Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis,Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv

Autotransporta uzņēmums - akciju sabiedrība „CATA” vienotais reģ. Nr.40003016840 – ar vairāk kā 60 gadu pieredzi vietējos un starptautiskajos pasažieru pārvadājumos, aicina darbā autobusa vadītāju Siguldas filiālē!

Darba pienākumi:
• regulārie pasažieru pārvadājumi atbilstoši autobusa kustību grafikam un normatīvo aktu prasībām;
• darbs ar kases aparātu, biļešu tirdzniecība reisa laikā;
• nodrošināt satiksmes drošību un augstu pasažieru apkalpošanas kultūru.

Prasības:
• D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (95.kods);
• vidējā izglītība vai profesionālā vidējā izglītība;
• augsta pienākuma apziņa, precizitāte, labas saskarsmes un komunikācijas prasmes, tehniskās zināšanas autobusu ekspluatācijā un uzturēšanā;
• teicamas latviešu valodas un vēlamas vismaz vienas svešvalodas zināšanas (krievu, angļu vai vācu valoda);
• vēlams D kategorijas transporta līdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi;
• spēja strādāt komandā, pozitīva attieksme pret darbu un kolēģiem.

Mēs piedāvājam:
• pastāvīgu darbu stabilā uzņēmumā - darbs atbilstoši grafikam;
• stabilu un regulāru jūsu spējām un prasmēm atbilstošu atalgojumu;
• sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu un motivējošu sociālo labumu sistēmu;

Papildus informācija no 8:00 - 17:00 pa telefonu 64107808

AS CATA
08.03.2018.

Lai paaugstinātu sniegto pakalpojumu kvalitāti un norēķinu ērtības autobusu pasažieriem, AS ”CATA” ar 2017.gada 1.novembri ir ieviesusi mūsdienīgu un drošu klientu servisu - iespēju pasažieriem AS “CATA” autobusos  par biļešu iegādi veikt maksājumus  izmantojot jebkuras bankas norēķinu kartes, t.sk. bezkontakta tehnoloģijas.

Bezskaidras naudas norēķinu bankas terminālu uzstādīšana AS “CATA” autobusos pakāpeniski tika uzsākta 2017.gada septembra mēnesī. Maksa par braucienu un bagāžas pārvadāšanu, maksājot ar bankas norēķinu karti, ir tāda pati kā norēķinoties ar skaidru naudu. Bezskaidras naudas norēķini autobusā pasažieriem ir ērtāki, kā arī tie būtiski atvieglo autobusu vadītāju darbu. Šobrīd bezskaidras naudas norēķini tiek nodrošināti AS “CATA” reģionālās nozīmes maršrutu autobusos, izņemot pilsētu (Cēsis, Priekuļi, Sigulda) autobusus.  

Lai autobusā par biļeti un bagāžas pārvadāšanu norēķinātos ar bankas karti, līdzīgi kā par pirkumu veikalā vai jebkuru citu pakalpojumu, pasažierim bankas terminālī jāievada savas norēķinu kartes PIN kods. Savukārt pasažieri, kuriem ir bezkontakta norēķinu karte, autobusā biļeti var apmaksāt, to pietuvinot pie bankas termināla ekrāna, bez PIN koda ievadīšanas.

Vienlaikus atgādinām, ka no 2017.gada 1. aprīļa AS “CATA” apkalpotajos reģionālās nozīmes maršrutos piedāvājam iegādāties dažādu kategoriju elektroniskās abonementa kartes, kas, ņemot vērā piešķirto atlaidi no 10 – 20%, ir īpaši izdevīgas strādājošiem un skolēniem, kuru pārvietošanās vajadzības ir regulāras. 

 

AS CATA
23.11.2017.

Autotransporta uzņēmums – akciju sabiedrība „CATA” ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi vietējos un starptautiskajos pasažieru pārvadājumos, aicina darbā autoatslēdznieku Cēsīs.

 

Darba pienākumi:

 • veikt transporta līdzekļu tehniskā stāvokļa pārbaudi un tehnisko apkopi;
 • diagnosticēt un novērst transporta līdzekļu defektus, veikt detaļu mezglu, agregātu demontāžu, montāžu, regulēšanu un atjaunošanu;

Prasības:

 • zināšanas par transporta līdzekļu uzbūves un ekspluatācijas pamatiem;
 • prasme noteikt transporta līdzekļa tehniskos defektus;
 • praktiska pieredze transporta līdzekļu remonta veikšanā;
 • vidējā izglītība vai arodizglītība;
 • teicamas latviešu valodas zināšanas, vēlams vismaz vienas svešvalodas zināšanas (krievu, angļu vai vācu);
 • augsta pienākuma un atbildības sajūta, precizitāte;
 • B kategorijas autovadītāja apliecība;
 • spēja strādāt komandā, pozitīva attieksme pret darbu un kolēģiem.

Mēs piedāvājam:

 • pastāvīgu darbu stabilā uzņēmumā;
 • stabilu un regulāru jūsu spējām un prasmēm atbilstošu atalgojumu;
 • sociālās garantijas un motivējošu sociālo labumu sistēmu.

Gaidīsim Jūsu CV un Motivācija vēstuli uz e-pastu vakance@cata.lv vai personīgi iesniedzot Jāņa Poruka iela 8, Cēsis, Cēsu novads.

Papildus informācija daba laikā pa telefonu 64107808

 

AS CATA
13.09.2017

Ja autobuss ir aprīkots ar drošības jostām, AS CATA aicina pasažierus piesprādzēties - parūpējoties par savu un līdzcilvēku drošību. Mūsdienās drošības jostas ir izstrādātas, domājot par to lietotāju komfortu un labsajūtu, vienlaikus nodrošinot savu funkcionalitāti.
 
Vēršam uzmanību uz CSDD slēptās kameras eksperimenta video kā panākt, lai autobusu pasažieri piesprādzējas:

Nav noslēpums, ka drošības jostas jālieto un jāpiesprādzējas arī starppilsētu autobusos. Taču izrādās, ka šis fakts joprojām raisa izbrīnu lielai daļai pasažieru, kuri ar autobusu dodas uz kādu no Latvijas pilsētām, secināts CSDD kampaņas “Dzīvības josta” ietvaros veiktajā eksperimentā.  Kā apliecina slēptās kameras video, drošības jostas nejauši izvēlētā autobusā nebija lietojis  neviens  pasažieris. Savukārt pēc atraktīvas CSDD instruktāžas, ko par pārsteigumu pasažieriem  veica stjuarte, atgādinot, kur atrodas drošības jostas, kā tās lietot un cik tas ir būtiski dzīvībai, piesprādzējās un droši ceļu turpināja pilnīgi visi autobusā sēdošie.
Vēsturiskas prakses dēļ autobusos piesprādzējas vien retais.
Ja drošības jostu lietošana automašīnās jau kļuvusi par ieradumu, tad starppilsētu autobusos vērojama gluži cita situācija. Visiem autobusiem, kas ražoti pēc 2006. gada, ir jābūt aprīkotiem ar drošības jostām, taču tās izmanto vien retais pasažieris.
 
 
AS CATA
15.12.2016.

PASAŽIERU IEVĒRĪBAI

 

No 2017.gada 1.janvāra

AS “CATA” apkalpotajos reģionālās nozīmes maršrutos

noteikts līgumsods:

 1.  par sabiedriskā transporta pakalpojumu izmantošanu bez braukšanai derīgas biļetes 10.00 EUR apmērā;
 2. par sabiedriskā transporta pakalpojumu izmantošanu bez derīgas biļetes, kas apliecina samaksu par bagāžas vai dzīvnieku pārvadāšanu 5.00 EUR apmērā.

 

AS CATA
01.12.2016.

Mēs lepojamies! AS “CATA”  - “ Latviešu valodai draudzīga vide 2016” laureāts!

25. novembrī ar svinīgu laureātu apbalvošanu Tieslietu ministrijā noslēdzās Valsts valodas centra rīkotā akcija “Latviešu valodai draudzīga vide”.

Ar apsveikuma uzrunām un atzinības rakstiem  Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs un Valsts valodas centra direktors Māris Bāliņš sveica latviešu valodai draudzīgākos uzņēmumus.

Akcijas galvenais mērķis bija noteikt, kuri apkalpojošās svēras uzņēmumi atbilst “Latviešu valodai draudzīga vide”, kuros vispilnīgāk tiek ievērotas Valsts valodas likuma un citu normatīvo aktu prasības valsts valodas lietojuma jomā.

Akcija norisinājās no maija līdz septembrim. Akcijas ietvaros tika izvērtēti uzņēmumi un noteikti laureāti no visiem Latvijas reģioniem. Apkopojot rezultātus, par uzvarētājiem tika atzīti 24 uzņēmumi.

Akciju rīkoja Valsts valodas centrs, sadarbojoties ar Latvijas Tirgotāju asociāciju, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociāciju, Aptieku biedrību, biedrību “Latvijas pasažieru pārvadātāju asociācija”.

 

Rakstā izmantota informācija no: http://www.vvc.gov.lv/advantagecms/LV/aktualitates/index.html

 

Informācija no Tieslietu ministrijas mājas lapas:

https://www.tm.gov.lv/lv/aktualitates/tm-informacija-presei/tieslietu-ministrs-dzintars-rasnacs-sveic-latviesu-valodai-draudzigakos-uznemumus

 

AS CATA
28.11.2016.

Viens no Latvijas pasažieru pārvadātājiem akciju sabiedrība (AS) CATA savā īpašumā ieguvis piecus Mercedes–Benz Sprinter 514 CDI autobusus.

Jaunie autobusi uzsāks kursēt jau šomēnes, veicot gan reģionālās nozīmes maršrutu apkalpošanu, gan nepieciešamības gadījumā arī komercpārvadājumus.

“Esam gandarīti par veiksmīgi uzsākto sadarbību ar vienu no vadošiem pasažieru pārvadātājiem Latvijā . Jāuzsver, ka šī ir pirmā reize, kad Domenikss pārdod Mercedes–Benz autobusus AS CATA. Ceram uz tikpat veiksmīgu un ilgstošu sadarbību arī nākotnē,” uzsver Domenikss Mikroautobusu mazumtirdzniecības vadītājs Renārs Agarskis.

2016.gada jūnijā akciju sabiedrībā “CATA” norisinājās kvalitātes pārvaldības sistēmas pārsertifikācijas audits. Auditēta tika darbības sfēra - PASAŽIERU REGULĀRIE PĀRVADĀJUMI. Auditu veica starptautiskās auditoru kompānijas “SGS Latvia Ltd” auditores: Agnese Trojanovska un Monta Teivane.

Akciju sabiedrība “CATA” ir ieviesusi un uztur pārvaldības sistēmu atbilstoši ISO 9001:2008 standarta prasībām un ir apliecinājusi spēju sistemātiski sasniegt sertifikācijas darbības sfēras - PASAŽIERU REGULĀRIE PĀRVADĀJUMI - pakalpojuma atbilstību standarta prasībām, kā arī īstenot organizācijas politiku un mērķus.

Pamatojoties uz audita rezultātiem, kvalitātes pārvaldības sistēma ir novērtēta un atzīta par atbilstošu ISO 9001:2008 standarta prasībām.

Izsniegtais sertifikāts ir spēkā no 2016.gada 18.jūlija līdz 2018.gada 14.septembrim.

 

AS CATA
05.08.2016.

2016. gada 20.jūlijā Cēsu novada pašvaldības Transporta kustības organizācijas komisijas sēdē tika izskatīts jautājums “par pieturvietas pārcelšanu no Vienības laukuma” un nolemts:

 1. Vienības laukumā autobusu pieturvietu neatjaunot.
 2. Autobusu pieturvietu no Vienības laukuma pārcelt uz pieturvietu “Maija parks”.

Pieturvietā paredzēt divas (vienlaicīgi) pilsētas maršrutu satiksmes autobusu apstāšanās vietas.

AS CATA
   09.08.2016

Sekmīgi noslēgusies reorganizācija - apvienošana, pievienojot Akciju sabiedrībai "CATA" Sabiedrību ar ierobežotu atbildību "Aizkraukles ATU".


AS “CATA”, bez bāzes uzņēmuma Cēsīs, līdz šim bija piecas struktūrvienības - filiāles: Limbažos no 1959.gada, Ainažos no 1972.gada, Siguldā no 1974.gada, Saulkrastos no 1974.gada, Ērgļos no 1986.gada. Atbilstoši reorganizācijas - apvienošanas rezultātiem un LR Uzņēmumu reģistra valsts notāres 28.06.2016. lēmumam, SIA „Aizkraukles ATU” pēc reorganizācijas - pievienošanās AS "CATA" un izslēgšanas no Uzņēmu reģistra, kļuvusi par AS “CATA” sesto struktūrvienību - filiāli.

 AS „CATA” autobusos, kuros redzama Wi-Fi uzlīme, pasažieriem bez maksas pieejams bezvadu internets.

No 2017.gada 1. aprīļa AS “CATA” apkalpotajos reģionālās nozīmes maršrutos piedāvājam iegādāties abonementa biļetes.

 

AS CATA
23.03.2017

Kontakti

Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis, Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv

Izziņas

Izziņas par autobusu kustību un informāciju par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu:

Cēsu AO
64122762
29163880
   
Limbažu AO
64021045
29395243
   
Siguldas AO
67972106
25445573
   
Saulkrastu fil.
67951551
   
Ainažu fil.
64071322
29424920
   
Aizkraukles fil. 65122635