Akciju sabiedrība "CATA"
Jāņa Poruka iela 8,
Cēsis,Cēsu novads,
Latvija, LV-4101
Vienotais reģ. Nr. 40003016840
tālr: 64122121
e-pasts: cata@cata.lv

Autotransporta uzņēmums - akciju sabiedrība „CATA”, vienotais reģistrācijas Nr.40003016840, ar vairāk kā 65 gadu pieredzi vietējos un starptautiskajos pasažieru pārvadājumos, aicina darbā  prečzini.

Darba pienākumi:

  • uzskaitīt un pārzināt noliktavā novietotās preces;
  • pieņemt  un izsniegt preces;
  • veikt izsniegto un pieņemto preču uzskaiti;
  • veikt dokumentācijas apstrādi noliktavas uzskaites programmā;
  • plānot, koordinēt un veikt nepieciešamo preču pasūtīšanu;

Prasības:

  • vidējā izglītība vai profesionālā vidējā izglītība;
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office, grāmatvedības uzskaites programmām);
  • teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • augsta pienākuma apziņa, precizitāte, labas saskarsmes un komunikācijas prasmes, spēja strādāt komandā, pozitīva attieksme pret darbu un kolēģiem;

Mēs piedāvājam:

  • pastāvīgu darbu stabilā uzņēmumā;
  • atalgojumu  EUR 700.00 (bruto);
  • sociālās garantijas un motivējošu sociālo labumu sistēmu;
  • profesionālu apmācību un karjeras izaugsmes iespējas;
  • darba laiku: 8:00-17:00
Papildu informācija:
Līdz 15.08.2021. gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: vakance@cata.lv
Tālrunis informācijai: + 371 64107814

Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci Jūs piekrītat savu iesniegto personas datu apstrādei personāla atlases vajadzībām personāla atlases konkursa ietvaros.

Kontakti

Cēsis, Cēsu novads,

Izziņas

Izziņas par autobusu kustību un informāciju par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu:

Cēsu AO
29163880

Limbažu AO
64021045
29395243

Siguldas fil.
25445573

Saulkrastu fil.
67951551

Ainažu fil.
29424920

Aizkraukles fil. 65122635

Ogres fil. 29121621
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati Jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk! Piekrītu!