu stacijas plkst.17.03 (1234567)
  • no Mežvidiem plkst.17.17 (1234567)

Nr.5607 Sigulda – Nurmiži:

  • no Siguldas AO plkst.15.30 (7)
  • no Nurmižiem plkst.15.55 (7)

Nr.3112 Sigulda – Turaida – Sigulda:

  • no Siguldas AO plkst.18.00 (1234567); 18.50 (67)
  • no Turaidas plkst.18.15 (1234567)
  • no Krimuldas plkst.19.05 (67)

Nr.6125 Aizkraukles AO – Aizkraukles pagasts:

  • no Aizkraukles AO plkst.07.30, 17.10 (67)
  • no Aizkraukles pagasta plkst.07.40, 17.20 (67)

Nr.6102 Aizkraukle – Koknese – Austrumi:

  • no Aizkraukles AO plkst.19.20 (6)
  • no Kokneses stacijas plkst.19.40 (6)

Nr.6135 Aizkraukles AO – Aizkraukles stacija – Aizkraukles AO:

  • no Aizkraukles AO plkst.16.45 (67)

 

                                                                                                                                                                  24.08.2020.

No 12.10.2020. paredzētas izmaiņas maršrutos:

Nr.6067 Ogre - Madliena - Pāvulēni:

  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Ogres AO uz plkst.12.00 (iepriekš plkst.12.35) un atiešanas laiki pieturās;

Nr.6110 Ogre – Ogresgals:

  • grozīti autobusu atiešanas laiki no Ogres AO uz plkst.14.20 (iepriekš plkst.14.15) un no Ogresgala uz plkst.14.45 (iepriekš plkst.14.35);

Nr.6126 Ogre – Ogresgals – Lēdmane – Madliena – Ķeipene:

  • reisā no Ogres AO plkst.09.30 posmā Glāžšķūnis – Ķeipene grozīti atiešanas laiki pieturās.

 Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām www.1188.lv mājas lapā!

Informācija par autobusu kustību: 29 121 621

No 01.10.2020. paredzētas izmaiņas maršrutos:

 Nr.3016 Ogres autoosta – Smiltāju kapi:

  • svētdienās reisi no Ogres AO plkst.09.45; no Smiltāju kapiem plkst.11.00 paredzēti līdz 25.10.2020.

Nr.5216 Madliena – Rudiņi – Zādzene – Madliena:

  • mācību dienās grozīts autobusa atiešanas laiks no Madlienas uz plkst.15.37 (šobrīd plkst.17.15)

Nr.5217 Madliena – Vērene – Madliena:

  • mācību dienās grozīts autobusa atiešanas laiks no Madlienas uz plkst.15.00 (šobrīd plkst.16.10)

Nr.5226 Madliena – Suces – Madliena:

  • mācību dienās grozīts autobusa atiešanas laiks no Madlienas uz plkst.16.15 (šobrīd plkst.16.47)

Nr.6139 Ogre – Suntaži – Laubere – Madliena – Meņģele:

  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Ogres AO uz plkst.13.10 (šobrīd plkst.12.45). Atiešanas laiks no Madlienas paredzēts plkst.14.20

Nr.3002 (2) AS Ogre - Ogres stacija - SIA Ogres autobuss - AS Ogre: 

  • reisos no SIA “Ogres autobuss” plkst.07.25; 16.40 izslēgta pietura “Ogres būvplastmasa” un grozīti atiešanas laiki pieturās (sk.sarakstu):

 

SIA “Ogres autobuss” 07.25 16.40
Mārīte 07.30 --
Karjera iela 07.33 16.43
Vidzemes iela 07.35 16.45
Ogres stacija 07.41 16.52
Stadions 07.45 16.56
A/S “Ogre” 07.50 17.00
Izpildes dienas 12345-- 12345--

 

Informācija par autobusu kustību un sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu: 29 121 621

24.09.2020

No 28.09.2020. maršrutā Nr.6645 Sigulda – Institūts – Jūdaži grozīts autobusa atiešanas laiks no Siguldas AO uz plkst.15.20 (šobrīd plkst.15.10) un atiešanas laiki pieturās (sk.sarakstu):

Siguldas AO
15:20
Ģimnāzija
15:22
Barona iela
15:25
1. pamatskola
15:30
Institūts
15:35
Jūdaži
15:43
Jūdažu veikals
15:45
Plinkas
15:49
Mednieki
15:53
Ozoli
15:58
Institūts
16:01
Siguldas AO
16:05
Izpildes dienas
12345— (mācību laikā)

 22.09.2020.

 

No 14.09.2020. paredzētas izmaiņas maršrutos:

Nr.6279 Cēsis – Drusti – Zosēni - Jaunpiebalga:

  •  grozīts autobusa atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.13.55 (iepriekš plkst.13.35). Atiešanas laiks no Raunas paredzēts plkst.14.30;
  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Jaunpiebalgas uz plkst.06.55 (iepriekš plkst.07.00). Atiešanas laiks no Drustiem paredzēts plkst.07.43; no Raunas plkst.08.15;

Nr.6256 Rauna - Priekuļi:

  •  darba dienās grozīts autobusa atiešanas laiks no Raunas uz plkst.08.20 (iepriekš plkst.08.15);

 Nr.6278 Cēsis – Drusti - Jaunpiebalga:

  • ceturtdienās grozīts autobusa atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.13.45 (iepriekš plkst.14.00);

Nr.6491 Cēsis – Lielstraupe – Straupe – Cēsis:

  • reisā no Cēsu AO plkst.15.20 iekļauta pietura “Rajēni” un grozīti autobusa atiešanas laiki pieturās;
  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.06.50 (iepriekš plkst.06.55), iekļauta pietura “Rajēni” un grozīti atiešanas laiki pieturās.

 

10.09.2020.

No 14.09.2020. paredzētas izmaiņas maršrutos:

 Nr.7771 Cēsis – Smiltene – Liepa - Cēsis:

  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Cēsu AO uz plkst.12.25 (šobrīd plkst.12.20) un atiešanas laiki pieturās;

Nr.7624 Jaunpiebalga - Rīga:

  • grozīts autobusa atiešanas laiks no Jaunpiebalgas vidusskolas uz plkst.04.40 (šobrīd plkst.04.45), atiešanas laiki pieturās un reisā iekļauta pietura “Taurene” plkst.05.34;
  • svētdienās reisā no Jaunpiebalgas plkst.15.00 iekļauta pietura “Taurene” plkst.15.49 un grozīti atiešanas laiki pieturās;

Nr.7730 Rīga - Cēsis:

  • reisā no Rīgas SAO plkst.10.00 iekļautas pieturas “Garkalne”, “Vangaži”, “Sēnīte”, “Gauja” un grozīti atiešanas laiki pieturās;

Nr.7731 Rīga – Āraiši - Cēsis:

  • reisos iekļauta pietura “Indrāni”;

Nr.7748 Zaube – Nītaure - Rīga:

  • reisā no Zaubes plkst.06.13 grozīti atiešanas laiki pieturās posmā no Tumšupes līdz Teikai.

 

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām informācijas plāksnēs pieturās un www.1188.lv mājas lapā!

07.09.2020.

 No 01.09.2020. paredzētas izmaiņas Aizkraukles vietējās nozīmes maršrutos:

 

Nr.6125 Aizkraukles AO – Aizkraukles pagasts:

  • darba dienās reiss 07.40 no Aizkraukles pagasta kursēs līdz Aizkraukles AO;

Nr.6096 Aizkraukle – Irši - Aizkraukle:

  • reisā no Aizkraukles AO plkst.06.40 posmā no Tupiešiem līdz Vecbebriem grozīti atiešanas laiki pieturās;

Nr.6146 Kokneses vidusskola – Kokneses stacija - Vecbebri:

  • skolēnu brīvdienās reisā no Vecbebriem plkst.06.10 izslēgta pietura “Kokneses vidusskola”;

Nr.5982 Koknese – Vecbebri - Ozoli:

  • skolēnu brīvdienās rīta reisā izslēgta pietura “Kokneses vidusskola” plkst.07.50.

 

Izziņas par autobusu kustību 65122635

 

21.08.2020.

No 10.08.2020. paredzētas izmaiņas maršrutā  Nr.6244 Līgatne – Gaujasmala:

  • darba dienās grozīts autobusa atiešanas laiks no Gaujasmalas uz 18.03 (iepriekš plkst.18.05), no Fabrikas uz plkst.18.08. Pienākšanas laiks Līgatnē paredzēts plkst.18.18;

  • darba dienās un svētdienās grozīts autobusa atiešanas laiks no Līgatnes stacijas uz 11.56 (iepriekš plkst.12.05) un atiešanas laiki pieturās. No Līgatnes autobuss aties plkst.11.58; no Skaļupes plkst.12.16; no Gaujasmalas plkst.12.31. Pienākšanas laiks Līgatnē paredzēts plkst.12.45;

  • sestdienās grozīts autobusa atiešanas laiks no Līgatnes uz 05.55 (iepriekš plkst.06.00) un atiešanas laiki pieturās. No Gaujasmalas autobuss aties plkst.06.13, no Skaļupes plkst.06.25. Pienākšanas laiks Līgatnē paredzēts plkst.06.43, Līgatnes stacijā plkst.06.45;

  • sestdienās, svētdienās grozīts autobusa atiešanas laiks no Gaujasmalas uz 18.03 (iepriekš plkst.18.05), no Fabrikas uz plkst.18.08. Pienākšanas laiks Līgatnē paredzēts plkst.18.18, Līgatnes stacijā plkst.18.20;

  • sestdienās, svētdienās grozīts autobusa atiešanas laiks no Līgatnes stacijas uz 19.20 (iepriekš plkst.19.15) un atiešanas laiki pieturās;

  • svētdienās grozīts autobusa atiešanas laiks no Līgatnes uz 13.27 (iepriekš plkst.13.32) un atiešanas laiki pieturās. No Gaujasmalas autobuss aties plkst.13.45; no Skaļupes plkst.14.00. Pienākšanas laiks Līgatnē paredzēts plkst.14.18;

  • svētdienās grozīts autobusa atiešanas laiks no Līgatnes uz 08.33 (iepriekš plkst.08.35) un atiešanas laiki pieturās. No Skaļupes autobuss aties plkst.08.49, no Gaujasmalas plkst.09.01. Pienākšanas laiks Līgatnē paredzēts plkst.09.16.

 

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām 

informācijas plāksnēs pieturās un www.1188.lv mājas lapā!

 

AS CATA
01.07.2020.

No 10.08.2020.

paredzētas izmaiņas maršrutos:

Nr.3002 (2) AS Ogre - Ogres stacija - SIA Ogres autobuss - AS Ogre:

  • reiss no pieturas “Stadions” plkst.20.55 paredzēts līdz pieturai “SIA Ogres autobuss”;
  • slēgts reiss no pieturas “Stadions” plkst.21.25;

Nr.6091 (1) Jaunogre – Ogres stacija – Dārziņi - Jaunogre:

  • sestdienās un svētdienās slēgts reiss no Ogres stacijas plkst.05.55 (no pieturas “D/s Dārziņi” plkst.06.10);

Nr.6139 Ogre – Suntaži – Laubere – Madliena - Meņģele:

  • svētdienās slēgti reisi no Meņģeles plkst.14.55 un no Ogres AO plkst.17.20.

Informācija par autobusu kustību: 29 121 621

AS CATA
22.07.2020

 

 No 2020. gada 13. Jūnija
Reģionālās nozīmes maršrutos:
  • Nr.7730 Rīga – Cēsis,
  • Nr.7731 Rīga – Āraiši – Cēsis

iekļauta pietura “Ķempju pagrieziens”.

Lūdzam sekot autobusu kustības izmaiņām informācijas plāksnēs pieturās un www.1188.lv mājas lapā!

 

AS CATA
07.07.2020

Sakarā ar ceļa remontdarbiem no 06.07.2020. tiek slēgta satiksme OGRĒ, Skolas ielā posmā no Pirts ielas līdz Brīvības ielai.

Maršrutos Nr.3002 (2) AS Ogre – Ogres stacija – SIA Ogres autobuss – AS Ogre, Nr.6089 (10) Stadions – Lašupe – Stadions un Nr.7788 Rīga – Ogre paredzētas izmaiņas:

  • virzienā uz Stadionu slēgta pietura “Ogres dzelzceļa stacija”. Autobusi aties no Ogres autoostas 5.platformas (nākošā pietura “Universālveikals”). Slēgta pietura “Pirts iela”. Pasažieri tiks apkalpoti pieturā “Priedītes” (uz šosejas);
  • virzienā no Stadiona slēgta pietura “Tirgus”. Pasažieri tiks apkalpoti pagaidu pieturā pirms Pirts ielas (nākošā pietura “Universālveikals”).

 

AS CATA
06.07.2020.

Kontakti

Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis, Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv

Izziņas

Izziņas par autobusu kustību un informāciju par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu:

Cēsu AO
64122762
29163880
   
Limbažu AO
64021045
29395243
   
Siguldas fil.
25445573
   
Saulkrastu fil.
67951551
   
Ainažu fil.
29424920
   
Aizkraukles fil. 65122635
   
Ogres fil. 29121621
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati Jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk! Piekrītu!